https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2020/03/The-Weeknd_2-1280x857.jpg

Enerjinizi Tavan Yaptıracak Son Dönemin En İyi 10 Albümü Ne çok özledik hep birlikte saatlerce eğlenmeyi! Evdeyken de enerjimizi uçuracak, sizi dans pistine ışınlayacak son dönemin 10 albümünü keşfedin!

Malum evdeyiz, günden güne adapte olmaya başlasak da günün ortalarında üstümüze bir ağırlık çökebiliyor. İşte o anlar, genelde nefes almamız gerektiğinin sinyalini veriyor ve pencereleri açıp, balkona çıkarak güzel bir nefes aldığınız anlarda keyfinize keyif katacak son dönemin en iyi albümlerini derledik. Herhangi bir sıralama yok, hangi mood’a aitseniz sıralamanız da o!

Dua lipa edis gördülü

 

Dua Lipa – Future Nostalgia

Korona günlerimizin en yenisi… albüm çıkmadan birkaç gün önce sızdırılıp, dünyaya yayılmaya başlayınca Dua Lipa bu duruma hayli üzüldüğünü belirtmişti. Sen git aylarca stüdyoya kapan, hayranlarına kendinden bir parça hazırla, elin hacker’ı gelsin albümü senden önce yayınlasın. Neyse, buraya eğlenmeye geldik! Albümdeki favorilerimiz Pretty Please ve Love Again. Bu dedikoyu da ilk bizden duyun! Haziran ayında Edis Görgülü ile Pray Like Lips şarkısı yayınlanacak. Şarkının sözleri Edis tarafından yazılmış ve bir kısmı da şöyle: “Can’t take my eyes off your hips, give me some tips, how can i explain this? It’s like pray like lips.” 

 

The Weeknd – After Hours

Sırada çok uzuuun zamandır beklediğimiz bir albüm var… kendine has tarzıyla bugünlere gelen The Weeknd‘i, pek az bilinse de 2012 yılında Wicked Games ile tanıdı bir kuşak. Daha sonraları üç parttan oluşan Trilogy albümünde yer aldı bu müthiş şarkı. Şimdilerde ise kırmızıya bürünen The Weeknd, Blinding Lights ile albümünü müjdeledi ve 22 şarkılık After Hours Deluxe versiyonu beğenimize sundu! Albümle aynı adı taşıyan After Hours şarkısının The Blaze Remix versiyonunu muhakkak dinleyin!

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Maison Objet Paris 2018 Eylül: Kış Trendlerini Belirleyecek Fuarın Ardından

 

Conan Gray – Kid Krow

Henüz 21 yaşında ancak duyduğunuz an onu tanıyacağınız kişiliğe sahip şarkılara sahip Conan Gray. Neredeyse her şarkısına ufak aksanlar katarak kendine haslığını daha da arttırıyor. Albümün ilk single’ı Maniac, oldukça viral oldu ve Gray’in kendisini dünyaya tanıtmasına büyük katkısı var! Albümdeki favorimiz, mis gibi havayı içinize çekerken bir yudum The Story enjektesi.

 

Ekin Beril – Dualite

Ben Nasıl Büyük Adam Olucam ve Zaman ile hepimizin aklına kazınan Ekin Beril, yeni albümü Dualite ile çizgisini bozmuyor ve bizleri hem eğlenceli hem düşünceli bir dünyaya davet ediyor.

 

Allie X – Cape God

Nasıl bir kadınsın sen Allie X… Bana her zaman Lana Del Rey‘in daha olgun versiyonu olarak gelen Allie, yeni albümü öncesi bir çok single’la buluşturdu bizleri. Uzun bekleyiş sonrası Cape God‘ı yayınladı. Love Me Wrong, Fresh Laundry ve Devil I Know albümün incileri!

 

Justin Bieber – Changes

Baby, baby naraları beyninizde çalıyor değil mi? Genç kızların biricik sevgilisi Justin Bieber… nereden nereye. As Long As You Love Me şarkısını çok sevmiştim zamanında, aslında sevdiğim tek şarkısıydı. Meğer bu şarkı, Justin’in o çocuk hallerinden olgunluğa geçişini simgelemek için yapılmış. Yummy ile listelerin başını çekti ve ardından 17 şarkılık Changes‘i yayınladı. Bakalım bu yeni nesil Justin’i sevecek misiniz?

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Cadılar Bayramı Partisi İçin Müzik Listeleri

 

Dorian Electra – Flamboyant

2010 yılından bu yana müzik sektöründe var olan Dorian Electra, elektro tarzındaki yeni albümü Flamboyant ile bizlere merhaba diyor. Sektörün kısırlaştığı günümüzde albümün diğerlerinden farklı tadını umarım seversiniz. Live By The Sword hiç fena değil…

 

Kesha – High Road

Tecavüz itirafı sonrası dünyanın en ünlü müzik yapımcılarından biri olan Dr. Luke ile davalık oldu olalı yok oldu Kesha. Dava aleyhine işlenince 6 albümlük sözleşmeye mahkum kaldı ve ne istediği bir albüm çıkartabildi ne de bir konser verebildi… ta ki 2020 yılına kadar. High Road, orta ateş bir albüm diyebiliriz. Enerjisi fazlaya kaçmış şarkılar da var, modu fazla düşük olanlar da… yine de seni yeniden duymak çok güzel Kesha!

 

Party Next Door

Son dönemin en çok ses getiren albümlerinden biri de şüphesiz Party Next Door‘un PARTYMOBILE’i. Rap ağırlıklı albüm yine Drake‘in müzik şirketi OVO Sound imzası taşıyor.

 

Bad Bunny – YHLQMDLG

Porto Riko’lu sanatçı Bad Bunny‘in yeni albümü YHLQMDLG -hayır random gülmüyorum- genel olarak Latin ve reggaeton tarzda şarkılar içeriyor. Rap de şarkıların olmazsa olmazı tabii.