https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2019/10/star-wars-fragman_1-1280x720.jpg

Star Wars: The Rise of Skywalker’ın Son Fragmanı Yayınlandı! Star Wars evreninin son üçlemesinin final filmi The Rise of Skywalker'ın son fragmanı yayınlandı!

Sinema tarihinin en önemli filmlerinden biri olan Star Wars’ın son üçlemesine veda etmeye hazırlanıyoruz. Böyle ünlü bir serinin son filmi hayranlarını tatmin edecek mi dersiniz? Filmin yönetmeni JJ Abrams, Skywalker finalin oldukça ‘tutarlı’ olacağı konusunda garanti verdi. “Kariyerimde sonlar beni en çok korkutan şeydir.” diyen yönetmen, çok da haksız sayılmaz. Omuzlarında büyük bir yükü taşıyan Abrams, böylesine efsanevi bir seriye nokta koyacak.

Star Wars The Rise of Skywalker fragman

“Destan sonlanacak ancak hikaye sonsuza dek devam edecek” mottosuyla yayınlanan fragman, bizlere aksiyon dolu bir son yaşatacak! Tabii Star Wars hayranlarının aksiyondan daha çok önem verdikleri bir şey varsa, o da kesinlikle kaliteli bir senaryo. Bu konuyla ilgili yönetmen, “Eğer birisi, yıllar sonra bu dokuz filmi de izlerse, birbirleriyle olabildiğince uyumlu bir hikaye izliyor olacak.” diyor. Siz son fragmanı nasıl buldunuz?

All About Bride

Star Wars The Rise of Skywalker fragman

Paylaş

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *