Lifestyle

Aklınızı Başınızdan Alacak Dünyanın En Değerli Mücevherleri İşçilik ve tasarım: bir elması “mücevher” yapmanın en yalın formülü. Peki, bu formülü zirveye taşıyan en değerli mücevherler neler? Birlikte keşfedelim!

GenelLifestyle10 Eylül 2019Aklınızı Başınızdan Alacak Dünyanın En Değerli Mücevherleri İşçilik ve tasarım: bir elması “mücevher” yapmanın en yalın formülü. Peki, bu formülü zirveye taşıyan en değerli mücevherler neler? Birlikte keşfedelim!

İşçilik ve tasarım: bir elması “mücevher” yapmanın en yalın formülü. Peki, bu formülü zirveye taşıyan en değerli mücevherler neler? Birlikte keşfedelim!
Bayram Sezonunda Gidebileceğiniz En İyi Beach’ler Ağustos ayının ortasında harika bir bayram tatili! İstanbul, Çeşme, Alaçatı, Bodrum, Kaş... Hangi beach’e gitmeli? Tatil için en iyi beach’leri keşfedin!

GenelLifestyle10 Ağustos 2019Bayram Sezonunda Gidebileceğiniz En İyi Beach’ler Ağustos ayının ortasında harika bir bayram tatili! İstanbul, Çeşme, Alaçatı, Bodrum, Kaş... Hangi beach’e gitmeli? Tatil için en iyi beach’leri keşfedin!

Ağustos ayının ortasında harika bir bayram tatili! İstanbul, Çeşme, Alaçatı, Bodrum, Kaş... Hangi beach’e gitmeli? Tatil için en iyi beach’leri keşfedin!
Çırağan Sarayı’nda Botanik Kokteyller Yudumlayın: The 47 Bar Çırağan Palace Kempinski İstanbul'da yaz sezonunda açılan The 47 Bar sizlere canlı DJ performansı eşliğinde onlarca farklı tatta botanik kokteyller sunuyor!

HaberLifestyle23 Temmuz 2019Çırağan Sarayı’nda Botanik Kokteyller Yudumlayın: The 47 Bar Çırağan Palace Kempinski İstanbul'da yaz sezonunda açılan The 47 Bar sizlere canlı DJ performansı eşliğinde onlarca farklı tatta botanik kokteyller sunuyor!

Çırağan Palace Kempinski İstanbul'da yaz sezonunda açılan The 47 Bar sizlere canlı DJ performansı eşliğinde onlarca farklı tatta botanik kokteyller sunuyor!
Davet&Organizasyon
Hint Düğünleri Hakkında Bilinmeyen Gerçekler Hint düğünleri kaç gün sürüyor? Düğünde renkler ne anlama geliyor? Hint gelinliklerinin özellikleri neler? Hint düğünleri hakkında merak ettiğiniz her şey!

Davet & OrganizasyonGenelWedding23 Ağustos 2019Hint Düğünleri Hakkında Bilinmeyen Gerçekler Hint düğünleri kaç gün sürüyor? Düğünde renkler ne anlama geliyor? Hint gelinliklerinin özellikleri neler? Hint düğünleri hakkında merak ettiğiniz her şey!

Hint düğünleri kaç gün sürüyor? Düğünde renkler ne anlama geliyor? Hint gelinliklerinin özellikleri neler? Hint düğünleri hakkında merak ettiğiniz her şey!
Etkinliklerinize İlham Olacak Ünlülerin Sahne Şovları Büyük çaplı etkinlik nasıl yaratılır? Dev gösterilerin vazgeçilmez özellikleri neler? Yaratmak için ilham almak gerek... Ünlülerin sahne şovlarını keşfedin!

Davet & OrganizasyonGenel5 Temmuz 2019Etkinliklerinize İlham Olacak Ünlülerin Sahne Şovları Büyük çaplı etkinlik nasıl yaratılır? Dev gösterilerin vazgeçilmez özellikleri neler? Yaratmak için ilham almak gerek... Ünlülerin sahne şovlarını keşfedin!

