Lifestyle

“Black Friday / Kara Cuma” Nedir?  Alışveriş Çılgınlığının Tarihçesi Türkiye’de farklı isimlerle de gündeme gelen küresel alışveriş çılgınlığı “Black Friday / Kara Cuma”yı A'dan Z'ye masaya yatırıyoruz.

GenelLifestyle29 Kasım 2019“Black Friday / Kara Cuma” Nedir? Alışveriş Çılgınlığının Tarihçesi Türkiye’de farklı isimlerle de gündeme gelen küresel alışveriş çılgınlığı “Black Friday / Kara Cuma”yı A'dan Z'ye masaya yatırıyoruz.

Türkiye’de farklı isimlerle de gündeme gelen küresel alışveriş çılgınlığı “Black Friday / Kara Cuma”yı A'dan Z'ye masaya yatırıyoruz.
Altın Oran Nedir? Altın Oran Hakkında Her Şey Fi Sayısı olarak bilinen Altın Oran nedir? Matematiğin en ilgi çekici konularından olan Altın Oran ve Fibonacci Serisi’ni masaya yatırıyoruz.

GenelLifestyle23 Kasım 2019Altın Oran Nedir? Altın Oran Hakkında Her Şey Fi Sayısı olarak bilinen Altın Oran nedir? Matematiğin en ilgi çekici konularından olan Altın Oran ve Fibonacci Serisi’ni masaya yatırıyoruz.

Fi Sayısı olarak bilinen Altın Oran nedir? Matematiğin en ilgi çekici konularından olan Altın Oran ve Fibonacci Serisi’ni masaya yatırıyoruz.
2019 – 2020 Kış Modasında Trendleri İnceledik New York’tan Londra’ya, Paris’ten Milano’ya moda haftalarından en son trendler… Bu kış neler moda, neler demode?

GenelLifestyle15 Kasım 20192019 – 2020 Kış Modasında Trendleri İnceledik New York’tan Londra’ya, Paris’ten Milano’ya moda haftalarından en son trendler… Bu kış neler moda, neler demode?

New York’tan Londra’ya, Paris’ten Milano’ya moda haftalarından en son trendler… Bu kış neler moda, neler demode?
Davet&Organizasyon
Eğlence Dünyasının Cesur Renkleri: Drag Queen’ler! Cesur ve büyüleyici... Şov dünyasının cesur ve grotesk figürleri Drag Queen’ler. Ve bizden bir isim Seyhan Arman, nam-ı diğer Matmazel Coco röportajı!

Davet & OrganizasyonGenel28 Kasım 2019Eğlence Dünyasının Cesur Renkleri: Drag Queen’ler! Cesur ve büyüleyici... Şov dünyasının cesur ve grotesk figürleri Drag Queen’ler. Ve bizden bir isim Seyhan Arman, nam-ı diğer Matmazel Coco röportajı!

Cesur ve büyüleyici... Şov dünyasının cesur ve grotesk figürleri Drag Queen’ler. Ve bizden bir isim Seyhan Arman, nam-ı diğer Matmazel Coco röportajı!
Hint Düğünleri Hakkında Bilinmeyen Gerçekler Hint düğünleri kaç gün sürüyor? Düğünde renkler ne anlama geliyor? Hint gelinliklerinin özellikleri neler? Hint düğünleri hakkında merak ettiğiniz her şey!

Davet & OrganizasyonGenelWedding23 Ağustos 2019Hint Düğünleri Hakkında Bilinmeyen Gerçekler Hint düğünleri kaç gün sürüyor? Düğünde renkler ne anlama geliyor? Hint gelinliklerinin özellikleri neler? Hint düğünleri hakkında merak ettiğiniz her şey!

Hint düğünleri kaç gün sürüyor? Düğünde renkler ne anlama geliyor? Hint gelinliklerinin özellikleri neler? Hint düğünleri hakkında merak ettiğiniz her şey!
Etkinliklerinize İlham Olacak Ünlülerin Sahne Şovları Büyük çaplı etkinlik nasıl yaratılır? Dev gösterilerin vazgeçilmez özellikleri neler? Yaratmak için ilham almak gerek... Ünlülerin sahne şovlarını keşfedin!

Davet & OrganizasyonGenel5 Temmuz 2019Etkinliklerinize İlham Olacak Ünlülerin Sahne Şovları Büyük çaplı etkinlik nasıl yaratılır? Dev gösterilerin vazgeçilmez özellikleri neler? Yaratmak için ilham almak gerek... Ünlülerin sahne şovlarını keşfedin!

