https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2017/08/gelin-damat-girişi-1280x852.jpg

Düğününüzde Fark Yaratmanızı Sağlayacak Birbirinden Farklı Gelin Damat Girişleri Düğün organizasyonunuzda her şeyin planlı ilerleyebilmesi için yapmanız gerekenler arasında eşinizle birlikte salona nasıl gireceğinize karar vermek belki de düğününüz en önemli kararı olabilir.

Hayatınızın en büyük kararlarından belki de en önemlisidir evlilik. Bunca zaman yaşadığınız hayata sonsuza dek dahil olacak bir eş… Evlenmeye karar veriyorsunuz ve sizin için hem meşakkatli hem de olağanüstü bir evlilik süreci başlıyor. Her şeyin istediğiniz gibi olması çok önemli, bu yüzden tüm adımlarınızı planlayarak atmanız gerekiyor.

 

 

İlk dansınız için müzikler seçilmeli, ortam hazırlanmalı… Düğün organizasyonunuzda her şeyin planlı ilerleyebilmesi için yapmanız gerekenler arasında eşinizle birlikte salona nasıl gireceğinize karar vermek de var. Çoğu gelin ve damat için bu kısım pek önemsenmiyor olsa da gelin ve damat girişi, düğününüzün unutulmayacak bir gece olmasını sağlayacak taşlardan birini oluşturuyor.

 

 

Gelin damat adaylarının önüne düğün için birden fazla seçenek sunuluyor ve bunlardan hangisinin onlar için daha güzel olacağına karar vermeleri çok da kolay olmuyor. Kafanızda çok fazla düşünce olduğunu biliyoruz ve bu planlama sürecinizde sizinle birlikte bir yolculuğa çıkarak, gelin damat girişleri hakkında birbirinden farklı seçeneklere birlikte göz atmak istiyoruz.

 

Masalar istediğiniz gibi kuruldu ve davetlileriniz yerlerini almış durumda. Birbirleriyle selamlaşıyor, muhabbet ediyorlar ve keyifleri gayet yerinde. Tüm bunlar olurken hepsinin akıllarında tek bir şey var: siz ve eşiniz… Heyecanlı gözlerle salona nasıl gireceğinizi merak ediyorlar… Asil ve gösterişli bir giriş mi yoksa sürprizlerle dolu akıllarda yer edecek bir başlangıç mı? Gelin seçeneklere birlikte göz atalım…

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Altın Oran Nedir? Altın Oran Hakkında Her Şey

 

 

Asil ve zarif vionalistlerin tınılarının sizi karşıladığı modern bir gelin damat girişi…

 

4 kişiden 20 kişiye kadar arttırılabilen Kemancı Kızlar ile alana asil ve gösterişli bir giriş yapabilirsiniz. Alanında uzman viyolonistler gelişinizi enstrümanlarıyla muazzam kılarken ve siz onlar eşliğinde ilerlerken, geriye yalnızca misafirlerinizin şaşkın ve hayran bakışlarını selamlamak kalacak.

 

 

 

Kuğu gibi süzülen iki profesyonel balerin, adeta gelişinizi danslarıyla haber verirken, onlar eşliğinde salona ilk adımınızı atış hikayeniz: Balerinli Gelin Damat Girişi

 

Gelin ve damat girişiniz için, istediğiniz giriş şarkısına göre koreografisi yeniden çalışılan bir formatta olan Balerinli Girişler, düğün seremonisi öncelikli balerinlerin dans gösterisi le başlar. Finalinde gelinin ve damadın katılımı ile dansal bir kortej haline dönüşür. Tüm gözlerin üzerinizde olmaması işten bile değil!

 

 

Bir başka alternatif seçeneğiniz ise eğlenceli girişlerden yana olabilir. İster eşinizle birlikte, ister eşinize bir sürpriz yaparak düğün girişinizi farklı kılabilirsiniz!

 

 

Şen Şakrak Balkan Bandosu İle Gelin Damat Girişi

 

Adeta yürüyen bir orkestra olan centilmen ve şen şakrak Balkan Yakışıklıları ile misafirlerinize akıllarından çıkmayacak bir giriş yaşatabilirsiniz.

 

 

Tüm bunlardan daha farklı bir şey mi arıyorsunuz? Girişinizle geçmiş tarihimizin unutulmaz anlarını kendinize ve misafirlerinize yaşatmak mı istiyorsunuz? Gelin farklı alternatiflere birlikte göz atalım…

 

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Hint Düğünü Nedir, Nasıl Yapılır? A'dan Z'ye Hint Düğünleri

 

Düğününüzün başlangıcında, tek başınıza da giriş yapabilirsiniz. Eşiniz bu giriş ardından size katılacak ve misafirleriniz daha önce tanık olmadıkları bir giriş ile karşılaşacaklar…

 

Göklerde taşınarak salona yaptığınız unutulmayacak bir giriş: Taht İle Taşıma

Osmanlı’nın ünlü Halayık Karakterleri’nin taşıdığı taht ile düğün alanınıza giriş yapabilirsiniz. Unutulmayacak bir an olacağı kesin…

 

 

 

Harem Kız ve Oğlanlar ile Gelin Damat Girişi

Geleneksel ve moderni bir araya getiren kostümleriyle eskiyi günümüze taşımak isterseniz Harem Kız ve Oğlanlar aradığınızı bulacağınız bir seçenek. Onlar eşliğinde alana unutulmaz bir giriş yapabilirsiniz…

 

 

Osmanlı’yı gaza getiren o dillere destan orduyu düğününüze mi taşımak istiyorsunuz?

 

Mehter Takımı’nın orduları korkutan o güçlü ve milli enerjisi…

 

Bildiğiniz gibi Mehter, dünyanın en eski ordu bandosu unvanının sahibi. Osmanlı zamanında düşmanları korkuturken ordumuzu cesaretlendiriyorlardı. Mehter Takımı ile alana bol müzikli ve şanlı bir giriş yapabilirsiniz.

 

 

Sizlere düğününüzün girişine alternatif olabilecek seçenekleri sunduk. Aşağıdaki linklerden bu şovlara kolayca ulaşabilirsiniz. Hayatınızın en önemli gününde parlamanız dileğiyle!

 

Ayrıntılar

Kemancı Kızlar

Balerinli Girişler

Balkan Yakışıklıları

Taht İle Taşıma

Harem Kız ve Oğlanlar

Mehter:

Detaylı Bilgi: sales@sparklebymarche.com