https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2019/09/mutlaka-takip-etmeniz-gereken-youtube-hesaplari_5-1280x754.png

Eğlence Sektörünün Mutlaka Takip Etmesi Gereken Youtube Kanalları Her şey hakkında bilmek istediğiniz her şey. Eğlence sektörü için etkili, yaratıcı ve ilham verici en iyi youtube kanallarını sizler için derledik!

2005’te California’da kuruldu, ertesi yıl Google tarafından satın alındı. Para kazanıyor, para kazandırıyor, trende şekil veriyor, eğlendiriyor ve bilgilendiriyor! Yeni nesil sosyal medyanın yıldızı… karşınızda: YouTube! 

Mutlaka takip etmeniz gereken youtube kanalları

 

 

Eğlence sektöründe çalışanların günlük yaşamın her alanındaki yeniliklerden, tercihlerden haberdar olmaları gerekiyor. Zaman çok kısıtlı olduğu için de kaliteli ve etkili bir anlatıma ihtiyaç var. Kaliteli ve etkili anlatım, işte YouTube videolarının formülü. Hangi konuda ne arıyorsanız sayısız seçeneğe sahipsiniz. İşte mutlaka takip etmeniz gereken YouTube kanalları.

Mutlaka takip etmeniz gereken youtube kanalları

 

 

Her şey hakkında her şey: Stalk

Stalk yaz dizilerinden makyaja, medyadan mutfak kültürüne kadar çok çeşitli konularda en fazla 10 dakikalık videolar sunan bir kanal. Zeki, mizahi, eleştirel fakat daima konunun hakkını veren bir üslubu var. Hınzır ve esprili. YouTube dünyasının ekşi sözlük’ü diyebiliriz…

 

 

YouTube’da popüler konu dekorasyon, iyi bir alternatif kanal: daire

Dekorasyon konulu dünyalar kadar YouTube kanalı var. Bazıları ulaşılması olanaksız, bazıları fazla klişe dekorasyon önerileri sunuyorlar. Siz siz olun, gerçek insanlara ait gerçek evlerden bahseden bu kanalı gözden kaçırmayın!

 

 

Ufkunuzu genişletin: TEDx Talks

Son yılların en popüler kanallarından birisi. Özellikle de yaratıcı bir alanda çalışanların vazgeçilmezi. TEDx talks’un özelliği; konunun uzmanı olup kasmayan ama tutkuyla çalışanların, başarı öyküsü olanların 10 dakikalık konuşmaları. Dünyadan ve Türkiye’den çok farklı alanlarda çok farklı konuşmacılar… ilham alıp vizyon genişletmek için her sabah iki doz alınabilir.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  İstanbul'da Kışlık Meyhaneler

 

 

Magazinin YouTube’cası: Bant Mag.

Haklısınız, magazin her yerde var. Fakat Bant Mag. farklı ve samimi söyleşileriyle hiç bir yerde olmayan ayrıntılar sunuyor. Dizi oyuncularından eğlence yaşamına çok geniş bir ilgi alanı var bu kanalın! Son sezonu yerleri gökleri sallayan La Casa de Papel’in Profesör ile Tokyo söyleşisini kesinlikle es geçmeyin!

 

 

Gerçek bir YouTube fenomeni: Barış Özcan

Bilmediği konu yok! Üstelik her konuya yakından inceleyip ayrıntıları göstermekte usta. O çok iyi bildiğinizi düşündüğünüz konular var ya, onları bir de Barış Özcan’dan dinleyin. Ya da dinlemeyin, Barış Özcan ile birlikte düşünün! Kendisi şimdiki dünyayı ve gelecekte nelerin bizi beklediğini çok iyi kestiren, düşündüğü her konuyu izlenilesi içeriklere dönüştürebilen bir YouTube fenomeni! 

 

 

YouTube’da yabancı dil öğrenmek: Speak English with Vanessa

Sosyal medya sadece lay lay lom değil elbette. Yabancı dil öğrenmek, püf noktaları ve günlük konuşmada akıcılık için de çok sayıda kanal var. Vanessa dünyada en çok tutulan YouTuber’lardan birisi. Hem sevimli, hem dinamik.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Kurumsal Bayi Toplantıları İçin “Dress Code”

 

 

Eski nesil magazin: ŞOK-O-POP

Eski nesil magazin haberlerini günümüz teknolojisiyle sunan bu kanal, sektördekilere güzel bir nostalji yaşatırken, eskinin ve yeninin karşılaştırmasını yaparak bizlere farklı bakış açıları kazandırıyor.

 

 

Belgeselin piri: BBC Documentary

Belgesel denilince akla gelen en önemli kuruluşlardan birisi BBC aynı zamanda YouTube’u da en etkili kullanan uluslararası kurumlardan biri. Birbirinden ilginç ve etkili belgeselleri YouTube’da aldığı beğenilerle ilk sıralarda. Aman dikkat, belgeseller hem uzun; hem de onlarca bölümden oluşabiliyor. İzlemeye dalıp işleri aksatmayın!

 

 

Trendy ve sevimli : MsMojo / WatchMojo

Son önerimiz çok sevimli bir popüler kültür kanalı, MsMojo. Günlük yaşam, müzik, sağlık, televizyon ve gösteri dünyası, ünlülerin yaşamları, yaşam stilleri ve daha bir sürü konuda dinamik videolarla karşınızda!