Büyük çaplı etkinlik nasıl yaratılır? Dev gösterilerin vazgeçilmez özellikleri neler? Yaratmak için ilham almak gerek... Ünlülerin sahne şovlarını keşfedin!
Kültür&Sanat
Aralık Ayında Gidebileceğiniz En İyi Etkinlikler Yılın son ayı başlıyor! Aralık ayının ilk iki haftasının en önemli etkinlikleri, vizyona giren filmler, yeni oyunlar, sergiler… Ajandanıza mutlaka ekleyin!

HaberKültür & Sanat4 Aralık 2019Aralık Ayında Gidebileceğiniz En İyi Etkinlikler Yılın son ayı başlıyor! Aralık ayının ilk iki haftasının en önemli etkinlikleri, vizyona giren filmler, yeni oyunlar, sergiler… Ajandanıza mutlaka ekleyin!

Yılın son ayı başlıyor! Aralık ayının ilk iki haftasının en önemli etkinlikleri, vizyona giren filmler, yeni oyunlar, sergiler… Ajandanıza mutlaka ekleyin!
Haftanın Sanatçısı | Gianni Versace Bugün 2 Aralık Gianni Versace’nin doğum günü! Moda efsanesinin başarılarla ve aynı zamanda trajedilerle dolu hayat hikayesini masaya yatırdık!

Kültür & SanatRöportaj2 Aralık 2019Haftanın Sanatçısı | Gianni Versace Bugün 2 Aralık Gianni Versace’nin doğum günü! Moda efsanesinin başarılarla ve aynı zamanda trajedilerle dolu hayat hikayesini masaya yatırdık!

Bugün 2 Aralık Gianni Versace’nin doğum günü! Moda efsanesinin başarılarla ve aynı zamanda trajedilerle dolu hayat hikayesini masaya yatırdık!
Haftanın Sanatçısı | Jimi Hendrix Rock müzik tarihinin en büyük gitaristi olarak kabul edilen Jimi Hendrix’in doğum günü! Şarkıcı, gitar virtüözü, söz yazarı Jimi Hendrix iyi ki doğdun!

Kültür & SanatRöportaj27 Kasım 2019Haftanın Sanatçısı | Jimi Hendrix Rock müzik tarihinin en büyük gitaristi olarak kabul edilen Jimi Hendrix’in doğum günü! Şarkıcı, gitar virtüözü, söz yazarı Jimi Hendrix iyi ki doğdun!

Rock müzik tarihinin en büyük gitaristi olarak kabul edilen Jimi Hendrix’in doğum günü! Şarkıcı, gitar virtüözü, söz yazarı Jimi Hendrix iyi ki doğdun!

Wedding

Düğün Pastasında Son Trendler Geometrik motiflilerden çiçekli ya da klasik “bembeyaz” düğün pastalarına, “düğün pastaları”ndaki son trendleri biliyor musunuz? Düğün pastası trendleri!

GenelWedding26 Kasım 2019Düğün Pastasında Son Trendler Geometrik motiflilerden çiçekli ya da klasik “bembeyaz” düğün pastalarına, “düğün pastaları”ndaki son trendleri biliyor musunuz? Düğün pastası trendleri!

Geometrik motiflilerden çiçekli ya da klasik “bembeyaz” düğün pastalarına, “düğün pastaları”ndaki son trendleri biliyor musunuz? Düğün pastası trendleri!
Düğün Hazırlıkları Hakkında Her Şey: All About Bride Düğün sürecini titizlikle planlayan gelinler için vazgeçilmezler listesinin başında: All About Bride'ın düğününüzde yaratacağı yenilikleri keşfedin!

GenelWedding21 Ekim 2019Düğün Hazırlıkları Hakkında Her Şey: All About Bride Düğün sürecini titizlikle planlayan gelinler için vazgeçilmezler listesinin başında: All About Bride'ın düğününüzde yaratacağı yenilikleri keşfedin!

Düğün sürecini titizlikle planlayan gelinler için vazgeçilmezler listesinin başında: All About Bride'ın düğününüzde yaratacağı yenilikleri keşfedin!
Burcunuza Göre Gelin Makyajı Önerileri Burçlar gelin makyajını belirlerse... Ne kullanmalı, farkı nasıl yaratmalı? Uğurlu taşların ve renklerinin etkisinde burcunuza göre gelin makyajı önerileri!

GenelWedding9 Ekim 2019Burcunuza Göre Gelin Makyajı Önerileri Burçlar gelin makyajını belirlerse... Ne kullanmalı, farkı nasıl yaratmalı? Uğurlu taşların ve renklerinin etkisinde burcunuza göre gelin makyajı önerileri!

