https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2019/04/farkli-abiye-modelleri_10.jpg

Sizi Gecenin Yıldızı Yapacak 10 Farklı Abiye Modeli Etkinlikten etkinliğe koştururken artık ne giyeceğimizi şaşırdık. Etkinlikler ve özel geceler için size yeni ufuklar açacak abiye modellerini keşfedin!

Önce nasıl görünmek, nasıl bir etki yaratmak istediğinize karar verin. Haklısınız, bu kararı vermek zaten işin en zor kısmı. Ama birini seçmelisiniz: Sade, seksi, klasik, trendy, vintage, çılgın, ciddi, masalsı, dijital, modern, minimal, fantastik… Şimdi gözünüzü kapatın; bu sözcüklerden hangisinin sizi daha iyi anlattığını düşünün. Aklınıza gelen ilk sözcüğe güvenin ve onun peşinden gidin. Gecenin yıldızı olmanızı sağlayacak 10 farklı abiye modelini derledik, hazırsanız başlayalım!

En farklı abiye modelleri

 

SADE

Sadeliğin tanımını yapmak pek kolay değil, ama genelde şöyle denir: başka bir şeye ihtiyacı olmayan. Fazla söze gerek kalmıyor değil mi? Sadeliği tek renk kullanarak veya abiyede tek bir kumaşa bağlı kalarak yakalayabilirsiniz.

En farklı abiye modelleri En farklı abiye modelleri

 

 

SEKSİ

Eskiden seksi olmak denilince ilk akla derin dekolteler gelirdi. Şimdilerde ise seksi biçimli abiyeler denildiğinde onlarca farklı tasarım algısı karşımıza çıkıyor. İddialı bir görüntü için tamamen transparan bir abiye tercih edebilirsiniz, içinize giyeceğiniz uyumlu renk ve kumaşta çamaşır ile görüntünüz tamamlanacaktır. Klasik seksiye bağlı kalarak dekolte vermeyi de tercih edebilirsiniz ancak şu kuralı sakın unutmayın: tek abiye, tek dekolte! Birden fazla dekolteli abiyeler kötü bir görüntü oluşturur. Sırt dekolteniz olacaksa göğsünüz kapalı olmalı, bacak dekoltesi vereceksiniz de üst dekoltenizi minimumda tutmalısınız.

En farklı abiye modelleri

En farklı abiye modelleri

 

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Türkiye'de Kalabileceğiniz En Pahalı Otel Odaları

 

TAM BİR KLASİK

Bazen klasik, pek çok duyguyu kapsar. Şık, zarif, sade, iddialı… Kesin olan şu ki, garanti bir seçimdir ve risk almanıza gerek kalmadan şıklığı yakalamanıza imkan tanır.

En farklı abiye modelleri

 

 

TRENDY

Bu yılın en trendy işi, iddialı isimlerin iddialı işler yapmasıydı. Tom Ford tasarımı bir takımla objektiflerin karşısına çıkan Doutzen Kroes tüller, ipekler, uçuşan renklerden uzak duran yeni trendi yakından izleyenlerden oldu bu yıl. Ne dersiniz, trendy değil mi?

En farklı abiye modelleri

 

 

VINTAGE

Vintage her zaman göz kamaştırıcıdır. Hangi dönemin tarzına aşıksınız? 50’ler ya da 60’ları anımsatan şu rüya gibi elbiseye ne dersiniz?

En farklı abiye modelleri

 

 

ÇILGIN

Sizi tanımlayan sözcük çılgın ise bu tasarım tam size göre demektir. Yalın, sevimli, ama herkesin de cesaret edemeyeceği bir tarz. Ne dersiniz?

En farklı abiye modelleri

 

 

CİDDİ

Ciddi olmak, şık ya da seksi olmamak demek değil elbette. Cannes Film Festivali kırmızı halısında poz veren Aymeline Valade çok net bir şekilde anlattı bunu…

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Kaş Yapayım Derken Göz Çıkartan 10 Absürt Kurumsal Logo

En farklı abiye modelleri

 

 

MASALSI

Emilia Clarke’ın tercihi hep masalsı olandan yana oluyor. Canlandırdığı roller, seçtiği renkler, kumaş dokuları… Bu yıl Cannes’daki kırmızı halıda muhteşem ve masalsı bir Christian Dior elbise ile boy gösterdi. Hangisi daha masalsı? Tasarımcı mı, oyuncu mu, tasarım mı, renk mi?

En farklı abiye modelleri

 

 

DİJİTAL

Aklınızda rasyonel, pratik, rahat ve dijital bir imge mi var? İşte iddialı, hatları net, tam modern dijital dünyaya uygun bir tasarım:

En farklı abiye modelleri

 

 

FANTASTİK

İşte size tüm zamanların tartışmasız en fantastik modeli. Audrey Hepburn’ün Tiffany’de Kahvaltı adlı ünlü filmde giydiği bu muhteşem elbisenin bir Givenchy tasarımı olduğunu, ayrıca eldivenler, kolye, gözlük ve saç modeli ile bir bütün olarak tasarlandığını da ekleyelim.

En farklı abiye modelleri En farklı abiye modelleri