https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2019/03/ofis-icin-en-iyi-mum-önerileri_543534.jpg

Ofisinizin Havasını Değiştirecek En İyi Mum Önerileri Yeni sezonda ofis tasarım trendleri farklı malzemelere gözünü dikmiş durumda. Örneğin mumlar. Ofiste kullanabileceğiniz mum trendlerini sizin için derledik!

Elektriğin icadıyla ihtiyaç olmaktan çıktı. Avizeydi, lambaderdi, aplikti derken günlük yaşamımızdan yavaşça silindi. Kimse mumun dekoratif bir obje olabileceğini düşünmüyordu. 70’lerin sonunda romantik ambiyanslar için yaygın olarak kullanıldı, ama 90’larda işler değişti, farklı mum seçenekleri üretildi, yepyeni akla gelmez tasarımlara kavuştu. Bugün salondan banyoya, restorandan sanat sergilerine kadar tüm yaşam mekanlarında mum vazgeçilmez bir dekorasyon objesi.

Ofisiniz için en iyi mum önerileri

 

 

Son yıllarda Burberry, Chakra, Zara, Mudo, Tom Ford, Jo Malone, Ateiler Rebul gibi özel markalar da prestij mumlar tasarlayıp, kullanıyorlar. Mumların ofisle ne ilgisi var demeyin, çünkü ofisler tasarım trendlerinin en göz önündeki setleri. O halde işte karşınızda ofisinizin havasını değiştirecek mum önerileri!

Ofisiniz için en iyi mum önerileri

 

 

Tom Ford Private Blend

Kendi adıyla markasını yaratan Tom Ford, Gucci içinde büyüdüğü için mi yoksa Yves Saint Laurent ile yolları kesiştiği için midir bilinmez ama kokulara, kokunun farklı iletim biçimlerine düşkün bir tasarımcı. Belki de bu yüzden Private Blend serisindeki niche parfümlerinin tümümün mumlarını da üretti. Ofis için mutlaka değerlendirilmeli…

Ofisiniz için en iyi mum önerileri Tom Ford

 

 

İngiliz Gülü için Burberry

Bazılarımız gül kokusuna tutkundur. Nerede olursa onu isteriz, evde, ofiste, arabada, kendimizde… Burberry de bunu düşünmüş olsa gerek ki muhteşem “İngiliz Gülü”nü beş fitilli mumuna taşımış. Ofisinize derin ve feminen bir atmosfer kazandırmak için ideal…

Ofisiniz için en iyi mum önerileri Burberry

 

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Sevgililer Günü Temalı Ev Dekorasyon Fikirleri

 

Chakra ve vazgeçilmez mumları…

Özel dekorasyon alanlarıyla öne çıkan ve daha çok yatak odası, banyo ürünlerine yoğunlaşan Chakra için mum, vazgeçilmez bir ürün yelpazesi oluşturuyor. Yüzde yüz yerli sermayeye dayanan bu hepimizin göz bebeği markanın kokuları da özenle seçilmiş… Morano kokulu mumu gözden kaçırmamanızı öneririz. Üstelik fiyat ürün dengesi de muhteşem!

Ofisiniz için en iyi mum önerileri Chackra

 

 

Zara: Sade ve etkili

Tasarım butik mumlardan söz etmişken akla ilk gelen markalardan biri, Zara’dır. İspanyol asıllı bu muhteşem marka 1975 yılında kurulmuş, Türkiye’ye girişi ise 1990ların sonlarını bulmuş. Sandal ağacı notalarına yaslanan The Place ofisinize çok yakışacak!

Ofisiniz için en iyi mum önerileri Zara Home

 

 

Dekoratif ve dikkat çeken mumların adresi: Mudo

Ürün skalasını geniş tutan, ancak bağımlıları da gün geçtikçe artan bir marka olarak Mudo, butik mum seçeneklerini çok uzun zamandır raflarında bulunduruyor. Mudo’da aromatik ve kokulu mumlardan çok dekorasyonda değer taşıyacak estetik formlarda şık ve ilginç mumlar bulabilirsiniz. Hammered Silver Mum önerimiz!

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  61. Grammy Ödülleri'nde Kırmızı Halıda Öne Çıkanlar

Ofisiniz için en iyi mum önerileri Mudo

 

 

Ofiste ferahlık arayanlara, Jo Malone London

Pek çok başka tanınmış marka gibi Jo Melone London da bugün yüz elli ülkeye yayılmış yirmi beşten fazla markayı barındıran bir kozmetik skalası içinde bulunuyor. Jo Melone, banyo ve vücut ürünleri yanında iç ve dış mekanlar için hafif kokular üretiyor ve  mum skalası oldukça geniş. Her şeyiyle İngiliz olmakla övünen markanın mumları da ev, seyahat ve lüks mumlar olarak ayrılıyor. Şunu da hatırlamamız gerek; Jo Melone kokularının tümü koku hassasiyeti olan insanlar için özel olarak tasarlanıyor. Kokusundan dolayı migreninizin tutmasına imkan yok! Pomegranate Noir özellikle önerimiz…

Ofisiniz için en iyi mum önerileri Ja Malone London

 

 

1895’ten beri Ateiler Rebul…

Herkesin tanıdık olduğu kokular ortaklık, ortak duygular üretir. Ofiste arkadaşça bir ortam, içeri girenlerin tanıdık bir yerde olduklarına dair bir duygu uyandırmak istiyorsanız, mum almak için adresiniz, Atelier Rebul, ve elbette İstanbul…

Ofisiniz için en iyi mum önerileri Ateiler Rebul