https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2020/02/en-iyi-makyaj-artistleri_1-1280x853.jpg

En İyi Düğün Makyaj Artistleri Özellikle ünlülerin düğünlerinde düğün makyajı denilince ilk akla gelen, şimdi de yaz düğünleri için en çok aranılan make-up artistleri keşfedin!

 Gelinler için gelinlik ne kadar önemliyse, gelinliği tamamlayan saç ve makyaj da o denli önem taşır. Gelinlik tasarımları araştırılmaya başlandığı zaman düğün makyajı ve saç modelleri de gündeme gelir. Profesyonel make-up artistlerinin yani makyaj sanatçılarının kapısı çalınır, hayallerdeki görünüm anlatılır ve make-up artist/ makyaj sanatçısı ne kadar güvenilir ve işinin ehli olursa, gelinler de gönül rahatlığıyla kendilerini o güvenli ellere bırakır.

En iyi düğün makyaj artistleri

 

Hayallerinizdeki Düğün Makyajı

Düğün make-up artistleri/ makyaj sanatçıları, gelinlerin yüz şekline en uygun makyaj önerilerini sıralar. Tabii ki gelinliğin modeli, gelinin tarzı, neleri sevip neleri sevmediği de konuşulur. Bu noktada prova makyajı da çok önemlidir çünkü kimse düğün günü kötü bir sürprizle karşılaşmak istemez! Üstelik farklı makyaj stilleri de prova makyajında denenir, hayallerdeki veya bir ünlünün makyaj stili örnek alınarak yapılacak makyaj yerine en iyi make-up görünümü elde edilmeye çalışılır. Düğün makyajının şüphesiz atlanmaması gereken aşaması bu nedenle de prova makyajıdır.

En iyi düğün makyaj artistleri

Düğün make-up artistlerinden makyajın kalıcılığı, düğünün ilerleyen saatlerinde makyajı tazelemek için kullanılması gereken kozmetik ürünleri hakkında da bilgi alınmalıdır. Genellikle saç ve makyaj sanatçıları, düğün töreninin sonuna kadar kalmaz, gelinin ve nedimelerinin her şeye hazırlıklı olması gerekir! Örneğin; transparan pudra, parlamayı önleyecek kozmetik ürünleri, kalıcı ruj gibi kozmetik malzemeleri, nedimelerin çantalarında mutlaka bulunmalıdır.

En iyi düğün makyaj artistleri

 

Türkiye’nin En İyi Makyaj Sanatçıları

Günümüzde birçok ünlü isimle çalışan, hatta onlara düğünlerinde de eşlik eden make-up artistler var. Sosyal medya platformlarını da başarılı bir şekilde kullanıyor, YouTube ve Instagram’dan düğün makyajına ya da gündelik makyaja yönelik tüyolar paylaşıyorlar.

En iyi düğün makyaj artistleri

Şimdi hamileliğiyle gündeme gelen, Acun Ilıcalı’nın kızı Banu Ilıcalı’nın düğün makyajında imzası olan Hamiyet Akpınar, Sinem Kobal ve Pelin Akil gibi yıldızların da düğün makyajını yapan bir make-up artist. Aleyna Tilki’nin imajında söz sahibi olan make-up artist Rıfat Yüzüak, dijital dünyada da en aktif isimlerden biri olan Alp Kavasoğlu, freelance make up artist ve Avon Türkiye Makyaj Sanatçısı olarak çalışan Melis İlkkılıç, İrem Derici ile eğlenceli makyaj videolarıyla da tanınan make-up artist Önder Tiryaki de düğün makyajı denilince ilk akla gelen, Türkiye’nin en iyi makyaj sanatçılarından.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Intermittent Fasting (Aralıklı Açlık) Hakkında Her Şey

En iyi düğün makyaj artistleri

Özellikle yaklaşan düğün sezonu öncesi Türkiye’nin en iyi makyaj sanatçılarını, en iyi düğün make-up artistlerini ve bu isimlerin Instagram hesaplarını sizlerle paylaşıyoruz! Makyajınızla parıldayın!

 

 

En İyi Düğün Make-up Artist’leri/ Makyaj Sanatçıları

 

Alev Karslı Kırarslan

View this post on Instagram

Merve 👰🏻 #alevkarsligelin

A post shared by ALEV KARSLI KIRARSLAN (@alevkarsli) on

 

Ali Rıza Özdemir

 

Alp Kavasoğlu

 

Can Şengül

 

Erkan Uluç

 

Fezi Altun

 

Gülüm Erzincan

 

 

Hamiyet Akpınar

 

Hüseyin Kaygusuz

 

 

Melis İlkkılıç

View this post on Instagram

Günün Beybisi Ceren ♥️

A post shared by Melis İlkkılıç (@melisilkkilic) on

 

Murat Bekler

View this post on Instagram

#muratbekler

A post shared by Makeup Artist (@muratbekler) on

 

Önder Tiryaki

 

Rıfat Yüzüak

 

Seçkin Sunguç

 

 

Serhat Şen

View this post on Instagram

Nur 👰🏻

A post shared by SERHAT ŞEN (@serhatsenn) on