https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2019/07/en-iyi-uygulamalar_45.jpg

Sosyal Medya İmajınızı Arttıracak En İyi Mobil Uygulamalar Etkinlik sektöründe sosyal medyanın gücü günden güne artıyor. Aktif olmak kadar yenilikçi olmak da önemli! En iyi sosyal medya uygulamalarını keşfedin!

Sosyal medya büyüyor,  etkinlik sektörü dijitalleşiyor ve her geçen gün güncel kalmaya devam ediyor. Peki dijital dünya için bu yeterli mi? Rakiplerinizin önüne geçmek için sosyal medyanın her türlü nimetinden faydalanmak şart! Yola sosyal medya içeriklerinize yeni bir bakış açışı getirecek uygulamalar ile başlayın, farkı kendi gözlerinizle görün!

En iyi instagram uygulamaları

 

 

Işık ve renklerin oyunu: Adobe Lightroom

İş anında telefonla çektiğiniz görüntüleri hızlı şekilde profesyonel bir hale getirmek istiyorsanız Adobe Lightroom  sizin için biçilmiş kaftan! Fotoğraflarınızı istediğiniz doğrultuda düzenlemek için yaratılan bu uygulama, özellikle ‘ışık’ ve ‘renk’ konusunda hayli iddialı. Gece çekimlerinizi dahi iddialı karelere dönüştürebilir, etkinlik anında hızlı ve profesyonel paylaşımlar yapabilirsiniz!

En iyi instagram uygulamaları

 

 

Hassas İşçilik: Snapseed

Size onlarca efekt ve filtre sunan Snapseed, bunlarla yetinmeyen bir uygulama. Hassas ışık ayarları konusunda tam olarak ihtiyacınızı karşılayacak tool’lara sahip. Seçtiğiniz nesneler özelinde farklı işlemler yapabilir, öne çıkartmak istediğiniz detayları vurgulayabilirsiniz!

En iyi instagram uygulamaları

 

 

Retroyu günümüze taşıyın: Huji Cam

Etkinliğiniz ne kadar modern olursa olsun, farklılık yaratmak için fotoğrafları analog kamera ile çekebilirsiniz. Huji Cam tam olarak bunun için var! Eskiye dönüşün hayli popüler olduğu günümüzde, Huji Cam ile vintage kareler yakalayabilirsiniz. Monolog çekim yapmış gibi sağ alt köşeye tarih ve saat ekleyebilir, analog kameraların fotoğraflara farklı bir etki bırakan ‘ışık patlamaları’nı ekleyebilirsiniz. Üstelik uygulama tüm bunları eski usül yapmanızı sağlıyor! Uygulamayı açtığınızda kamera moduna geçmek için gözünüzü kameraya yaklaştırmalısınız. Eskiye dönüş hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

En iyi instagram uygulamaları En iyi instagram uygulamaları

 

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Sevgililer Günü Nedir? 14 Şubat Sevgililer Günü Hakkında Bilinmeyenler

 

Birazcık da şurama vintage: RNI Films

Analog kamerayla çekilmiş gibi gerçekçi efektlere ihtiyacınız varsa, çare RNI Films! Kodak, Fuji gibi birçok markanın modelleriyle çekim yapmanıza olanak sağlayan uygulama, son dönemde Influencer’ların tercihi!

En iyi instagram uygulamaları

 

 

Story Kralına Merhaba Deyin: Unfold

Instagram story’leri, uzun zamandır post’lardan çok daha önemli. Instagram ana sayfa algoritmasını ‘rastgele’ konumlandırdığı için, artık paylaştığımız postlar takipçilerimizin önüne hemen çıkmıyor. Ne zaman mı çıkıyor? Sadece Instagram biliyor! Etkileşiminizin yüksek olduğu insanların postunuzu anında görme ihtimali yüksek ancak geriye kalan takipçileriniz yeni paylaşımınızı belki bir saat, belki on iki saat, belki de bir gün sonra görebiliyor! Madem hikayelere önem vermek gerek, en iyi story uygulamalarını keşfetme zamanı! Minimal hikayeleriniz için harika paketler sunan Unfold, fotoğraf ve video eklentisi sayesinde saniyeler içinde harika hikayeler çıkartmanıza olanak sağlıyor. Yıllık üyelik ile ise tüm paketlerden yararlanabiliyorsunuz!

En iyi instagram uygulamaları

 

 

Her Alanda Seri Olmayı Sevenlere: Canva

İster hikaye tasarlayın, ister hızlı şekilde etkinliğe özel logo oluşturun, ister YouTube hesabınıza kapak fotoğrafı tasarlayın… hepsini hızlı bir şekilde yapmanın en iyi yolu Canva! Yüzlerce ücretsiz şablondan istediğinizi seçin, logonuzu uygulamaya ekleyin ve size özel tasarımlar hazırlayın. Hızlı, basit ve etkileyici!

En iyi instagram uygulamaları

 

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  İstanbul'un En Gözde Otellerinin Yılbaşı Dekorları

 

Yeni Nesil Story Anlayışı: Over

İlk başta kullanmakta biraz zorlanabilirsiniz çünkü Over size dijital dünyada en çok seçeneği vaat eden story uygulaması! Alıştıktan sonra ise gelsin harika story’ler! Arka planı değiştirin, ikonlar ekleyin, yazılar yazın ve yepyeni şablonlar keşfedin. Hepsi Over ile mümkün!

En iyi instagram uygulamaları

 

 

Fırçanın Gücü Adına: Adobe Photoshop Sketch

Fırça kullanmanın hikayelerde nasıl fark yaratacağını keşfetmemiş olabilirsiniz. Mühim değil çünkü artık Adobe Photoshop Sketch var! Uygulama sayesinde onlarca farklı işlevde fırça ile istediğiniz tasarımı yapabilirsiniz. Üstelik klasik Adobe formatlarında olduğu gibi ‘layer’ mantığıyla çalışmanıza imkan sunuyor ve böylece, vurgulamak istediğiniz fotoğrafı veya fırça tasarımlarını öne çıkarabiliyorsunuz.

En iyi instagram uygulamaları

 

 

Yeni Paylaşımların Profilinizde Nasıl Görüneceğini Keşfedin: UNUM

Instagram hesabınızı düzene sokmak için ihtiyacınız olan en iyi uygulama, UNUM! Yeni postlarınızı UNUM’a yükleyerek profilinizde nasıl duracağını görebilir, böylece düzenli ve renklerin uyumlu olduğu bir profile sahip olabilirsiniz! En yeni içeriklerden haberdar olmak için e-bültene mailinizi bırakmayı unutmayın!

En iyi instagram uygulamaları