https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2019/06/ofis-dogal-taslar_5435345.jpg

Ofisinizin Enerjisini Değiştirin: Doğal Taşlar Stres, kaygı, yorgunluk iş yaşamının formülü haline geldi. Olumsuz duyguları yönetmek mümkün mü? Doğal taşlarla ofisinizin atmosferini değiştirin!

Stresi, olumsuz duyguları giderebilmek çok büyük bir çaba istemez aslında. Her şey insanın kendisinde bitiyor. Uzmanlar, stres anında öncelikle derin bir nefes almayı ve kişinin bir an kendisini ve çevresini ‘dinlemesini’ öneriyor. Stresle baş etmenin en pratik yolu ise onu dışarıda tutmak, yani ofisin içine hiç almamak. Doğal taşlar, pek çok konuda olduğu gibi hem dekoratif yapıları hem de enerjileriyle ofiste stresten arınmış bir atmosfer oluşturmanıza yardım ediyor! Nasıl mı?

Ofisiniz için doğal taşlar

 

 

Ofis mekanlarını, mekan işlevlerini ve yoğunluğunuzu gözden geçirin ve enerjinizi maksimuma taşıyacak taşı keşfedin!

Ofisiniz için doğal taşlar

 

 

Negatif enerjiden arının: KUVARS

Ofisin kapısına ya da girişe yakın bir yere Kuvars -kesinlikle pembe olmak zorunda değil- kristali yerleştirebilirsiniz. Çünkü ofisten içeri girerken hem çalışanların hem de müşterilerin negatif enerjilerini dışarıda bırakmaları gerek. Çok farklı boyutlarda ve eşsiz biçimlerde bulabileceğiniz Kuvars hemen dikkat çekecek ve pozitif bir atmosfer oluşturacak.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Cadılar Bayramı Partisi İçin Müzik Listeleri

Ofisiniz için doğal taşlar kuvars Ofisiniz için doğal taşlar kuvars Ofisiniz için doğal taşlar kuvars

 

 

Bereket kaynağı: AKİK

İlk çağlardan bu yana bereket getirdiğine inanılan Akik, Akdeniz ve doğu ticarethanelerinin bir köşesinde mutlaka bulundurulur, özellikle Rönesans tüccarlarının iri akik taşlı yüzükleri bereket için kullandıkları anlatılır. Müşteri görüşme mekanlarında bu göz alıcı taşı özellikle masa üzerinde bulundurmanın faydasını göreceksiniz. Müşterinize ikram edeceğiniz kahveyi, akik taşlarla tasarlanmış  Fancy Candles marka bir set ile sunmak da harika bir alternatif! 

Ofisiniz için doğal taşlar akikOfisiniz için doğal taşlar akik

Ofisiniz için doğal taşlar agat

 

 

Sakinlik veren: AGAT

Agat, özellikle kalabalık çalışma alanlarda veya özel mekanlarda kendini hissettirecektir. Dingin bir enerji üreten Agat ile dekoratif bir köşe oluşturabilirsiniz. Renkleri dolayısıyla dikkat çekici hipnotize çizgilere sahip Agat’ın olumsuz duyguları uzaklaştırdığına inanılır. Ofisiniz için doğal taşlar agat Ofisiniz için doğal taşlar agat

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Mutlaka Okumanız Gereken 100 Kitap

 

 

Karar anındaysanız: HEMATİT

Eğer önemli bir karar alıyorsanız bu taşın size yardımı dokunabilir. Gizemli bir dokuya sahip  Hematit, karar verme güçlüğüne iyi gelir.

Ofisiniz için doğal taşlar hematit Ofisiniz için doğal taşlar hematit

 

 

Kaygının ezeli düşmanı: TURKUAZ

Bekleme odalarına ya da mola odalarına Turkuaz koyulabilir. Turkuaz kaygıyı alır, onun yerine huzur getirir. Ayrıca nazara iyi geldiğine de inanılır. Eğer bir konuşma yapacaksanız yanınızda Turkuaz bulundurmanızı öneriyoruz. Şans getirir ve sizi güçlendirerek etkili konuşmanıza yardım eder.

Ofisiniz için doğal taşlar turkuaz Ofisiniz için doğal taşlar turkuaz