Büyük çaplı etkinlik nasıl yaratılır? Dev gösterilerin vazgeçilmez özellikleri neler? Yaratmak için ilham almak gerek... Ünlülerin sahne şovlarını keşfedin!
Etkinlik Sektörüne Hizmet Eden Markalar: Holygiggle Nakış geçmişten günümüze büyük bir evrim geçirerek bugünün etkinliklerinde hayat buluyor. Nasıl mı? Karşınızda kişiye özel tasarımlarıyla Holygiggle!

Davet & OrganizasyonGenel26 Nisan 2019Etkinlik Sektörüne Hizmet Eden Markalar: Holygiggle Nakış geçmişten günümüze büyük bir evrim geçirerek bugünün etkinliklerinde hayat buluyor. Nasıl mı? Karşınızda kişiye özel tasarımlarıyla Holygiggle!

Nakış geçmişten günümüze büyük bir evrim geçirerek bugünün etkinliklerinde hayat buluyor. Nasıl mı? Karşınızda kişiye özel tasarımlarıyla Holygiggle!
Kültür&Sanat
İstanbul’da 2019 Cadılar Bayramı Etkinlikleri Ekimin son günleri Cadılar Bayramı etkinlikleriyle renkleniyor! Yaza veda, kışa merhaba demenin en eğlenceli ve ürkütücü yoluna davetlisiniz!

GenelKültür & Sanat14 Ekim 2019İstanbul’da 2019 Cadılar Bayramı Etkinlikleri Ekimin son günleri Cadılar Bayramı etkinlikleriyle renkleniyor! Yaza veda, kışa merhaba demenin en eğlenceli ve ürkütücü yoluna davetlisiniz!

Ekimin son günleri Cadılar Bayramı etkinlikleriyle renkleniyor! Yaza veda, kışa merhaba demenin en eğlenceli ve ürkütücü yoluna davetlisiniz!
Öne Çıkan Etkinlikler | Ekim 2019 Yılın en canlı günleri. Festivaller, yeniden düzenlenen müzeler, etkileşimli sergiler, vizyona giren filmler. Kalemleri hazırlayın, işte Ekim etkinlikleri!

HaberKültür & Sanat4 Ekim 2019Öne Çıkan Etkinlikler | Ekim 2019 Yılın en canlı günleri. Festivaller, yeniden düzenlenen müzeler, etkileşimli sergiler, vizyona giren filmler. Kalemleri hazırlayın, işte Ekim etkinlikleri!

Yılın en canlı günleri. Festivaller, yeniden düzenlenen müzeler, etkileşimli sergiler, vizyona giren filmler. Kalemleri hazırlayın, işte Ekim etkinlikleri!
Haftanın Sanatçısı: Abdulla Elmaz Kimdir? Onunla ilgili kişisel bilgi bulmanız zor. Sadece yaptığı işler, yarattığı evren... Markaların yeni akım gözdesine merhaba deyin: karşınızda Abdulla Elmaz!

Kültür & SanatRöportaj24 Eylül 2019Haftanın Sanatçısı: Abdulla Elmaz Kimdir? Onunla ilgili kişisel bilgi bulmanız zor. Sadece yaptığı işler, yarattığı evren... Markaların yeni akım gözdesine merhaba deyin: karşınızda Abdulla Elmaz!

Onunla ilgili kişisel bilgi bulmanız zor. Sadece yaptığı işler, yarattığı evren... Markaların yeni akım gözdesine merhaba deyin: karşınızda Abdulla Elmaz!

Wedding

Burcunuza Göre Gelin Makyajı Önerileri Burçlar gelin makyajını belirlerse... Ne kullanmalı, farkı nasıl yaratmalı? Uğurlu taşların ve renklerinin etkisinde burcunuza göre gelin makyajı önerileri!

