Lifestyle

Evde Spor Yapmak Hakkında Her Şey Evde kaldığımız bu dönemde spor yapmak ve iyi hissetmek için ihtiyacınız olan kanalları ve spor aktivitelerini sizler için derledik.

LifestyleSağlıklı Yaşam9 Nisan 2020Evde Spor Yapmak Hakkında Her Şey Evde kaldığımız bu dönemde spor yapmak ve iyi hissetmek için ihtiyacınız olan kanalları ve spor aktivitelerini sizler için derledik.

Evde kaldığımız bu dönemde spor yapmak ve iyi hissetmek için ihtiyacınız olan kanalları ve spor aktivitelerini sizler için derledik.
Harika Yemekler Yapmanıza Yardımcı Olacak Youtube Kanalları Evde kaldığımız dönemde mutfakta hünerlerinizi ortaya koymaya hazır mısınız? Lezzetli yemekler hazırlamanız için en iyi youtube kanalları!

GastronomiLifestyle6 Nisan 2020Harika Yemekler Yapmanıza Yardımcı Olacak Youtube Kanalları Evde kaldığımız dönemde mutfakta hünerlerinizi ortaya koymaya hazır mısınız? Lezzetli yemekler hazırlamanız için en iyi youtube kanalları!

Evde kaldığımız dönemde mutfakta hünerlerinizi ortaya koymaya hazır mısınız? Lezzetli yemekler hazırlamanız için en iyi youtube kanalları!
Bitişi Olmayan Bir Yolculuk: Theysayadventure Denizleri, toprakları, kıtaları fersah fersah aşıyor ve Theysayadventure ile harika bir yolculuğa çıkıyoruz!

LifestyleSeyahatTrendler4 Nisan 2020Bitişi Olmayan Bir Yolculuk: Theysayadventure Denizleri, toprakları, kıtaları fersah fersah aşıyor ve Theysayadventure ile harika bir yolculuğa çıkıyoruz!

Denizleri, toprakları, kıtaları fersah fersah aşıyor ve Theysayadventure ile harika bir yolculuğa çıkıyoruz!
Davet&Organizasyon
Yaz Düğününüz İçin En İyi 10 Şov Bir düğünü unutulmaz yapacak duygusal ve eğlenceli ayrıntılar. Sparkle Entertainment & Design’dan yaz düğünleri için öneriler, birbirinden şık ve özel düğün şovları!

DavetDavet & OrganizasyonTrendlerWeddingWedding Güncesi9 Mart 2020Yaz Düğününüz İçin En İyi 10 Şov Bir düğünü unutulmaz yapacak duygusal ve eğlenceli ayrıntılar. Sparkle Entertainment & Design’dan yaz düğünleri için öneriler, birbirinden şık ve özel düğün şovları!

Bir düğünü unutulmaz yapacak duygusal ve eğlenceli ayrıntılar. Sparkle Entertainment & Design’dan yaz düğünleri için öneriler, birbirinden şık ve özel düğün şovları!
Kültür&Sanat
Enerjinizi Tavan Yaptıracak Son Dönemin En İyi 10 Albümü Ne çok özledik hep birlikte saatlerce eğlenmeyi! Evdeyken de enerjimizi uçuracak, sizi dans pistine ışınlayacak son dönemin 10 albümünü keşfedin!

Kültür & SanatMüzik30 Mart 2020Enerjinizi Tavan Yaptıracak Son Dönemin En İyi 10 Albümü Ne çok özledik hep birlikte saatlerce eğlenmeyi! Evdeyken de enerjimizi uçuracak, sizi dans pistine ışınlayacak son dönemin 10 albümünü keşfedin!

Ne çok özledik hep birlikte saatlerce eğlenmeyi! Evdeyken de enerjimizi uçuracak, sizi dans pistine ışınlayacak son dönemin 10 albümünü keşfedin!
Evde Dinleyebileceğiniz En İyi Podcast’ler Çok okumak mı yoksa çok gezmek mi? Bir süre evde olacağımıza göre yepyeni bir cevabımız var: çok dinlemek! En iyi podcast önerilerini keşfedin!

Dijital MedyaEdebiyatKültür & SanatMüzikTiyatro20 Mart 2020Evde Dinleyebileceğiniz En İyi Podcast’ler Çok okumak mı yoksa çok gezmek mi? Bir süre evde olacağımıza göre yepyeni bir cevabımız var: çok dinlemek! En iyi podcast önerilerini keşfedin!

Çok okumak mı yoksa çok gezmek mi? Bir süre evde olacağımıza göre yepyeni bir cevabımız var: çok dinlemek! En iyi podcast önerilerini keşfedin!

Wedding

En İyi Düğün Makyaj Artistleri Özellikle ünlülerin düğünlerinde düğün makyajı denilince ilk akla gelen, şimdi de yaz düğünleri için en çok aranılan make-up artistleri keşfedin!

GenelGüzellikWedding Güncesi27 Şubat 2020En İyi Düğün Makyaj Artistleri Özellikle ünlülerin düğünlerinde düğün makyajı denilince ilk akla gelen, şimdi de yaz düğünleri için en çok aranılan make-up artistleri keşfedin!

