https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2019/08/kina-gecesi-icin-en-trend-müzikler_54500-1280x853.jpeg

Kına Gecesi Müzik Listeniz İçin En Popüler Kına Gecesi Müzikleri Harika bir kına gecesi için en trend kına müzikleri! Kına hangi parçada yakılmalı? Gelinle arkadaşları hangi parçada dans etmeli? En iyi kına müzikleri!

Kına gecesi en az düğün kadar ayrıntı içeren, hediyesiyle ikramıyla, giysileri, müziği ve kına töreniyle bambaşka bir dünya. Gelinin girişi, kına yakılması, gelinin oynatılması, damat basma, testi kırma gibi kına gecesinin geleneksel bölümleri için ayrı ayrı parçalar seçmek şart! Unutulmaz bir kına gecesinin püf noktası, parçaları doğru seçmekten geçiyor. Baştan sona müzikle ilerleyen bu özel gecede son yılların en çok tercih edilen şarkılarını sizler için derledik. İşte karşınızda, 2019’un en trend kına gecesi müzikleri!Kına gecesi müzik listesi için en trend kına gecesi müzikleri

 

Tadını çıkartmak gerek : Kına Gecesi Gelin Girişi Müzikleri

Kaç yıl geçerse geçsin kına gecesinin en çok hatırlanacak bölümü, gelinin girişi olacak. Bu yüzden müzik seçimleri önemli. Bazı gelinler birden fazla giriş yapmak istiyorlar. Laf aramızda pek de haksız değiller. İşte önerilerimiz:

 

 

Duygulu ve Samimi: Kına Yakma Töreni Müzikleri

Tahmin edersiniz ki, bir kına gecesinin en etkili bölümlerinin başında geliyor, kına yakma töreni. Bu bölüm aksesuarlarıyla oldukça görkemli olabiliyor, tabii ki duygusu da yüksek… Gözyaşları kirpiklerin ucunda, en uzak duranda bile bir burukluk… Buyurun, müziklere…

 

 

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Etkinlik Sektörüne Hizmet Eden Markalar: Holygiggle

Güzeli oynatırlar: Kına Gecesi Gelin Oynatma Müzikleri

Kınamız yakıldı, duygulandık… kolay değil, bu pırıl pırıl genç kadının hayatında yepyeni bir dönem, yeni bir sayfa açılıyor. Ama şu duygu yüklü bulutları dağıtmak, neşeyi çağırmak lazım. Gelini oynatmak adettendir, ne demiş… ‘Hem ağlarım, hem giderim’

 

 

Kınaya davetsiz misafir: Kına Gecesi Damat Basma Müzikleri

Son yıllarda çok revaçta olan bir kına etkinliği oldu damat basma. Damat, kimi zaman tek başına, kimi zaman yakın arkadaşlarıyla birlikte kınayı basıyor, gelin karşısına çıkıyor, birbirlerini görüp büyüleniyorlar, birlikte dans ediyorlar. Ama bu gece gelinin gecesi, gelin, damadın ayakları dibinde bir testi kırarak mutluluklarının sonsuz olmasını diliyor, arkadaşlarıyla çıkıp gidiyor. Yalan yok, şu damat ve arkadaşlarının girişi de pek görkemli… Hele en trend kına müzikleriyle olanları! Bu aralar rap şarkıların çok popüler olduğunu unutmayın ve damat basmanızın farklı olmasını sağlayın!

 

 

Birlikte oynayalım: Kına Gecesi Eğlenceli Kına Müzikleri

Kına gecesi, kına töreninden önce ve sonra olarak ikiye ayrılır. Bu iki bölümün ritmi, duygusu tamamen farklıdır. Kına yakılmadan önce daha sakin, duygusal bir atmosfer hakimken, gelinin ellerine kına yakıldıktan sonra büyük kına eğlencesi başlar. Gelinin solo dansından sonra sevdikleriyle, annesi ve kardeşleriyle, kayın validesiyle dans etmesi adettendir. Bu güzel akşamı birlikte dans ederek sürdürmeleri, hep güzel günlerde bir araya gelmelerini simgeler.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Adım Adım Yılbaşına!

 

 

Roman olmadan asla: Kına Gecesi Roman Havası Müzikleri

Bir şey eksik kaldı değil mi… Haklısınız, roman olmadan olmaz… Roman havası olmayan bir kına gecesi düşünülebilir mi? Haydi buyurun romana…

 

 

Gece kolay kolay bitmez: Kına Gecesi After Party Müzikleri

Kına gecesi programı tamamlandıktan sonra yakın akraba ve arkadaşlarla bir after party yapmak iyi geliyor. Eğlencenin dibine vurmak için en trend after party müziklerini bilmek gerek!

 

 

“Tüm bu trend kına müziklerini nerede nasıl toplayacağım?” diye düşünüyorsanız hiç dert etmeyin, Saray Kınası ve egleniyormuyuz.com farkıyla 3 saatlik kına gecesi müzik listeniz hazır! Kına geceniz, hayatınızın en güzel günü olsun!