https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2019/01/pub-story-nedir_489.jpg

Kurumsal Etkinlikleriniz İçin Yeni Bir Soluk: Pub Story! Kurumsal etkinlikler için seçenekler azalıyor derken yeni bir rüzgar çıktı: Pub Story! Maksimum eğlence vaat eden Pub Story nedir? Gelin birlikte keşfedelim

Bugün araştırmalar gösteriyor ki çalışanların motivasyonu, iş doyumu, kurum aidiyeti yüksek olan şirketler daha çok tercih edilen, daha verimli çalışan ve bunların doğal bir sonucu olarak da karlılığı yüksek şirketler. Bu zincirin çok önemli bir parçası olan çalışan motivasyonunu artırmak, son beş yıldır sadece büyük ölçekli değil, her türdeki kurumsal şirketlerin hedefi haline geldi. Son zamanlarda bu maksimum motivasyon için alışılmışın dışında etkinlikler düzenlenmeye başladı. Nasıl mı?

 

 

Şirket piknikleri, hafta sonu kahvaltıları OUT, Pub Story IN! Kısa zamanda böylesine büyük bir furya yakalayan Pub Story nedir? Katılımcıların, markanız şemsiyesi altında bir araya gelerek eğlendiği ve sosyalleştiği bu etkinlik nasıl bir işleyişe sahip?

 

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Sevgililer Günü Hediye Fikirleri

 

Pub Story, akıllı telefonlar için geliştirilmiş eğlenceli bir uygulama. Uygulamayı telefonunuza indiriyorsunuz ve oynamaya başlıyorsunuz. Basitçe anlatmak gerekirse “doğruluk mu cesaret mi” oyununun dijital çağa ayak uydurmuş hali. Çok eğlenceli, çok cesur ve samimi bir oyun. Katılımcılara çeşitli görevler veriliyor ve bunları uygulamaları isteniyor. Oyun uygulamanın sınırları içinde de oynanabilir, özel bir etkinliğe adapte edilerek de geliştirilebilir. Kurumsal etkinliğiniz için ne hedefleniyor, nasıl bir atmosfer planlanıyorsa o çerçevede de kalabilir!

 

 

Pub Story hem zorlayıcı, hem de çok eğlenceli bir kurumsal etkinlik olabilir. Özellikle akıllı cihaz uygulamalarını kullanmakta istekli, enerjik ve biraz motivasyonla etkinliklerde maksimum performans gösterme potansiyeline sahip Y kuşağı katılımcıların bayılacağına eminiz!

 

 

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Altın Oran Nedir? Altın Oran Hakkında Her Şey

Oyun sizden, 30 saniye içinde 3 kez istifa etmiş birini bulmanızı da isteyebilir, 5 kişiyi çevirip “Boşuna uğraşmayın, bu şirketin CEO’su ben olacağım!” demenizi de! Ofis ciddiyetini bertaraf edecek, birlikte çalışanların birbirlerinin hiç bilmedikleri yönlerini keşfedebilecekleri çok eğlenceli görevler içeriyor Pub Story.

Pub Story Nedir

 

 

Markaya uygun olarak yeni soru ve görevler de eklenebilir kuşkusuz. Örneğin şirketin özellikle üzerinde durduğu değerler, kavramlar ya da objeler üzerinde düşünmek, konuşmak ve eğlence üretmek için harika bir fırsat olarak da görebilirsiniz.  Pub Story’i anlatmakla bitmez, siz önümüzdeki sezonda kendisini muhakkak keşfedin!