https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2018/11/show-band-nedir_123859.jpg

Show Band Nedir? Show Band Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! Son yıllarda dünyada hızla yükselişe geçen; dansın ve şarkının mükemmel birleşimi, eğlencenin yeni tanımı Show Band formatını keşfedin!

Show Band, seyircilere şarkı dinlemenin yanı sıra danslar ve yüksek enerjili bir eğlence vaat eden özel bir format.  DJ altyapı üzerine canlı şarkı söylerken, aynı zamanda dans da edebilen sanatçıların performans sergilediği konserden daha çok bir sahne performansı. Kimi zaman  müziklerin etkileyiciliğini arttırmak için bir ya da iki enstrümanın performansa dahil olduğu bu format, her türlü konsepte kolayca adapte edilebildiği için şüphesiz ki etkinliklerdeki aranan kan! Farklı kostüm kullanımları, müzikalin teatral tatları da eklendiğinde bazen çok özel konseptli bir konsere bile dönüşebiliyor. Şimdi gelelim, bu formatta performans sergileyen sanatçılara ve bu formatı etkinliklerinize taşımanın yoluna! Hazırsanız başlıyoruz!

Show Band dansın ve şarkının harmanlandığı bir format

 

 

Uzun yıllardır, dünyaca ünlü grupların bu formatta performans sergilediğini biliyoruz. En iyi örneklerden biri şüphesiz ki Destiny’s Child!

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı Başlıyor!

2000’li yıllarda oldukça popüler olan, Beyonce’nin başını götürdüğü grubun Show Band formatında bir çok performansı bulunuyor. Altyapı üzerine canlı söyledikleri, şarkıları ve danslarıyla enerjinin tavan yaptığı şovlarını unutmak mümkün değil!

 

 

Aynı döneme damgasını vuran bir başka müzik grubu da Blue olmuştu. Lee Ryan, Duncan James, Simon Webbe ve Anthony Costa’dan oluşan Blue, bu formatında onlarca performans sergiledi.

 

 

Show Band formatının dünyadaki bir diğer örneği ise The Gold Singers. Müzikal konsepte dayalı performanslar sergileyen grup; enerjileriyle seyircileri eğlendirmeyi başarıyor!

Erkek ve kadın vokallerden oluşan gruba, konsepte göre saksafon ve keman eşlik ediyor. The Goldsingers, İngilizce ve Fransızca repertuara sahip.

 

 

Show Band formatının dünyadaki örneklerine göz attık. Peki Türkiye’de böyle bir format var mı? Sahnede tozu dumana katan bu maksimumda eğlenceyi etkinliklere taşıyabilir miyiz? Arkanıza yaslanın ve kemerlerinizi bağlayın!

Show Band DJ performansı üzerine söylenen bir format

 

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Ofisinizin Havasını Değiştirecek En İyi Mum Önerileri

 

Jukebox Show Band karşınızda!

Türkiye’ye yeni bir soluk getiren, dansın ve eğlencenin iç içe olduğu Jukebox Show Band ile etkinlikleriniz artık çok daha eğlenceli! Nasıl mı?  5 vokal ve 2 dansçıdan oluşan sanatçı ekibiyle Jukebox Show Band, düğünden kurumsala her türden etkinliğinizde sizlerle! Vokallerin hem şarkı söyleyip, hem dans edebildiği Jukebox’ın orkestra ekipmanına ihtiyacı yok! Orkestra ekipmanları için ekstra sahne alanına ihtiyacı yok, backline kiralamaları yok, uçakta ekstra bagaj ödemesi yok yok yok! Jukebox Show Band ile 75 dakika aralıksız eğlence var!

Jukebox Show Band ile eğlencenin sonu yok

 

 

DJ altyapı üzerine canlı söyleyen Jukebox Show Band, zengin yabancı ve Türkçe pop repertuarı sayesinde her türden eğlence anlayışınıza hitap ediyor! 90’lar eğlencesi, Grease şöleni, fütüristik bir parti ya da Gatsby rüzgarı… Konseptiniz ne olursa olsun, Jukebox Show Band’i tercih edebilirsiniz.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Parfümünüzü Keşfetmeniz İçin 5 Püf Nokta

Jukebox Show Band ile 75 dakika aralıksız eğlence sizi bekliyor

 

 

Konsepte göre bir ya da iki enstrümanın dahil edilebildiği Jukebox Show Band ile düğünleriniz, şirket partileriniz, lansmanlarınız, bayi toplantılarınız ve partileriniz artık çok daha eğlenceli olmaya aday!

Jukebox Show Band ile tanışın

 

 

Konsepte uyum sağlamanın yanı sıra Jukebox ile diğer şovlarınızla entegre performanslar da gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle büyük kongre açılışlarında görkemli bir sahne performansı için Jukebox Show Band yepyeni bir alternatif!

 

Şimdi Jukebox Show Band’i keşfedin!