https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2019/12/absürt-yilbasi-hediyesi_5.jpg

En Absürt 10 Yılbaşı Hediyesi Her yıl son dakikaya bırakılan yılbaşı hediyelerinde bu yıl zincirler kırılsın. En kullanışlı, en beğenilen değil, en absürt yılbaşı hediyesinin peşindeyiz

Hediye demek, eğlence demek. O zaman sonuna kadar gidelim. Kazak, bere, kulaklık, eldiven gibi alışılmış hediyeleri unutun. Hediye alacağınız kişilerin en sinir olduğunuz ya da en sevdiğiniz özelliklerini düşünün. İşte size hediye aramak için bir başlangıç noktası… Buyurun: en absürt yılbaşı hediyeleri! 

 

 

Kapıyı masayı çalma, işte sana TUMBA

Masada, koltuk kolçaklarında, asansörde, fincanda her yerde parmaklarıyla tempo tutan arkadaşınıza bu yılbaşı tumba alın! Söylediniz, uyardınız anlamıyor, belki bu hediyeyle ikna olur!

en absürt yılbaşı hediyesi

 

 

 

İki aşkın buluşma noktası: Mikrafon tuvalet fırçası!

“Bunu görünce aklıma sen geldin” diyerek şirinlik yapamayacağınız bir hediye! Ama bu absürt yılbaşı hediyesini vermek isteyeceğiniz bir arkadaşınız mutlaka vardır.

en absürt yılbaşı hediyesi

 

 

 

Saat bahane tembellik şahane: Çılgın masa saati!

Her yere her randevuya ısrarla geciken o arkadaşa alınacak en anlamlı hediye. Ama kabul edelim, geç kalmak eğlencelidir. Her yere tam zamanında gidenlerin mi yoksa yetişmeye çalışanların mı daha eğlenceli anıları var, bi’ düşünün.

en absürt yılbaşı hediyesi

 

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Cadılar Bayramı Partisi İçin Müzik Listeleri

 

En aşık çiftin yılbaşı hediyesi: Erotik kart oyunu!

Arkadaş grubunuzda en aşık, en bağlı, en öpüşen, en çift birileri vardır kuşkusuz. İşte aşık bir çifte alınabilecek en eğlenceli hediye. Böyle bir hediyenin kimlere alınıp kimlere alınamayacağını iyi düşünmek lazım, bizden söylemesi!

en absürt yılbaşı hediyesi

 

 

 

Mutfakta saat olursa böyle olur!

Bu yılbaşı hediyesini aldığınız kişi bu saati mutfak yerine başka bir yere asarsa, ona şu fıkrayı anlatın: Dükkanın tabelasında ‘sünnetçi’ yazıyormuş, vitrinde de bir tane çalar saat. Birisi içeri girip sormuş, ‘Ne alakası var da vitrine saat koydunuz?’ diye. Sünnetçi cevap vermiş: ‘Vitrine ne koymamızı isterdiniz?’.

en absürt yılbaşı hediyesi

 

 

Telefon kılıfıyla kafayı bozanlara inat: Parmak çeken telefon kılıfı!

Her şeyi tadında bırakmak gerek. Telefon kılıfına telefonun kendisi kadar para harcayanlara alınabilecek anlamlı bir yılbaşı hediyesi.

en absürt yılbaşı hediyesi

 

 

Ama bu kadar da kalınmaz ki: Tuvalet için golf sahası!

Tuvalette uzun, çok uzun zaman geçirenler için iyi bir hediye önerimiz var. Yalnız dikkat edin, bu hediye, tuvalette kalma süresini daha da uzatabilir.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Harika Yemekler Yapmanıza Yardımcı Olacak Youtube Kanalları

en absürt yılbaşı hediyesi

 

 

“Sen odunun tekisin” demenin başka yolları da var: Odun yastık!

Önce bu yılbaşı hediyesini kime alacağınıza karar verin. Sonra da bu esprisi kaldırıp kaldırmayacağına… hem esprili hem de son derece kullanışlı bir hediye, bizden söylemesi!

en absürt yılbaşı hediyesi

 

 

Böyle şapka dostlar başına: Bira içilen şapka!

İşte size harika absürt bir yılbaşı hediyesi. Bu hediyeyi görünce aklınıza ilk kim geliyorsa, ona alın. Çok eğleneceğiniz kesin!

en absürt yılbaşı hediyesi

 

 

Unutulmaması gereken şeyler: Komik metinli bardak altlığı!

Çalışma yaşamında bir sürü şey oluyor. Kırıcı, yorucu, zorlayıcı bir sürü şey… Bu zorlukları konuşmak, dertleşmek en güzeli. Yeni yılda birbirinize bu bardak altlığını alın. Her şeyi bırakın, gün içinde en az bir kez hayata ufak bir mola verin.

en absürt yılbaşı hediyesi