Lifestyle

İzmir’in En Güzel Kahve Mekanları Kordon, Körfez, Alsancak, Karşıyaka. İzmir’in keyfini nerede çıkarmalı, İzmir’i nereden seyretmeli. İşte İzmir’in en özel kahve mekanları

GenelLifestyleMekan15 Şubat 2020İzmir’in En Güzel Kahve Mekanları Kordon, Körfez, Alsancak, Karşıyaka. İzmir’in keyfini nerede çıkarmalı, İzmir’i nereden seyretmeli. İşte İzmir’in en özel kahve mekanları

Kordon, Körfez, Alsancak, Karşıyaka. İzmir’in keyfini nerede çıkarmalı, İzmir’i nereden seyretmeli. İşte İzmir’in en özel kahve mekanları
İstanbul’da Sevgiliyle Gidilecek En Romantik Yerler İster Sevgililer Günü’nde ister sizin için özel bir günde ya da “özel” kalmasını istediğiniz herhangi bir günde gidebileceğiniz yerleri derledik!

LifestyleMekan14 Şubat 2020İstanbul’da Sevgiliyle Gidilecek En Romantik Yerler İster Sevgililer Günü’nde ister sizin için özel bir günde ya da “özel” kalmasını istediğiniz herhangi bir günde gidebileceğiniz yerleri derledik!

İster Sevgililer Günü’nde ister sizin için özel bir günde ya da “özel” kalmasını istediğiniz herhangi bir günde gidebileceğiniz yerleri derledik!
Davet&Organizasyon
Kurumsal Bayi Toplantıları İçin “Dress Code” “İş gezisi” kapsamına giren kurumsal bayi toplantılarında nasıl giyinmeliyiz? Bir “dress code” var mı? Kadın/ erkek “spor şıklık”a dair ipuçları…

Davet & OrganizasyonGenelKurumsal5 Ocak 2020Kurumsal Bayi Toplantıları İçin “Dress Code” “İş gezisi” kapsamına giren kurumsal bayi toplantılarında nasıl giyinmeliyiz? Bir “dress code” var mı? Kadın/ erkek “spor şıklık”a dair ipuçları…

“İş gezisi” kapsamına giren kurumsal bayi toplantılarında nasıl giyinmeliyiz? Bir “dress code” var mı? Kadın/ erkek “spor şıklık”a dair ipuçları…
“Kardashian”lar Gibi Parti Yapmanın İncelikleri Kardashian kardeşler, hem kendileri hem de çocukları için yaptıkları partiler ile dünya çapında gündem olmayı başarıyor. “Kardashian”ların sırrı ne?

DavetDavet & OrganizasyonGenel25 Aralık 2019“Kardashian”lar Gibi Parti Yapmanın İncelikleri Kardashian kardeşler, hem kendileri hem de çocukları için yaptıkları partiler ile dünya çapında gündem olmayı başarıyor. “Kardashian”ların sırrı ne?

Kardashian kardeşler, hem kendileri hem de çocukları için yaptıkları partiler ile dünya çapında gündem olmayı başarıyor. “Kardashian”ların sırrı ne?
Kültür&Sanat
Yeni Nesil Dahi: Billie Eilish Kimdir? Beş Grammy Ödülü’nün ardından şimdi de yeni James Bond filmi No Time To Die için bestelediği şarkı ile konuşulan Billie Eilish hakkında tüm merak edilenler!

Kültür & SanatMüzikRöportaj16 Şubat 2020Yeni Nesil Dahi: Billie Eilish Kimdir? Beş Grammy Ödülü’nün ardından şimdi de yeni James Bond filmi No Time To Die için bestelediği şarkı ile konuşulan Billie Eilish hakkında tüm merak edilenler!