Özellikle ünlülerin düğünlerinde düğün makyajı denilince ilk akla gelen, şimdi de yaz düğünleri için en çok aranılan make-up artistleri keşfedin!
2020 Gelinlik Trendleri Yine cesur, yine masum, yine iddialı. Hacimli kollar, asimetrik kesimler, uçuşan tüyler. Artistik çizgilerden nostaljik dönüşlere 2020 gelinlik trendleri!

GenelWeddingWedding Güncesi24 Ocak 20202020 Gelinlik Trendleri Yine cesur, yine masum, yine iddialı. Hacimli kollar, asimetrik kesimler, uçuşan tüyler. Artistik çizgilerden nostaljik dönüşlere 2020 gelinlik trendleri!

Yine cesur, yine masum, yine iddialı. Hacimli kollar, asimetrik kesimler, uçuşan tüyler. Artistik çizgilerden nostaljik dönüşlere 2020 gelinlik trendleri!
Kına
Modern Kına Geceleri Hakkında Her Şey Geleneksel kına gecelerinden bugünün global ritüellerine kına geceleri... kına yakma, damat basma, gelin oynatma ve modern kına geceleri hakkında her şey!

GenelKınaWedding Güncesi15 Ocak 2020Modern Kına Geceleri Hakkında Her Şey Geleneksel kına gecelerinden bugünün global ritüellerine kına geceleri... kına yakma, damat basma, gelin oynatma ve modern kına geceleri hakkında her şey!

Geleneksel kına gecelerinden bugünün global ritüellerine kına geceleri... kına yakma, damat basma, gelin oynatma ve modern kına geceleri hakkında her şey!
Kına Gecesi Gelenekleri Hakkında Her Şey Kına nedir, kına gecesi gelenekleri nelerdir? Kime göz süzmeli, nasıl ağlamalı? Gelin dansından damat basmasına bilmeniz gereken kına gecesi gelenekleri...

GenelKınaWedding Güncesi4 Kasım 2019Kına Gecesi Gelenekleri Hakkında Her Şey Kına nedir, kına gecesi gelenekleri nelerdir? Kime göz süzmeli, nasıl ağlamalı? Gelin dansından damat basmasına bilmeniz gereken kına gecesi gelenekleri...

Kına nedir, kına gecesi gelenekleri nelerdir? Kime göz süzmeli, nasıl ağlamalı? Gelin dansından damat basmasına bilmeniz gereken kına gecesi gelenekleri...
Kına Gecesi Müzik Listeniz İçin En Popüler Kına Gecesi Müzikleri Harika bir kına gecesi için en trend kına müzikleri! Kına hangi parçada yakılmalı? Gelinle arkadaşları hangi parçada dans etmeli? En iyi kına müzikleri!

GenelKınaWedding Güncesi30 Ağustos 2019Kına Gecesi Müzik Listeniz İçin En Popüler Kına Gecesi Müzikleri Harika bir kına gecesi için en trend kına müzikleri! Kına hangi parçada yakılmalı? Gelinle arkadaşları hangi parçada dans etmeli? En iyi kına müzikleri!

Harika bir kına gecesi için en trend kına müzikleri! Kına hangi parçada yakılmalı? Gelinle arkadaşları hangi parçada dans etmeli? En iyi kına müzikleri!
Dijital Medya
Instagram Müzik Özelliği Hakkında Bilmeniz Gerekenler Bugün

Dijital Medya15 Nisan 2020Instagram Müzik Özelliği Hakkında Bilmeniz Gerekenler Bugün "Instagram müzik özelliği bulunduğunuz bölgede kullanılmıyor" uyarıları bir son buluyor. Instagram Müzik resmi olarak sınırlarımıza girmiş durumda!

Bugün "Instagram müzik özelliği bulunduğunuz bölgede kullanılmıyor" uyarıları bir son buluyor. Instagram Müzik resmi olarak sınırlarımıza girmiş durumda!
Sosyal Medyanın Evrimi ve Sosyal Medya Kullanım Alışkanlıkları Sosyal medya mecralarının tarihsel gelişiminden günümüzde milyarlık rakamlara ulaşan kullanıcı sayılarına, sosyal medya platformları hakkında her şey!

Dijital Medya11 Mart 2020Sosyal Medyanın Evrimi ve Sosyal Medya Kullanım Alışkanlıkları Sosyal medya mecralarının tarihsel gelişiminden günümüzde milyarlık rakamlara ulaşan kullanıcı sayılarına, sosyal medya platformları hakkında her şey!

Sosyal medya mecralarının tarihsel gelişiminden günümüzde milyarlık rakamlara ulaşan kullanıcı sayılarına, sosyal medya platformları hakkında her şey!
İnternet Nedir? Geçmişten Günümüze Tarihsel Gelişimiyle İnternet Tarihsel gelişimiyle, günümüzün en önemli buluşu “internet

Dijital MedyaGenel30 Ekim 2019İnternet Nedir? Geçmişten Günümüze Tarihsel Gelişimiyle İnternet Tarihsel gelişimiyle, günümüzün en önemli buluşu “internet"in tarihsel gelişimini sizler için derledik! İnternet nedir ve internetin kısa tarihini keşfedin!

Tarihsel gelişimiyle, günümüzün en önemli buluşu “internet"in tarihsel gelişimini sizler için derledik! İnternet nedir ve internetin kısa tarihini keşfedin!