https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2018/04/COACHELLA-2018.jpg

Dünyanın Açık Hava Defilesi: Coachella Festivali Dünyanın en çok ilgi gören müzik festivallerinden birisi olan, tüm dünyanın akın ettiği Coachella Festivali'nde neler oluyor? Ünlüler neler giymiş? Gelin birlikte keşfedelim!

Dünyanın en çok ilgi gören müzik festivallerinden birisi olan, tüm dünyanın akın ettiği Coachella Festivali’nde neler oluyor? Ünlüler neler giymiş? Gelin birlikte keşfedelim!

 

 

Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde düzenlenen Coachella Festivali, 1999 yılından beri her sene gerçekleşiyor. Festival o yıldan bu yana gelenekselleşmiş durumda. 2012’den beri ise toplamda 6 gün sürüyor.

 

 

Coachella Festivali günümüzde müzik dışında sanatsal bir çok etkinliğe de ev sahipliği yapıyor. 2017’de 214 milyon dolar hasılat elde eden festival, bu sene yeni bir rekor kıracak gibi duruyor.

 

Coachella Festivali’ne tüm dünya gibi Türkler de akın ediyor! Peki ‘festival’ deyince ilk aklımıza hangi ünlü geliyor? Tabi ki Şeyma Subaşı🦄

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Octoberfest İstanbul Başlıyor!

 

 

Kerimcan Durmaz festivali kaçırır mı? Elbette hayır😂

 

 

Hadise de festival havasını tatmak için oradaydı.

 

 

Bu senenin sürpriz ünlüsü ise Hande Erçel oldu! Murat Dalkılıç’ı koluna takan ünlü oyuncu, festivali gün boyunca sosyal medyasında paylaşmayı ihmal etmedi.

 

 

Rihanna, bu sene yalnızca Coachella Festivali’ne katılmakla kalmadı, aynı zamanda Puma ile ortak markası olan Fenty Puma by Rihanna’nın etkinliğinde boy gösterdi.

 

 

Bu sene Nike ile anlaşmalı süper model Bella Hadid, markanın yürüyen hali olarak oradaydı!

 

 

 

Makyaj markasından tutun da çocuk doğurmasına kadar her şeyi olay olan Kylie Jenner, neon pembe saçlarıyla festivaldeydi.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Burning Man 2018'de Öne Çıkanlar!

 

 

Gelelim Coachella Festivali’nin en çok konuluşan performansına… Geçen sene doğumu nedeniyle festivalde sahne alamayan Beyonce, bu sene festivalin divası olarak oradaydı!

 

 

Kılıktan kılığa giren sanatçı, sahne şovlarıyla festivali yıktı geçti!

 

BONUS

Sizi her yıldan bir Coachella Festivali fotoğrafı turuna çıkaralım…

 

Festivalle kalın❤🧡💛💚💙💜