Beş Grammy Ödülü’nün ardından şimdi de yeni James Bond filmi No Time To Die için bestelediği şarkı ile konuşulan Billie Eilish hakkında tüm merak edilenler!
Oscar Ödülleri 2020 Kazananlar Bu yıl 92’ncisi düzenlenen Akademi Ödülleri (Oscar 2020) sahiplerini buldu. Güney Kore filmi Parasite/ Parazit, dört Oscar kazanarak tarih yazdı!

HaberKültür & SanatSinema10 Şubat 2020Oscar Ödülleri 2020 Kazananlar Bu yıl 92’ncisi düzenlenen Akademi Ödülleri (Oscar 2020) sahiplerini buldu. Güney Kore filmi Parasite/ Parazit, dört Oscar kazanarak tarih yazdı!

Bu yıl 92’ncisi düzenlenen Akademi Ödülleri (Oscar 2020) sahiplerini buldu. Güney Kore filmi Parasite/ Parazit, dört Oscar kazanarak tarih yazdı!
BAFTA 2020 Kazananlar 2020 BAFTA Ödülleri, dün gece sahiplerini buldu.Gecenin kazananı ise 7 ödülle “1917” filmi ve yönetmeni Sam Mendes oldu. BAFTA 2020 kazananlarını keşfedin!

HaberKültür & SanatSinema3 Şubat 2020BAFTA 2020 Kazananlar 2020 BAFTA Ödülleri, dün gece sahiplerini buldu.Gecenin kazananı ise 7 ödülle “1917” filmi ve yönetmeni Sam Mendes oldu. BAFTA 2020 kazananlarını keşfedin!

2020 BAFTA Ödülleri, dün gece sahiplerini buldu.Gecenin kazananı ise 7 ödülle “1917” filmi ve yönetmeni Sam Mendes oldu. BAFTA 2020 kazananlarını keşfedin!

Wedding

2020 Gelinlik Trendleri Yine cesur, yine masum, yine iddialı. Hacimli kollar, asimetrik kesimler, uçuşan tüyler. Artistik çizgilerden nostaljik dönüşlere 2020 gelinlik trendleri!

GenelWeddingWedding Güncesi24 Ocak 20202020 Gelinlik Trendleri Yine cesur, yine masum, yine iddialı. Hacimli kollar, asimetrik kesimler, uçuşan tüyler. Artistik çizgilerden nostaljik dönüşlere 2020 gelinlik trendleri!

Yine cesur, yine masum, yine iddialı. Hacimli kollar, asimetrik kesimler, uçuşan tüyler. Artistik çizgilerden nostaljik dönüşlere 2020 gelinlik trendleri!
“IF Wedding Fashion İzmir 2020” Başlıyor IF Wedding Fashion İzmir 2020 “14. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı”, 21 Ocak 2020’de kapılarını açıyor! 24 Ocak'a kadar sürecek fuarı keşfedin!

HaberWeddingWedding Güncesi21 Ocak 2020“IF Wedding Fashion İzmir 2020” Başlıyor IF Wedding Fashion İzmir 2020 “14. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı”, 21 Ocak 2020’de kapılarını açıyor! 24 Ocak'a kadar sürecek fuarı keşfedin!

IF Wedding Fashion İzmir 2020 “14. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı”, 21 Ocak 2020’de kapılarını açıyor! 24 Ocak'a kadar sürecek fuarı keşfedin!
Modern Kına Geceleri Hakkında Her Şey Geleneksel kına gecelerinden bugünün global ritüellerine kına geceleri... kına yakma, damat basma, gelin oynatma ve modern kına geceleri hakkında her şey!

GenelKınaWedding Güncesi15 Ocak 2020Modern Kına Geceleri Hakkında Her Şey Geleneksel kına gecelerinden bugünün global ritüellerine kına geceleri... kına yakma, damat basma, gelin oynatma ve modern kına geceleri hakkında her şey!

Geleneksel kına gecelerinden bugünün global ritüellerine kına geceleri... kına yakma, damat basma, gelin oynatma ve modern kına geceleri hakkında her şey!
Kına
Kına Gecesi Gelenekleri Hakkında Her Şey Kına nedir, kına gecesi gelenekleri nelerdir? Kime göz süzmeli, nasıl ağlamalı? Gelin dansından damat basmasına bilmeniz gereken kına gecesi gelenekleri...

