https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2020/02/yaz-dugunu-icin-sovlar_1.jpg

Yaz Düğününüz İçin En İyi 10 Şov Bir düğünü unutulmaz yapacak duygusal ve eğlenceli ayrıntılar. Sparkle Entertainment & Design’dan yaz düğünleri için öneriler, birbirinden şık ve özel düğün şovları!

Pırıl pırıl bir yaz akşamı. Yıldızlar, çiçek kokuları ve tatlı bir müzik. Konuklar karşılanıyor, eşi benzeri olmayan bir orkestra, muhteşem pasta töreni. Her şey kusursuz, bir masal gibiGelin ve damadın girişi, masa düzeni, mekan tasarımı , her şey seçilen konsepte uygun planlanmış. Ne de olsa bir düğünü ayrıntılar güzelleştirir!

Yaz düğünleri için en farklı 10 şov

Düğün şovları son dönemin öne çıkan trendlerinden. Peki nerede fark yaratmalı, yaz düğünleri için hangi şovları seçmeli? İşte Sparkle Entertainment & Design’ın düğün şovlarından en iyi seçenekler, yıllar sonra bile hatırlanacak ayrıntılar.

 

Etkinin başladığı an: Kırmızı Halı ile Karşılama

Harika bir düğün olacağına ilişkin ilk işaret, karşılamadır. Konuklar kırmızı halıdan müzik eşliğinde ilerlerken gerçekten özel bir düğüne tanıklık edeceklerini düşünecekler. Yaz düğünleri için ideal, mekanın tadını çıkaran, giriş seremonisini güzelleştiren bir şov.

Yaz düğünleri için en farklı 10 şov

 

Şık ve etkili: Gül Etekli Kızlar

Sparkle Entertainment & Design’ın karşılama şovlarından birisi de Gül Etekli Karşılama Kızları. Aynı zamanda konukların girişte unutulmaz fotoğraflarının alınması için de harika bir fon oluşturuyor. Yaz düğünlerinde, gökyüzü henüz lacivertken seyrine doyulmaz, alımlı ve son derece şık bir düğün şovu. Gül etekli kızlarla gelinin fotoğrafını çekmeyi unutmayın, gerçekten harika bir anı olacak.

Yaz düğünleri için en farklı 10 şov

 

Atmosferi bir anda değiştirmek mümkün: Çiçek Kemancılar

Çiçek aksesuarları, kostümleri ve kemanlarıyla düğünün masalsı atmosferini güçlendirecek bir şov, Çiçek Kemancılar. Mekana farklı noktalardan giriş yapan Çiçek Kemancılar, atmosferin bir anda değişmesini sağlıyor ve davetlilerin yüzünde kocaman gülümsemeler beliriyor. Pasta töreninden hemen önce ya da sonrasında yer alması düşünülebilecek bu düğün şovu, konukların kendilerini özel bir prodüksiyonun içinde hissetmelerini sağlıyor. Çiçek Kemancılar’ın özellikle yaz düğünleri için Sparkle Entertainment & Design’ın en beğenilen şovlarından biri olduğunu belirtelim.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Evlilik Hazırlığındaki Gelin Adaylarının Mutlaka Takip Etmesi Gereken 10 Instagram Hesabı

 

Yaz düğünlerine Akdeniz esintisi: Ukulele Sanatçısı 

Ukulele, pek alışık olmadığımız, kolay kolay rastlamadığımız bir enstrüman; sempatik, masum ve romantik bir esinti. Sparkle Entertainment & Design’ın, yaz düğünlerine Akdeniz havası getiren şovlarından biri. Özellikle sakin atmosferli daha intim mekanlarda düzenlenen minimal yaz düğünleri için ideal bir düğün şovu olduğunun altını çizelim.

 

Eğlenceli ve törensel: Antik Pasta Taşıyıcıları

Pasta seremonisi bir düğünün en önemli bölümlerinden birisi. Bir düğünde her şey pastadan önce ve pastadan sonra diye planlanır. Konuklar, merakla pastayı beklerler. Durum böyle olunca da pasta tasarımlarına verilen önem de her geçen gün artıyor. Özel tasarım pastalar, maket tercih edenler, gerçek pasta olmazsa evlenmem diyenler… Düğün pastası kesinlikle görkemli bir şovu hak ediyor. Sparkle Entertainment & Design’ın Antik Pasta Taşıyıcıları şovu beklentileri fazlasıyla karşılayacak cinsten.

Yaz düğünleri için en farklı 10 şov

 

Enerjik ve etkili: Su Davulları

Düğünün finaline yakın, çılgın bir after party habercisi olabilecek modern ve renkli bir şovdan söz ediyoruz. Yaz düğünlerinin geç saatlerinde daha hareketli ritimlere geçileceğinin bir işareti olarak kullanılabilir. Görsel olarak etkili, müzikal olarak heyecan uyandırıcı bir Sparkle Entertainment & Design düğün şovu.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  En İyi Düğün Makyaj Artistleri

 

Barok esintiler… Antik Orkestra

Antik çizgiler taşıyan bir tasarım anlayışıyla biçimlenen, mekanın organik bir parçası gibi görünen, seyredilesi, yaz düğünleri için vazgeçilmez bir atmosfer tamamlayıcı denilebilir Antik Orkestra için. Sparkle Entertainment & Design’ın düğünlerin ‘pastadan önce’ bölümü için önerdiği oldukça şık bir şov.

 

Parti Dansçıları

Düğünü harika bir gösteriye dönüştürecek bir şov. Sparkle Entertainment & Design’ın Moulin Rouge esintileri taşıyan gösterişli şovu. Yaz düğünlerinde özellikle de after-party için harika bir şov.

Yaz düğünleri için en farklı 10 şov

 

Plazma Kemancı

Yaz düğünlerinin açık mekanları için Plazma Kemancı fark yaratan bir düğün şovu. Karşılama ya da uğurlama şovlarından biri olarak da düşünülebilir, mekana hakim bir yere de konumlandırılabilir. Unutmayın, Yaz düğünlerine keman çok yakışıyor.

 

Jukebox Orkestra

Son dönemin en çok tercih edilen orkestralarından biri Jukebox… hem eğlendiren hem de doyasıya eğlenen bir orkestra, yaz düğünlerinin de olmazsa olmazı! En güncel Türkçe pop müzikler, 90’lar, 80’ler ve uçsuz bucaksız bir yabancı repertuvargenç ve dinamik kadrosu sayesinde istediğiniz türde ve zevkte repertuvar sergileyebilen Jukebox Orkestra, dilerseniz after party için Jukebox Show Band formatına dönüşüyor ve interaktivitenin zirvede olduğu bir parti vaat ediyor! Yaz düğünlerinde müzik ve eğlence dolu saatlere hazır mısınız?