https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2019/10/all-about-bride_5345-1280x1600.jpg

Düğün Hazırlıkları Hakkında Her Şey: All About Bride Düğün sürecini titizlikle planlayan gelinler için vazgeçilmezler listesinin başında: All About Bride'ın düğününüzde yaratacağı yenilikleri keşfedin!

All About Bride, 2018’de doğmuş çiçeği burnunda bir marka. Düğün organizasyonu için gelinlere özel ürünler tasarlıyor. Bu harika marka dinamik, yenilikçi ve deneyimli iki genç kadının ortaklığında ilerliyor. Selin Kuseyri ve Neslihan Hoşcan ortak beğeni, tasarım ve işlev anlayışlarını All About Bride markasında buluşturmuşlar.

All About Bride

 

 

All About Bride mottosu: İki insan birbirine aşık oldu

All About Bride her şeyi sadece bir nikah ya da düğün anı olmaktan çıkarıp ömür boyu hatırlanacak bir sürece dönüştürmeyi amaçlıyor. “Hayalini kurduğunuz o günde biz de varız” diyor marka kurucusu Selin Kuseyri.

All About Bride

 

 

Lavin Event Production § Design ile 2014’ten bu yana pek çok fuara katılıp organizasyon düzenleyen Neslihan Hoşcan ise sektörel deneyimlerini All About Bride ile birleştiriyor ve “en güzel günlerinizde yanınızdayız” diyor.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Burcunuza Göre Gelin Makyajı Önerileri

 

 

Hem şık hem işlevsel bir ürün: Wedding Planner / Düğün Ajandası

All About Bride’ın en çok talep gören ürünü, Wedding Planner. Beyaz ve gri renk seçenekleriyle tüm detayları planlarken gelin adaylarına yol gösteren bu gelin ajandası, Türk örf ve adetlerine göre özel olarak geliştirilmiş bir ürün.

All About Bride

All About Bride

 

 

Gelinlere ve nedimelere özel sabahlıklar

Gelin adaylarının yakın arkadaşlarıyla birlikte hazırlık saatleri boyunca kullanacakları, eğlenceli ve şık sabahlıklar, All About Bride’ın özel ürünlerinden… Nakışlı ve baskılı olmak üzere iki farklı biçimde sunulan sabahlıklar için birbirinden şık tonlar seçilmiş…

 

 

Harika bir evlilik hazırlık hediyesi: Bridal Box

All About Bride ürünlerinden bir seçkiyi sunan Bridal Box, gelin adayları için pratik bir çözüm. Ayrıca evlenmeye karar veren yakın bir arkadaş için de harika bir hediye olabilir.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Dünyanın En Sıra Dışı 10 Oteli

 

İster gelin adayı olun, isterseniz de gelinin arkadaşı… All About Bride bir geline verilebilecek en güzel hediye! Düğününüz için ihtiyacınız olan parçaları bir araya getirmeye çalışmak, en özel gününüzü zorlu bir sürece dönüştürmesin istiyorsanız bu mükemmel ürünleri kaçırmayın!