https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2019/12/kardashian-partileri-kim-kardashian_3012.jpg

“Kardashian”lar Gibi Parti Yapmanın İncelikleri Kardashian kardeşler, hem kendileri hem de çocukları için yaptıkları partiler ile dünya çapında gündem olmayı başarıyor. “Kardashian”ların sırrı ne?

Son yılların en sansasyonel ve ilgi çeken ailesi: Kardashian’lar! Popüler kültürün tüm nimetlerinden yararlanarak bugünlere gelen milyon dolarlık servete sahip bu aile nasıl etkinlikler gerçekleştiriyor? İlgi çekmek, günümüzün şartlarına adapte olmak isteyen müşterilerinize sunacağınız etkinlik fikirlerine ilham olacak Kardashian partilerini derledik!

Kardashian partileri

 

 

K Hanedanlığı

Video oyunları, mobil uygulamalar, kapsül koleksiyonlar, biyografiler, lüks hotel zincirlerinde açılan butikler, yemek ve fitness kitapları, selfie kılavuzları, mini diziler, özel emoji uygulamaları, kozmetik, tekstil ve parfüm markaları… Kardashian kardeşlerin kurduğu “K Hanedanlığı”, zamanın ruhunu öyle iyi yakalıyor ki her geçen gün marka ve girişimlerinin sayısı artıyor. Dijital dünyada gerçekten güçlüler!

Kardashian partileri Kardashian partileri Kardashian partileri Kardashian partileri

 

 

Nasıl “Partileneceği”ni Biliyorlar

Baby Shower partileriyle de Noel Partileri ile de konuşuluyorlar. TV yıldızı, internet fenomeni Kylie Jenner başta olmak üzere Kardashian kardeşlerin partileri, hem geleneksel basında hem de sosyal medya platformlarında adeta “patlıyor”!

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Türkiye'de Kalabileceğiniz En Pahalı Otel Odaları

Kardashian partileri

 

 

Kylie Jenner, Kızının İlk Doğum Gününü “Karvanal” Havasında Düzenledi

Kylie Jenner, partneri Travis Scott ile minik kızları Stormi’nin ilk doğum günü için muhteşem bir parti organize etti (Şimdi çiff, ayrılıklarıyla gündemde). Parti, Travis Scott’ın Astroworld albümünden ilham alıyordu. Karnaval havasında bir doğum günü oldu.

Kardashian partileri Kardashian partileri Kardashian partileri Kardashian partileri

 

 

Geçen Yılın Muhteşem Yılbaşı Partisi

Kardashian kardeşler, muhteşem Noel partileriyle de tanınıyor. 2018 yılındaki parti ise tek kelimeyle muhteşemdi. Milyon dolarlık partinin konsepti “kış mevsimi”ydi. Sıcak ve ılıman bir iklimin hakim olduğu California Calabasas’taki evlerinin bahçelerini karla kapladılar!

Kardashian partileri Kardashian partileri

 

 

“Anne” Kris Jenner’ın 60’ıncı Doğum Günü Partisi

Şüphesiz kızlarının şöhretinde, anneleri Kris Jenner’ın etkisi büyük. Batı Hollywood’da, “The Gatsby” temalı doğum günü partisi için iki milyon doları gözden çıkardı, Kardashian kardeşler! Balonlar, beyaz mobilyalar, yine çiçekler ve balonlarla süslenen bir tavan, çiçek çiçek bir duvar ki sosyal medya platformları için fotoğraf çekmek ideal! Kardashianlar, ne yaparlarsa yapsınlar, konuşulmak için ellerinden geleni yapıyor ve sosyal medya platformlarını da çok iyi kullanıyorlar.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Yüz Yogası Çılgınlığı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kardashian partileri Kardashian partileri Kardashian partileri Kardashian partileri

 

 

Alice Harikalar Diyarında Konseptli Doğum Günü Partisi

Kim Kardashian-Kanye West’in kızları Chicago’nun ilk doğum günü partisi de çok eğlenceliydi. Partinin konsepti, Alice Harikalar Diyarında olunca dekorun, süslemelerin ve kostümlerin ne denli renkli olduğunu tahmin etmek hiç de zor değil!

Kardashian partileri Kardashian partileri Kardashian partileri

 

 

Düğünleri, Kraliyet Düğünlerini Aratmıyor

Şimdi dört çocukları olan Kim Kardashian ve Kanye West, İtalya’daki düğünleri ile pek çok çifte ilham verdi. Evlerinde de “beyaz” renkten vazgeçmeyen çiftin düğününde de beyaz renk hakimdi. Kardashian ve West, beyaz çiçeklerin önünde evlilik yemini etti. Sosyal medya platformlarında da boy boy fotoğrafları paylaşıldı.

Kardashian partileri Kardashian partileri Kardashian partileri

 

 

Partilerine Ünlü İsimler Davetli

Kardashian kardeşler, parti mekanlarında, sosyal medya hesaplarında paylaşacakları fotoğraflar için her zaman özel alanlar oluşturuyor. Davetli listesinde birçok ünlü isim var ki onlar da bu alanlarda fotoğraf çektirip kendi sosyal medya hesaplarında paylaşıyor. Kendall Jenner, Kylie Jenner, Khloe Kardashian, Kourtney Kardashian ve Kim Kardashian’ın yakın arkadaşları arasında kimler yok ki… Paris Hilton, Jennifer Lopez, Alex Rodriguez, John Legend gibi farklı kesimlerden pek çok kişi Kardashian kardeşlerin partilerinde bir arada. Ne kadar çok etkileşim, o kadar çok ün! 

Kardashian partileri Kardashian partileri Kardashian partileri