https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2020/03/kurumsal-etkinlik-mekanlari-oda-pink-mama_1.jpg

İstanbul’da Kurumsal Etkinlik Düzenleyebileceğiniz 10 Farklı Mekan Kurumsal etkinlikler için mekanlar tükendi mi, yoksa mekanları mı kanıksadık? Yeniler ve eskilerle İstanbul’un kurumsal etkinlik mekanları!

Mesleki kanıksama ve körleşme belki de en çok etkinlik sektöründe yaşanır. En yeni, en farklı olanı arama kaygısı etkinlik tasarımcılarını yorabiliyor. Mekanların özellikleri unutulabiliyor, sıradanlaşabiliyor.

İçinde yaratıcılık olan çalışma alanlarında yapılacak en iyi şeylerden biri yeni bir gözle bakmayı becerebilmek. Aslında hep içinde olduğumuz mekanlara ilk defa bakıyormuş gibi bakmak, bakışı, fikirleri yenilemek.

Kurumsal etkinlik mekanları

Bu yenilenmeyi en çok kahve gurmeleri kullanır. Dünyanın en iyi kahvesi de olsa aynı kahveyi uzun süre tüketmek o kahveye ait aromalara karşı bir kanıksama, hissizleşme yaratır, bu yüzden de arada mutlaka ara verip en az bir hafta başka bir bölgenin kahvesinin tüketilmesi önerilir. Yani Boğaz, yine Boğaz, İstanbul yine İstanbul, ama yeniden görmeyi becermek önemli…

 

Tuhafier 

Levent’te Studio, Space ve Store olarak üç farklı konseptte hizmet ve mekan sunan Tuhafier sanat ve tasarım ile işlevi bir araya getirmiş. Şirket yemekleri, kutlamalar, motivasyon toplantıları için en harika kurumsal etkinlik mekanlarından biri. Yaratıcı projeler geliştirmek isteyen her yaş ve her meslek grubundan herkese kapıları açık…

kurumsal_etkinlik_mekanlari

kurumsal_etkinlik_mekanlari

 

Kibrithane

Kibrithane, Küçükçekmece sırtlarına konumlanmış tarihi 15. Yüzyıla kadar uzanan Osmanlı Kibritleri Fabrikası’nın ta kendisi. Tarihi atmosfere ihtiyaç duyulan kurumsal etkinliklerde etkili bir alternatif, ayrıca geniş mekan özgürce tasarlanarak parçalı da kullanılabilir. Mekanın tarihi dokusunu yansıtan duvarlar retro bir stil ve aksesuarlara kolayca uyum sağlayacak karakterde. Farklı ışıklandırma tasarımlarında çok iyi sonuç verecek tavanın yüksekliği son derece tatmin edici, kısaca yeniden hatırlanması gereken kurumsal etkinlik mekanlarından biri.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Her Sokağı Tarih Kokan, Moda ve Sanatın Kenti: Milano

kurumsal_etkinlik_mekanlari

kurumsal_etkinlik_mekanlari

 

Blok Mekan

İşte karşınızda kurumsal etkinlikler düzenleyebileceğiniz yeni bir mekan. Blok Mekan, mekan çeşitliliği bakımından hareketlenen Bomonti’ye yeni bir soluk getirecek gibi. Kurumsal etkinlikler için sıcak bir atmosfere sahip, etkinlikleriniz için ayrı bir alanı olduğunu hatırlatalım. Mekanın her alanı, etkinliklerinizde maksimum verim alabileceğiniz şekilde tasarlanmış. Blok Mekan sıcak atmosferi, gösteri, sunum ve interaktif performanslara imkan veren sahnesiyle yeni nesil şirketler için en harika kurumsal etkinlik mekanlarından biri olacak!

