https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2019/04/mamut-art-project-2019_435345.jpg

Mamut Art Project 2019 Başlıyor! Güncel sanatta umut vadeden sanatçılar için harika bir keşif alanı olmayı başaran Mamut Art Project 3 - 7 Nisan'da KüçükÇiftlik Park'ta! Detayları keşfedin.

3 Nisan’da kapılarını açacak olan Mamut Art Project, bu sene 350 başvuru arasından seçilen 50 sanatçının yaklaşık 600 eserini KüçükÇiftlik Park’ta sergileyecek! 7 Nisan’a kadar devam edecek etkinlikte bizleri neler bekliyor? Birlikte göz atalım!

Mamut Art Project 2019 başlıyor

 

 

Akkök Holding sponsorluğunda gerçekleşecek olan Mamut Art Project, 7. kez genç sanatçıları sanatseverler ile buluşturacak. Projenin asıl ve nihai amacı; yeni nesil genç sanatçıları görünür kılmak. Mamut; galeriler, kuratörler ve koleksiyonerler için oldukça önemli bir yere sahip. 350 bin katılımın ardından yapılan detaylı bir eleme sonunda 50 sanatçı eserlerini sergilemeye hak kazandı. Yaklaşık 650 eseri keşfetme imkanına sahip olacağımız etkinlik, KüçükÇiftlik Park’ın her alanını kullanılacak şekilde tasarlanıyor.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Öne Çıkan Etkinlikler | Eylül 2019

Mamut Art Project 2019 başlıyor

 

 

Eserler arasında fotoğraflar, kolajlar, heykeller, videolar, illüstrasyonlar, enstalasyonlar, dijital çalışmalar, doku ve yeryüzü sanatı bulunuyor. İşte bazı sanatçılar!

Mamut Art Project 2019 başlıyor

 

 

Börte İpek’in “Rüyalarımı mahvedemezsin, hayallerim senin değil ki” adlı resim ağırlıklı sergisi, Bora Aşık’ın çizimlerin temasını işlediği eserleri, Özgürcan Taşçı’nın yaşamsal pratikler sonucu kendine ve insanlara sorduğu sorulardan yarattığı çalışmalar, Rei’nin “Gerçekten çok eğlendim. Güle güle ve teşekkürler” adlı sergisi hayli ilgi göreceğe benziyor. Siz de bu hafta kendinize zaman ayırın ve Mamut Art Project’i ziyaret edin. Sanatla kalın!

Mamut Art Project 2019 başlıyor