GenelWedding9 Ekim 2019Burcunuza Göre Gelin Makyajı Önerileri Burçlar gelin makyajını belirlerse... Ne kullanmalı, farkı nasıl yaratmalı? Uğurlu taşların ve renklerinin etkisinde burcunuza göre gelin makyajı önerileri!

Burçlar gelin makyajını belirlerse... Ne kullanmalı, farkı nasıl yaratmalı? Uğurlu taşların ve renklerinin etkisinde burcunuza göre gelin makyajı önerileri!
Wedding Planner’ların Mutlaka Takip Etmesi Gereken Instagram Hesapları Sektörel gündemi izlemek her zamankinden önemli. Bir profesyonel sektörü nasıl takip eder? Hangi hesapları izlemeli? Takip edebileceğiniz hesapları keşfedin

GenelWedding14 Haziran 2019Wedding Planner’ların Mutlaka Takip Etmesi Gereken Instagram Hesapları Sektörel gündemi izlemek her zamankinden önemli. Bir profesyonel sektörü nasıl takip eder? Hangi hesapları izlemeli? Takip edebileceğiniz hesapları keşfedin

Sektörel gündemi izlemek her zamankinden önemli. Bir profesyonel sektörü nasıl takip eder? Hangi hesapları izlemeli? Takip edebileceğiniz hesapları keşfedin
Minimal Düğünler Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey Fark yaratacak, akıllardan silinmeyecek sade düğünlerin püf noktası: Minimalizm! Minimal düğünlerle ilgili bilmeniz gerekenleri sizler için derledik!

GenelWedding16 Mart 2019Minimal Düğünler Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey Fark yaratacak, akıllardan silinmeyecek sade düğünlerin püf noktası: Minimalizm! Minimal düğünlerle ilgili bilmeniz gerekenleri sizler için derledik!

Fark yaratacak, akıllardan silinmeyecek sade düğünlerin püf noktası: Minimalizm! Minimal düğünlerle ilgili bilmeniz gerekenleri sizler için derledik!
Kına
Kına Gecesi Müzik Listeniz İçin En Popüler Kına Gecesi Müzikleri Harika bir kına gecesi için en trend kına müzikleri! Kına hangi parçada yakılmalı? Gelinle arkadaşları hangi parçada dans etmeli? En iyi kına müzikleri!

GenelKına30 Ağustos 2019Kına Gecesi Müzik Listeniz İçin En Popüler Kına Gecesi Müzikleri Harika bir kına gecesi için en trend kına müzikleri! Kına hangi parçada yakılmalı? Gelinle arkadaşları hangi parçada dans etmeli? En iyi kına müzikleri!

Harika bir kına gecesi için en trend kına müzikleri! Kına hangi parçada yakılmalı? Gelinle arkadaşları hangi parçada dans etmeli? En iyi kına müzikleri!
Kına Gecesi Müzik Listeniz İçin En İyi Kına Gecesi Müzikleri Kına gecesinin en önemli unsurlarından biri olan kına müziklerinde favori parçalar hangileri? Ünlü kadın DJ'lerin önerilerinden kına müziklerini keşfedin!

GenelKına30 Ocak 2019Kına Gecesi Müzik Listeniz İçin En İyi Kına Gecesi Müzikleri Kına gecesinin en önemli unsurlarından biri olan kına müziklerinde favori parçalar hangileri? Ünlü kadın DJ'lerin önerilerinden kına müziklerini keşfedin!

Kına gecesinin en önemli unsurlarından biri olan kına müziklerinde favori parçalar hangileri? Ünlü kadın DJ'lerin önerilerinden kına müziklerini keşfedin!
2019 Kaftan Trendleri Geçmişten günümüze değeri devam ettirilen kına gecelerinin son dönemde en önemli parçası haline gelen kaftanları ve kaftan trendlerini sizler için derledik!