Kurumsal etkinlik mekanları

Kurumsal etkinlik mekanları

kurumsal_etkinlik_mekanlari

 

Oda by Venge

Kurumsal etkinliklerde samimi ve şık bir mekan arayışında olanlar gayet merkezi konumdaki Oda by Venge’yi tercih edebilirler. Yemeklerin, özellikle de zeytinyağlı mezelerin çok leziz olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

kurumsal_etkinlik_mekanlari

Kurumsal etkinlik mekanları

 

Sarnıç Restaurant

Kendisini Modern Anadolu Mutfağı olarak tanımlayan Sultanahmet’in kalbinde konumlanmış ve kendisini fazlasıyla kanıtlamış bir mekan arıyorsanız, yanıt: Sarnıç Restaurant. Tarihi ve görkemli mimarisi, aynı zamanda tarihi yarımadanın merkezinde olması, Sarnıç Restaurant’ı yurt dışı misafirlerin ağırlanacağı kurumsal etkinlik mekanlarından biri olarak düşünmeyi getiriyor.

kurumsal_etkinlik_mekanlari

 

Pink Mama

Bir süredir İstanbul’un gece hayatında etkin olan Klein, yeni mekanını Harbiye’de Pink Mama adıyla açtı. Kurumsal etkinlik mekanları listesine eklenebilecek bu mekan, Klein için bir imaj tazeleme olarak görülüyor. Genellikle ışık ve ses teknolojisinin kullanımına uygun mekanlar kurgulayan Klein, Pink Mama için de masraftan kaçınmamış gibi. Teknolojinin ön planda olduğu kurumsal etkinlikler için mutlaka göz önünde bulundurulmalı.

kurumsal_etkinlik_mekanlari

kurumsal_etkinlik_mekanlari

 

La Boom – Emirgan

Günün her saati farklı bir ambiyans yakalanabilecek modern ile geleneksel dokunun iç içe olduğu bir mekan, La Boom. Eşsiz bir manzaraya sahip mekanın mükemmel şekilde ışık aldığını da belirtelim.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Bu Yıl Her Şey Mor’aracak (Pantone- Ultra Violet)

Kurumsal etkinlik mekanları

Kurumsal etkinlik mekanları

kurumsal_etkinlik_mekanlari

 

Zülfaris – Karaköy

Kent merkezinde tarihi bir mekan Zülfaris. 1671’den bu yana kullanılan medeniyetlerin kesiştiği bu mekan, zaman zaman tarihsel önemi ve hassasiyeti nedeniyle kapatılmış. Aslına uygun olarak yapılan restorasyonlarla 2001’den itibaren özel davetlere de açılan mekan düğün organizasyonları yanında kurumsal etkinlikler için de son derece uygun. 200-300 kişilik iç mekan kapasitesine sahip Zülfaris’in yüksek tavandan kaynaklanan eşsiz bir atmosferi ve akustiği olduğunu vurgulayalım.

kurumsal_etkinlik_mekanlari

kurumsal_etkinlik_mekanlari

 

Klischee

Klein ekibinin, farklı bir atmosfer hedefiyle tasarladığı Klischee, adının aksine özgün, yepyeni bir mekan. Tam da bu tezatlıktan beslenen Klischee, Aralık 2019’da her daim canlı müzik iddiasıyla açılan, kurumsal etkinlikler için de uygun. İç mekan tasarımı sıcak ve retro çizgilere sahip. Küçük ve özel gruplarla yapılacak kurumsal etkinlikler için iyi bir alternatif olacağı kesin!

kurumsal_etkinlik_mekanlari

kurumsal_etkinlik_mekanlari

 

Bina – Kadıköy

Anadolu yakasının pek çok seçeneği içinde özel etkinlik mekanlarından biri, Bina. Kurumsal etkinlikler şekil değiştirdi. Şirket, kuruluş, topluluk, adına her ne deniyorsa o kadar çeşitte kurumsal etkinlik planlanıyor. Pazar piknikleri, anneler günü kahvaltıları tarihe karıştı. Bina gibi yeni, dinamik, genç mekanlar yeni nesil kurumsal etkinlikler için ideal!

Kurumsal etkinlik mekanları

kurumsal_etkinlik_mekanlari