https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2018/09/mercedes-benz-fashion-week-sohbahar-kış_4866.jpg

Mercedes Benz Fashion Week İstanbul Başlıyor! Tasarımcıların İlkbahar/Yaz 2019 koleksiyonlarını sergileyecekleri Mercedes Benz Fashion Week İstanbul 11-14 Eylül tarihlerinde Zorlu PSM'de gerçekleşecek

Mercedes Benz Fashion Week İstanbul 12. sezon başlıyor! 11 Eylül’de başlayacak ve Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşecek etkinlik, 14 Eylül’de son bulacak. Bu kez moda sektörünün profesyonelleriyle genç yeteneklerin karma defilelerine de tanık olacağız.

Mercedes Benz fashion week istanbul her sene merakla beklenen bir etkinlik

 

 

Her yeni sezonda desteklediği tasarımcının defilesini sunan Mercedes-Benz, bu sene ilk kez bir erkek giyim markasını destekleyecek! Mercedes Benz, Brand Who’nun İlkbahar/Yaz 2019 koleksiyonunu “Mercedes-Benz presents Brand Who” ismiyle sunacak. “Mercedes-Benz Uluslararası Tasarımcı Değişim Programı” kapsamında son yıllarda moda sektöründe oldukça ses getiren Gürcistan’ın önemli tasarımcılarından Ani Datukishvili de, İlkbahar/Yaz 2019 koleksiyonunu “Mercedes-Benz presents Ani Datukishvili” ismiyle İstanbul’da MBFWI podyumunda sergileyecek.

Brand Who bu sezon da Mercedes Benz Fashion Week İstanbul'da yer alacak

 

 

Dört günlük programın tam takvimini aşağıdan bulabilirsiniz.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  2019 Oscar Ödülleri Kazananlar

Mercedes Benz Fashion Week takvimi