GenelKına5 Ocak 20192019 Kaftan Trendleri Geçmişten günümüze değeri devam ettirilen kına gecelerinin son dönemde en önemli parçası haline gelen kaftanları ve kaftan trendlerini sizler için derledik!

Geçmişten günümüze değeri devam ettirilen kına gecelerinin son dönemde en önemli parçası haline gelen kaftanları ve kaftan trendlerini sizler için derledik!
Dijital Medya
Eğlence Sektörünün Mutlaka Takip Etmesi Gereken Youtube Kanalları Her şey hakkında bilmek istediğiniz her şey. Eğlence sektörü için etkili, yaratıcı ve ilham verici en iyi youtube kanallarını sizler için derledik!

Dijital MedyaGenel5 Eylül 2019Eğlence Sektörünün Mutlaka Takip Etmesi Gereken Youtube Kanalları Her şey hakkında bilmek istediğiniz her şey. Eğlence sektörü için etkili, yaratıcı ve ilham verici en iyi youtube kanallarını sizler için derledik!

Her şey hakkında bilmek istediğiniz her şey. Eğlence sektörü için etkili, yaratıcı ve ilham verici en iyi youtube kanallarını sizler için derledik!
Sosyal Medya İmajınızı Arttıracak En İyi Mobil Uygulamalar Etkinlik sektöründe sosyal medyanın gücü günden güne artıyor. Aktif olmak kadar yenilikçi olmak da önemli! En iyi sosyal medya uygulamalarını keşfedin!

Dijital MedyaGenel25 Temmuz 2019Sosyal Medya İmajınızı Arttıracak En İyi Mobil Uygulamalar Etkinlik sektöründe sosyal medyanın gücü günden güne artıyor. Aktif olmak kadar yenilikçi olmak da önemli! En iyi sosyal medya uygulamalarını keşfedin!

Etkinlik sektöründe sosyal medyanın gücü günden güne artıyor. Aktif olmak kadar yenilikçi olmak da önemli! En iyi sosyal medya uygulamalarını keşfedin!
Sosyal Medya İle Eğlence Sektörü Arasındaki İhtiraslı İlişki! Trende yön veren eğlence sektörünün sosyal medya ile imtihanı... İşte size yeni nesil müşterilerinizle iletişim kurmanıza yardımcı olacak 4 altın kural!

Dijital MedyaGenel26 Ekim 2018Sosyal Medya İle Eğlence Sektörü Arasındaki İhtiraslı İlişki! Trende yön veren eğlence sektörünün sosyal medya ile imtihanı... İşte size yeni nesil müşterilerinizle iletişim kurmanıza yardımcı olacak 4 altın kural!

Trende yön veren eğlence sektörünün sosyal medya ile imtihanı... İşte size yeni nesil müşterilerinizle iletişim kurmanıza yardımcı olacak 4 altın kural!

Fatal error: Uncaught ArgumentCountError: Too few arguments to function codeless_remove_type_attr(), 1 passed in /home/egleniyo/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 and exactly 2 expected in /home/egleniyo/public_html/wp-content/themes/val-child/functions.php:46 Stack trace: #0 /home/egleniyo/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(286): codeless_remove_type_attr('<!DOCTYPE html>...') #1 /home/egleniyo/public_html/wp-includes/plugin.php(208): WP_Hook->apply_filters('<!DOCTYPE html>...', Array) #2 /home/egleniyo/public_html/wp-content/plugins/autoptimize/classes/autoptimizeMain.php(473): apply_filters('autoptimize_htm...', '<!DOCTYPE html>...') #3 [internal function]: autoptimizeMain->end_buffering('<!DOCTYPE html>...', 9) #4 /home/egleniyo/public_html/wp-includes/functions.php(4339): ob_end_flush() #5 /home/egleniyo/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #6 /home/egleniyo/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #7 /home/egleniyo/ in /home/egleniyo/public_html/wp-content/themes/val-child/functions.php on line 46