Burçlar gelin makyajını belirlerse... Ne kullanmalı, farkı nasıl yaratmalı? Uğurlu taşların ve renklerinin etkisinde burcunuza göre gelin makyajı önerileri!
Kına
Kına Gecesi Gelenekleri Hakkında Her Şey Kına nedir, kına gecesi gelenekleri nelerdir? Kime göz süzmeli, nasıl ağlamalı? Gelin dansından damat basmasına bilmeniz gereken kına gecesi gelenekleri...

GenelKına4 Kasım 2019Kına Gecesi Gelenekleri Hakkında Her Şey Kına nedir, kına gecesi gelenekleri nelerdir? Kime göz süzmeli, nasıl ağlamalı? Gelin dansından damat basmasına bilmeniz gereken kına gecesi gelenekleri...

Kına nedir, kına gecesi gelenekleri nelerdir? Kime göz süzmeli, nasıl ağlamalı? Gelin dansından damat basmasına bilmeniz gereken kına gecesi gelenekleri...
Kına Gecesi Müzik Listeniz İçin En Popüler Kına Gecesi Müzikleri Harika bir kına gecesi için en trend kına müzikleri! Kına hangi parçada yakılmalı? Gelinle arkadaşları hangi parçada dans etmeli? En iyi kına müzikleri!

GenelKına30 Ağustos 2019Kına Gecesi Müzik Listeniz İçin En Popüler Kına Gecesi Müzikleri Harika bir kına gecesi için en trend kına müzikleri! Kına hangi parçada yakılmalı? Gelinle arkadaşları hangi parçada dans etmeli? En iyi kına müzikleri!

Harika bir kına gecesi için en trend kına müzikleri! Kına hangi parçada yakılmalı? Gelinle arkadaşları hangi parçada dans etmeli? En iyi kına müzikleri!
Kına Gecesi Müzik Listeniz İçin En İyi Kına Gecesi Müzikleri Kına gecesinin en önemli unsurlarından biri olan kına müziklerinde favori parçalar hangileri? Ünlü kadın DJ'lerin önerilerinden kına müziklerini keşfedin!

GenelKına30 Ocak 2019Kına Gecesi Müzik Listeniz İçin En İyi Kına Gecesi Müzikleri Kına gecesinin en önemli unsurlarından biri olan kına müziklerinde favori parçalar hangileri? Ünlü kadın DJ'lerin önerilerinden kına müziklerini keşfedin!

Kına gecesinin en önemli unsurlarından biri olan kına müziklerinde favori parçalar hangileri? Ünlü kadın DJ'lerin önerilerinden kına müziklerini keşfedin!
Dijital Medya
İnternet Nedir? Geçmişten Günümüze Tarihsel Gelişimiyle İnternet Tarihsel gelişimiyle, günümüzün en önemli buluşu “internet

Dijital MedyaGenel30 Ekim 2019İnternet Nedir? Geçmişten Günümüze Tarihsel Gelişimiyle İnternet Tarihsel gelişimiyle, günümüzün en önemli buluşu “internet"in tarihsel gelişimini sizler için derledik! İnternet nedir ve internetin kısa tarihini keşfedin!

Tarihsel gelişimiyle, günümüzün en önemli buluşu “internet"in tarihsel gelişimini sizler için derledik! İnternet nedir ve internetin kısa tarihini keşfedin!
Eğlence Sektörünün Mutlaka Takip Etmesi Gereken Youtube Kanalları Her şey hakkında bilmek istediğiniz her şey. Eğlence sektörü için etkili, yaratıcı ve ilham verici en iyi youtube kanallarını sizler için derledik!

Dijital MedyaGenel5 Eylül 2019Eğlence Sektörünün Mutlaka Takip Etmesi Gereken Youtube Kanalları Her şey hakkında bilmek istediğiniz her şey. Eğlence sektörü için etkili, yaratıcı ve ilham verici en iyi youtube kanallarını sizler için derledik!

Her şey hakkında bilmek istediğiniz her şey. Eğlence sektörü için etkili, yaratıcı ve ilham verici en iyi youtube kanallarını sizler için derledik!
Sosyal Medya İmajınızı Arttıracak En İyi Mobil Uygulamalar Etkinlik sektöründe sosyal medyanın gücü günden güne artıyor. Aktif olmak kadar yenilikçi olmak da önemli! En iyi sosyal medya uygulamalarını keşfedin!

Dijital MedyaGenel25 Temmuz 2019Sosyal Medya İmajınızı Arttıracak En İyi Mobil Uygulamalar Etkinlik sektöründe sosyal medyanın gücü günden güne artıyor. Aktif olmak kadar yenilikçi olmak da önemli! En iyi sosyal medya uygulamalarını keşfedin!

Etkinlik sektöründe sosyal medyanın gücü günden güne artıyor. Aktif olmak kadar yenilikçi olmak da önemli! En iyi sosyal medya uygulamalarını keşfedin!