https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2019/06/moda-haftası-2019test.jpg

Moda Haftası İlhamları: 2019 Yaz Trendleri Moda trendlerinin etkinlik sektörüne yansıması. Yaratıcılar, yaratıcıların işlerini nasıl benimsiyor? Moda haftası ilhamlarını keşfedin!

Meslek, bir kazanç kaynağı olmaktan çok bir kimliktir. Herkes kendisini yaptığı işle tanımlar, onun izlerini günlük yaşamında ve kişiliğinde taşır. Doktor, mühendis, finans yöneticisi, öğretim üyesi gibi akla gelen tüm meslekler bu konuda bir yana, özgün fikirler üreten tasarım alanında çalışanlar bir yana… Hangi ortamda olursa olsun, yaratıcı alanda çalışanların işleriyle bağlantıları daha da önemli. Bir tasarımcı sektörel gündemi takip ediyor mu, teknolojik yeniliklerin farkında mı, marka gelişimlerini ve imajlarını nasıl yorumluyor… İşte 2019 yaz trendlerini izlemek için ipuçları…

Moda Haftası 2019

 

 

Markayı cesurca sergilemek Burberry

Bir markanız varsa onu saklamanıza da gerek yoktur. Burberry’nin tasarım anlayışı, kendi adını bir tasarım objesi olarak kullanmaktan yana. Markanız, daima stilinizin bir parçası olabilir.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Muhteşem Yetenekleri İle Dünyadan 10 Sokak Müzisyeni

Moda Haftası 2019 Burberry Moda Haftası 2019 Burberry

 

 

Tek bir ögeyi vurgulamak: Valentino

Valentino’nun 2020 çizgisine bakınca cesaretin tek bir ögeye odaklandığını görürsünüz. Tüm tasarım, o tek ögenin emrinde, onu parlatmak için vardır sanki. Kimi zaman renk, kimi zaman doku, kimi zaman da çizgidir bu öge… Sizin tercihiniz hangi odak olacak?

Moda Haftası 2019 Valentino Moda Haftası 2019 Valentino

 

 

Yine Armani, hep Armani

Tasarımda soluğunuzun tükendiğini mi hissettiniz… Dönüp Giorgio Armani’ye bakın. Alışılmış renk ve dokularla nasıl sıra dışı yeniden doğuşlar yaratır! Girdiğiniz ortamda hemen fark edilmek istiyorsanız, Armani tarzını inceleyin deriz.

Moda Haftası 2019 Armani Moda Haftası 2019 Armani

 

 

Her zaman Gucci gibi cesur olmak…

Tercih ettiğiniz stilde genel olarak cesur musunuz? Bazen bir aksesuar ayrıntısında, bazen de renk kullanımında cesur olmak gerekir. Biliyorsunuz ki moda dünyasında cesaret demek, Gucci demek…

Moda Haftası 2019 Gucci Moda Haftası 2019 Gucci Moda Haftası 2019 Gucci

 

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Kurumsal Organizasyonlarınızı Eğlenceli Hale Getirecek Alternatiflerden Retro Akımı İle Tanışın!

 

Gerektiği kadar makul: MaxMara

Günlük stilde kullandığınız çizgiyi nasıl tanımlıyorsunuz? MaxMara’nın 2019 görünümleri yine pastel ve makul ölçülerde bir çılgınlık içeriyor. Gayet sıradan ve spor bir görüntü veren MaxMara, bu çizginin dışına kolaylıkla çıkabilecek bir potansiyeli de hissettirir… Ya siz?

Moda Haftası 2019 Max Mara Moda Haftası 2019 Max Mara

 

 

Moschino: Kendinize güvenin, hayat bir şov!

Stil, yaratıcılıktır ve kullanışlı olmak zorunda değildir. Hayal gücünün sınırları hakkında fikir verir, neler yapabileceğinizi anlatır. Bakınız: Moschino!

Moda Haftası 2019 Moschino Moda Haftası 2019 Moschino Moda Haftası 2019 Moschino