GenelKınaWedding Güncesi4 Kasım 2019Kına Gecesi Gelenekleri Hakkında Her Şey Kına nedir, kına gecesi gelenekleri nelerdir? Kime göz süzmeli, nasıl ağlamalı? Gelin dansından damat basmasına bilmeniz gereken kına gecesi gelenekleri...

Kına nedir, kına gecesi gelenekleri nelerdir? Kime göz süzmeli, nasıl ağlamalı? Gelin dansından damat basmasına bilmeniz gereken kına gecesi gelenekleri...
Kına Gecesi Müzik Listeniz İçin En Popüler Kına Gecesi Müzikleri Harika bir kına gecesi için en trend kına müzikleri! Kına hangi parçada yakılmalı? Gelinle arkadaşları hangi parçada dans etmeli? En iyi kına müzikleri!

GenelKınaWedding Güncesi30 Ağustos 2019Kına Gecesi Müzik Listeniz İçin En Popüler Kına Gecesi Müzikleri Harika bir kına gecesi için en trend kına müzikleri! Kına hangi parçada yakılmalı? Gelinle arkadaşları hangi parçada dans etmeli? En iyi kına müzikleri!

Harika bir kına gecesi için en trend kına müzikleri! Kına hangi parçada yakılmalı? Gelinle arkadaşları hangi parçada dans etmeli? En iyi kına müzikleri!
Kına Gecesi Müzik Listeniz İçin En İyi Kına Gecesi Müzikleri Kına gecesinin en önemli unsurlarından biri olan kına müziklerinde favori parçalar hangileri? Ünlü kadın DJ'lerin önerilerinden kına müziklerini keşfedin!

GenelKınaWedding Güncesi30 Ocak 2019Kına Gecesi Müzik Listeniz İçin En İyi Kına Gecesi Müzikleri Kına gecesinin en önemli unsurlarından biri olan kına müziklerinde favori parçalar hangileri? Ünlü kadın DJ'lerin önerilerinden kına müziklerini keşfedin!

Kına gecesinin en önemli unsurlarından biri olan kına müziklerinde favori parçalar hangileri? Ünlü kadın DJ'lerin önerilerinden kına müziklerini keşfedin!
Dijital Medya
İnternet Nedir? Geçmişten Günümüze Tarihsel Gelişimiyle İnternet Tarihsel gelişimiyle, günümüzün en önemli buluşu “internet

Dijital MedyaGenel30 Ekim 2019İnternet Nedir? Geçmişten Günümüze Tarihsel Gelişimiyle İnternet Tarihsel gelişimiyle, günümüzün en önemli buluşu “internet"in tarihsel gelişimini sizler için derledik! İnternet nedir ve internetin kısa tarihini keşfedin!

Tarihsel gelişimiyle, günümüzün en önemli buluşu “internet"in tarihsel gelişimini sizler için derledik! İnternet nedir ve internetin kısa tarihini keşfedin!
Sosyal Medya İmajınızı Arttıracak En İyi Mobil Uygulamalar Etkinlik sektöründe sosyal medyanın gücü günden güne artıyor. Aktif olmak kadar yenilikçi olmak da önemli! En iyi sosyal medya uygulamalarını keşfedin!

Dijital MedyaGenel25 Temmuz 2019Sosyal Medya İmajınızı Arttıracak En İyi Mobil Uygulamalar Etkinlik sektöründe sosyal medyanın gücü günden güne artıyor. Aktif olmak kadar yenilikçi olmak da önemli! En iyi sosyal medya uygulamalarını keşfedin!

Etkinlik sektöründe sosyal medyanın gücü günden güne artıyor. Aktif olmak kadar yenilikçi olmak da önemli! En iyi sosyal medya uygulamalarını keşfedin!