https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2018/01/maison-objet-fuari-sergi-görseli-423423.jpg

Paris’te İç Tasarım Trendlerini Belirleyen Fuar: Maison&Objet 2018 Her sene Paris'te gerçekleşen Maison&Objet fuarı, 2018 yılında da bir çok sektöre yön verecek temalara ev sahipliği yaptı. Fuarı ziyaret eden Türk düğün organizatörlerinin fotoğraflarından oluşan fuar turumuz başlıyor!

İster küçük bir daireniz, ister görkemli bir villanız isterseniz kafe, restoran, otel gibi ticari bir işletmeniz olsun; onu benzerlerinden çok daha dikkat çekici ve güzelliğiyle hafızalarda iz bırakan bir hale getirmek zor ama imkânsız değildir. Bunu başarabilmenin yolu, doğru parçaları bir araya getirerek oluşturulan tasarım ve dekorasyon ile mekanınıza farklı bir ruh katmaktan geçer. Bu işi yapan profesyonellere kendinizi ve mekânınızı teslim etmeden ya da “Bunu tamamen kişisel zevkimle yapacağım!” demeden önce, yaratıcılığın zirveye ulaştığı ve en iyi iç mekân tasarımcılarının ürünlerini sergilediği Maison&Objet fuarında neler olup bittiğine bakarak tasarım trendleri hakkında fikir sahibi olmaya ne dersiniz?

Eylül ve Ocak aylarında olmak üzere yılda iki kez düzenlenen, 1995 yılından bu yana Paris’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen dünyanın en önemli mobilya ve dekorasyon fuarı Maison&Objet, 19-23 Ocak tarihleri arasında bir kez daha tasarımcıları ve alıcıları muhteşem bir atmosferde buluşturdu.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı Başlıyor!

 

60 farklı ülkeden 3000’den fazla tasarımcı firmanın çok özel parçalarını sergilediği fuarda dekorasyon, dizayn ve yaşam tarzı sektörlerinin en yeni eğilimleri ve çözümleri, yeni kavram ve malzemelerle bir kez daha kendini aşan bir boyut aldı. Yaratıcı ve ilham verici güzellikteki mobilyalar, ev tekstil ürünleri ve aksesuarları, mutfak ve diğer ev gereçleri dahil olmak üzere pek çok ürün katılımcıların beğenisine sunuldu.

 

Konut, otel ve restoran geliştiriciler için inanılmaz fırsatların bulunduğu fuar, fark yaratmak için ihtiyaç duyulan her türlü malzemenin bir arada olduğu bir şölendi adeta. Aynı şekilde düğün organizatörlerine esin kaynağı olabilecek ve yaratıcı konseptler oluşturmalarına katkı sağlayabilecek tasarım parçalar da sergilenen ürünler arasındaydı.

Sizler de bizim gibi yerinde görme şansına sahip olamadıysanız, Maison&Objet fuarının kendi web sitesi üzerinden yayınladığı bağlantıdaki kısa tanıtım videolarını izleyerek, ufkunuzu genişletecek tasarımların bir kısmıyla buluşabilirsiniz. Fuarın atmosferine bir göz atalım…

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Bir Markanın Doğuşu: Christian Dior

 

Şimdi gelin birlikte Türk düğün organizatörlerimizin deklanşöründen Maison&Objet Fuarı’na bir göz atalım…

 

KM Events’in kurucusu Meltem Bayazıt Tepeler’in fuara ilişkin paylaştığı fotoğraflarda dikkat çekici tasarımlar mevcut

 

 

 

 

 

 

Lavin Event kurucusu Neslihan Hoşcan’ın Maison&Objet’e ilişkin paylaşımları

 

S Design & Events kurucusu  Seda Güngörmez deklanşöründen Maison&Objet

 

 

Ayrıca ürünlerini Beymen mağazalarında bulabileceğiniz Esma Dereboy’un özgün kabartma tekniği ile şekillendirdiği seramik ürünler de Maison&Objet fuarındaydı.

Esma Dereboy

Esma Dereboy

 

Esma Dereboy