https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2018/05/kurumsal-etkinlik-düzenleyebileceğiniz-farklı-mekanlar-tuhafier-6789.jpg

İstanbul’da Kurumsal Etkinlikler Düzenleyebileceğiniz 5 Farklı Mekan Kurumsal etkinliklerinizi gerçekleştirebileceğiniz farklı bir mekan mı arıyorsunuz? Sizin için seçtiğimiz, kurumsal etkinlikleriniz için 5 farklı mekan önerisi sizlerle...

Kurumsal bir etkinlik planlıyorsanız etkinliğinizin özelliklerine, konseptine ve büyüklüğüne bağlı olarak en doğru yeri seçmelisiniz ki kurumunuzun kimliğine yakışır ve davetlilerin beğeni ile ayrılabileceği bir organizasyona ev sahipliği yapabilin. Kafanızda belli bir mekân olabilir ama alternatifleri es geçmemek adına biraz bilgilenmeye ve farklı seçenekleri incelemeye ne dersiniz?

Sizin için en uygun olanını belirlemenize yardımcı olacak şekilde 5 farklı kurumsal etkinlik mekânını inceledik ve onlar hakkında gerek duyabileceğiniz bilgileri toparlamaya çalıştık.

All About Bride

 

 

 

Florya Kibrithane

Bizans ve Osmanlı dönemlerinde İstanbul’un girişi kabul edilen Küçükçekmece’de yer alan tarihi mekan, aslında 1898 yılında kurulmuş bir kibrit fabrikasıdır. Fabrika kapandıktan sonra bir süre kaderine terk edilmiş ve daha sonrasında yeni sahipleri tarafından restore ettirilerek etkinlik mekanı haline dönüştürülmüştür. Özellikle gelin-damat, moda ve reklâm fotoğraf ve video çekimleri için tercih edilen Kibrithane, sanatsal etkinlikler de dahil olmak üzere her türlü etkinliğe açık.

All About Bride

Şehrin merkezinde ama şehrin gürültüsünden uzakta oluşu önemli avantajlarından.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Wedding By The Bosphorus Düğün Fuarı Ardından

 

 

 

 

Tuhafier

Esas faaliyet alanı mimarlık ve tasarım olan Tuhafier, farklı dönemlere ait hikayelerin bir arada olduğu, durum ve ihtiyaca göre biçim değiştirebilen ve böylelikle mekanı ve fonksiyonlarını katılımcıların müdahalesine açık bırakan bir yer.

Özellikle mobilya ve tasarım meraklılarının ilgisini çeken bir mekan olsa da her iş kolundan kişi ve kurumun yeni ve yaratıcı fikirlerine açık… Her disiplinden atölyelere, yaratıcı projelere, müzikal etkinliklere ve özel davetlere ev sahipliği yaparken kendi tasarımlarını da üretmeye ve geliştirmeye devam ediyor!

 

 

 

 

1001 Direk

Tarihi yarımadanın kalbinde yer alan 1001 Direk Sarnıcı, Yerebatan Sarnıcından sonraki İstanbul’un en büyük sarnıcıdır. 4. yüzyılda Bizans tarafından yaptırılan sarnıç günümüzde görkemli davetlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Özellikle kongre turizmi etkinlikleri açısından ilgi gören mekan, özel davetlere ve düğünlere de kapılarını açıyor. Kurumunuzun özel lansmanı ya da toplantıları için ideal bir yer olan 1001 Direk Sarnıcı özel temalı geceler düzenlemek için de oldukça uygun.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Galaksinin En İyi Şovu: RuPaul's Drag Race 11. Sezon Başlıyor!

Oturma düzeninde 1500, kokteyl düzeninde ise 3000 kişi kapasitesiyle benzersiz bir atmosferde konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. Ses, ışık, dekorasyon ve catering hizmetleri de 1001 Direk tarafından temin edilebiliyor ve  size sadece organizasyonunuzun keyfini sürmek kalıyor.

 

 

 

Bina

Anadolu yakasında eğlencenin kalbinin attığı yerde, Kadife sokakta, bahçesiyle birlikte 4 katlı bir mekân olan Bina, Arkaoda ve Bant Mag işbirliğinde yeme-içme, sosyalleşme ve kültür merkezi olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Söyleşiler, sergiler, konserler ve film gösterimleri gibi etkinliklerin düzenlenebildiği Bina, samimi ve farklı dekorasyonu ile ufak çaplı kurumsal etkinlikler için ideal bir ortam sunuyor.

 

 

 

Cemile Sultan Korusu

Üsküdar Kandilli’de yer alan Cemile Sultan Korusu, 20 kişiden 1100 kişiye kadar grupları ağırlayabilme imkanı sağlıyor. Muhteşem İstanbul ve Boğaz manzarası, yemyeşil bahçeleri ve şık ve tarihi yapılarıyla kurumsal etkinliklerin vazgeçilmez mekanlarından biri olan Cemile Sultan Korusu, kurumsal toplantılar için farklı seçenekler ve paketler sunuyor. Yemekli davetler için de ne kadar iyi bir alternatif olduğunu aşağıda yer alan fotoğraflar ispatlamıyor mu?

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Bayram Sezonunda Gidebileceğiniz En İyi Beach'ler

Paylaş