https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2019/02/gelin-ve-damat-giris-muzikleri_434.jpg

En Güzel Gelin & Damat Giriş Müzikleri Düğününüzde hatırlanacak en önemli sahnenin, eşinizle mekana girişiniz olmasını mı istiyorsunuz? En güzel gelin & damat giriş müziklerini keşfedin!

O heyecan verici an, belleğe kaydedilebilir. Bunun için önce nasıl bir imaj oluşturmak istediğinize karar vermeniz gerek. Mekan, ışık ve etki için kullanılacak her türlü efektin büyüsü, müzikle gelecek. En klasiğinden en sıra dışı seçimlere kadar gelin ve damat giriş müziklerini inceledik… Keşfedin!

Düğününğüz için en güzel gelin damat giriş müzikleri

 

Klasik ve şık… Düğün Marşı

Düğün marşı denildiğinde akla ilk gelen, Mehdelssohn’un ölümsüz eseridir. Gelin ve damadın klasik, görkemli bir giriş yapması için ideal bir zemin oluşturacağından emin olabilirsiniz…

 

Görkemli ve modern…  Spente Le Stelle

Dinamik ve görkemli bir girişle akıllarda kalmak istiyorsanız, Emma Shapplin’in yorumunu dikkate alabilirsiniz. Özellikle açık hava mekanları için çok etkili ve özel bir atmosfer oluşturacak bir parça…

 

Evet, sonsuza kadar… Who Wants To Live Forever?

Queen’in bu ölümsüz şarkısı ile giriş yapmak gerçekten çok havalı. Hacimli, mekanı dolduran ve heyecanı üretip yükselten bir parça…

 

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Her Sokağı Tarih Kokan, Moda ve Sanatın Kenti: Milano

İnatçı, kararlı, o zaman elbette…. My Way

İkiniz, sadece ikiniz için bir dünya kurdunuz, kim ne derse desin kendi yolunuzdasınız. Frank Sinatra’dan My Way ya da Athena’dan Ben Böyleyim… Hangisini tercih edersiniz?

 

 

Vazgeçilmez ve etkili: Only Time

Enya’nın bu şarkısı dingin ritmi ile size eşlik edecek. Görünürde dingin ama altyapısı güçlü olduğu için mekanı saran bir parça… Hem açık hem kapalı mekanlara çok yakışan bir giriş müziği olduğunu belirtelim.

 

 

Kıpır kıpır ve sevimli… Olmazsan Olmaz

Samimi, aşk dolu bir giriş istiyorsanız, sizin parçanız Güliz Ayla’dan gelsin. Tüm o törensellik içinde sizin çılgın ve ele avuca sığmaz tarzınızı gösterecek sevimli bir giriş… ama iddialı da…

 

 

Romantik ve Sezen… Aşk

Adım adım davetlilerin arasından ilerliyorsunuz… Arkadaşlarınız, aileleriniz, tüm tanıdıklarınız… Göz göze geliyor, hepsine gülümsüyorsunuz… Romantik ve olağanüstü bir Sezen Aksu parçası eşlik ediyor size… hayal edin… Aşk!

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Cadılar Bayramı İçin En Yaratıcı Kostüm ve Makyaj Önerileri

 

 

Tüm zamanların tüm aşık kalplerini buluşturan şarkı: Senden Başka

Son yıllarda gelin ve damat giriş müzikleri için Türkçe pop, hatta nostaljik pop seçimleri sık görülmeye başlandı. Senden Başka’yı bilmeyen yoktur herhalde. Ama hangi versiyon? Füsun Önal’dan mı, Göksel’den mi? Seçim sizin..

 

 

Nostalji demişken… Aşk Alfabesi

Nostalji listeleri hep aynı yerlerde mi dolaşıyor? Değişik, gerçekten farklı bir şarkı ile giriş için Yeşim’in Aşk Alfabesi aklınızda olsun!

 

Yakın geçmişten sıcacık… Sen Misin İlacım?

Canlı, aynı zamanda neşeli bir giriş için iyi bir seçenek, Aydilge’nin Kiralık Aşk’ı… Pek çok duyguyu aynı anda barındıran hem romantik, hem kararlı, hem heyecanlı, hem neşeli bir imaj oluşturabilirsiniz.