https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2018/10/farkli-vitrin-tasarimlari_200.jpg

Etkinliklerinize İlham Olabilecek 10 Markanın Farklı Vitrin Tasarımları Mağazalara hızlı bir yolculuk yapıyor ve yeni fikirler yaratıyoruz! Etkinliklerinize ilham olabilecek 10 farklı vitrin tasarımını sizler için derledik!

Yerel cadde veya alışveriş merkezlerinde yapacağınız bir yürüyüşün, bir sonraki etkinliğiniz için size ne kadar ilham verebileceğine şaşırabilirsiniz. İyi bir tasarım gözüyle, farklı vitrin tasarımları yaratmak için kıyafetler, ayakkabılar, farklı objeler ve hatta yiyecekler birleştirilebilir. Aslen alışveriş yapanları kapıdan geçirmek amacıyla kurulan vitrin düzenleme sanatı, geçtiğimiz birkaç yıl içinde uzun bir yol kat etti. Dünyanın en iyi yaratıcı yönetmenlerinden, grafik tasarımcılarından ve dünyadaki sanatçılardan en iyi vitrin tasarımı örneklerini sunmak için dünyanın alışveriş caddelerini aradık, taradık ve sizler için derledik. Keyfini çıkarın!

Farklı vitrin tasarımları müşteriyi kendisine çekiyor

 

 

Tiffany & Co.

Her yıl, New York’taki  Tiffany & Co. mağazası büyülü bir Noel makyajıyla boyanır. Önceki yıllarda vitrinleri buzlu şehir manzaralarına ve zengin iç mekanlara sahipti. Bu tasarımında ise marka gümüşü baş role alıyor ve pırlantaların aşağıya sarktığı, kardan mücevher kutularının dizili olduğu bir atmosfer bizi karşılıyor! 

Tiffany and Co vitrin tasarımı

Tiffany and Co vitrin tasarımı

Harvey Nichols

Harvey Nichols bizleri yıldızlar ve neon ışıklarla karşılıyor! Londra mağazasındaki bu vitrin için marka; 5 bin 70 metre LED şerit ışık, 5101 neon top ve yıldız, 2000 metre de parlak vinil kullanmış.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Wedding Planner'ların Gelinlere Önerebileceği 10 Yaratıcı Düğün Pastası Fikri

Hervey Nichols vitrin tasarımı

Hervey Nichols vitrin tasarımı

 

 

LaGalleria

LaGalleria, Ermenistan’ın kalbinde bir butik ve yeni koleksiyonunu tanıtmak için Davit Muratyan tarafından tasarlanan çarpıcı orman temalı vitrin tasarımı… Enfes gözükmüyor mu?

La Galleria vitrin tasarımı La Galleria vitrin tasarımı

 

 

Ermenegildo Zegna

Harrods’taki tam tamına 23 pencerenin tümünün tasarlanması, üretilmesi ve montajı hayli bir iş yükü demek. Ancak Elemental, Ermenegildo Zegna’nın couture koleksiyonunun lansmanı için bunu başarmış!

Ermenegildo Zegna vitrin tasarımıErmenegildo Zegna vitrin tasarımı

 

 

Selfridges

Noel 2015 için Selfridges, bir kozmos temalı vitrin tasarımının merkez parçasını oluşturan güneş sisteminin çarpıcı bir mekanik modelini oluşturmak için Artem’i görevlendirdi ve ortaya bu muhteşem vitrin çıktı!  Her gezegen, diğerlerinden bağımsız olarak kendi yörüngesinde dönüyor! 

Selfridges vitrin tasarımı oldukça etkileyici görünüyor Selfridges vitrin tasarımı

 

 

Barney’s

Sadece festival sezonu için kısa süreliğine oluşturulan bu donmuş vitrin tasarımında buz oyma kaleler, hayvanlar ve daha bir çok heykel yer alıyor!

Barneys vitrin tasarımı Barneys vitrin tasarımı buzdan heykellerle yapıldı

 

 

Fortnum and Mason

Illustrator Kristjana S Williams, lüks ambalaj mağazası Fortnum and Mason ile çalışmaya başladı ve zengin hayal gücü stilini mağazanın pencerelerine de uygulamak için görevlendirildi. 3D tasarımlar, mücevherler, kronlarla süslenmiş 300’den fazla baykuş, horoz ve tropikal kuşlar vitrinlerde yer aldı.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Düğününüzde Fark Yaratmanızı Sağlayacak Birbirinden Farklı Gelin Damat Girişleri

Fortnum and Mason vitrin tasarımı Fortnum and Mason vitrin tasarımı

 

 

Hermes

Hermes’in bu tümü kağıttan ve deriden yaratılan vitrin tasarımı Zim & Zou’nun eseri. Metal ve giysi parçalarından oluşturulan tilki, vitrin tasarımının temel temasını oluşturuyor!

Hermes vitrin tasarımı Hermes vitrin tasarımı Hermes vitrin tasarımı

 

 

Diesel

Minyatür modeller, sarmaşıklar ve etkileyici bir tapınağa sahip bu vitrin tasarımını Kyle Bean, Diesel’in Londra’daki amiral gemisi mağazası için tasarlamış.

Diesel vitrini bir tapınak merkezli tasarım Diesel vitrin tasarımı

 

 

Christian Louboutin

Christian Louboutin, yeni sezon ürünlerine uyacak bir uzay çağı teması istedi ve bu iş için StudioXAG’i zorunlu kıldı. Tüm dünyadaki Christian Louboutin butikleri; ışıltılı ay kayaları, mücevher tonlu ışıklar, yıldızlarla dolu arka plan ve göz alıcı astronotlarla bezendi. Paris amiral gemisi mağazasının penceresinde, tüm pencereyi doldurmak için ise bir UFO bölmesi havaya uçtu ve yeni koleksiyon, krom paneller arasından bizlere “Merhaba!” diyordu. 

Christian Louboutin vitrin tasarımı Christian Louboutin vitrin tasarımı