https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2019/04/etkinlik-sektorune-hizmet-eden-markalar-hollygiggle_453587-1280x804.jpg

Etkinlik Sektörüne Hizmet Eden Markalar: Holygiggle Nakış geçmişten günümüze büyük bir evrim geçirerek bugünün etkinliklerinde hayat buluyor. Nasıl mı? Karşınızda kişiye özel tasarımlarıyla Holygiggle!

Etkinlik sektöründe hediye seçenekleri artıyor artmasına ama ürünler, tarzlar da birbirini tekrar etmeye başladı. Holygiggle bu monotonluğu kırmayı, kendi deyimi ile ‘tek ve benzeri olmayan’ parçalar üretmeyi hedefliyor!

Etkinlik sektörüne hizmet eden markalar Holygiggle

 

 

Holygiggle, event şirketleri için birbirinden farklı özel tasarımlar sunan bir marka. Altmışların avangart sanatı olan nakışları bugüne, bugünün anlayışına uyarlıyor. Her etkinlik için farklı, o etkinliğin ruhuna, genel tasarım konseptine uygun parçalar yaratıyor… Amaç seri üretimden uzaklaşıp tamamen el işçiliği ile çalışmak.

Etkinlik sektörüne hizmet eden markalar Holygiggle

 

 

Ürünler önce etkinliğin türü, mekanı ve konsepti çerçevesinde tasarlanıyor. Bilgisayar, sadece bu grafik tasarım aşamasında kullanılıyor, geri kalan süreçlerin tümü el üretimi! Holygiggle’ı özgün ve özel kılan da bu. Klasikleşmiş bazı grafikler dışında, nakışlanan hiç bir grafik tekrar kullanılmıyor. Çünkü ürünlerin biricik olması, bir marka politikası.

 

 

Holygiggle markasının arkasında sanatçı Ceren Yılmaz var. Markanın ortaokul yıllarında doğduğunu söylüyor. Henüz o yaşlardayken arkadaşlarına ve ailesine hediye satın almak yerine kendisi bir şeyler yapmaya çalışıyormuş. Yani özgünlük tutkusu o yıllardan geliyor.

Etkinlik sektörüne hizmet eden markalar Holygiggle

 

 

Henüz orta okul yaşlarındayken arkadaşlarına özel günlerde kolaj videolar hazırlayıp Holygiggle adıyla kendi aralarında yayınladığını anlatıyor Ceren. Büyüdükçe ve gerçekten ‘ürün’ denilebilecek şeyler üretmeye başladıkça zaten bir markaya sahip olduğunu fark etmiş, çevresinden de büyük bir destek görünce iş sadece bu markayı büyütmeye kalmış.

Etkinlik sektörüne hizmet eden markalar Holygiggle

 

 

Etkinlik tasarımcıları için yeni çözümler sunan Holygiggle için başlangıç noktası şu: kişiye özel ve saklanmaya değer bir hatıra üretmek. Amaç böyle olunca, yaratıcılık ve samimiyet de sınırsız oluyor… yolun açık olsun sevgili Holygiggle…

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Minimalizm Aşkına! | Minimalist Etkinlik Fikirleri