https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2019/10/cadilar-bayrami-sarkilari_10.jpg

Cadılar Bayramı Partisi İçin Müzik Listeleri Modu değiştirmek için iyi bir fırsat. Kışın depresif atmosferine açılan neşeli bir pencere. Ne çalmalı, ne dinlemeli? Cadılar Bayramı partisi için öneriler!

Önceki senelerde çekingen bir şekilde kutlandı. Geçen sene, “Tüh, keşke biz de Halloween Party yapsaydık” diyenlerin sayısı arttı. 2019 Cadılar Bayramı’nı kaçırmak istemeyenlerdenseniz, işte ana hatlar!

Cadılar bayramı şarkıları

Cadılar Bayramı Ekim sonunda, tam 31 Ekim gecesi kutlanıyor. Sanıldığı gibi Amerika’ya değil, Kuzey Avrupa’nın pagan geleneklerine dayanıyor. 1800’lerde Amerika’ya giden Avrupalıların orada kutladıkları, gittikçe yaygınlaşan, eğlenceli bir mevsim dönümü etkinliği. Modern yaşamla gelişen, ekonomiyi etkileyen, sadece belli bir kesimin değil; aileler, arkadaşlar, okullar, kurumsal şirketler… kısacası herkesin eğlence için bir araya geldiği bir gün!

Cadılar bayramı şarkıları

Cadılar Bayramı, diğer adıyla Halloween partileri kostüm ve makyaj seçenekleriyle oldukça eğlenceli ve yaratıcılığa olanak veren partiler. Durum böyle olunca özel partiler düzenlendiği gibi, şirketlerin kendi çalışanları için düzenledikleri ya da organizasyonunu yaptıkları etkinlikler de eğlenceli bir motivasyon kaynağına dönüşüyor.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  En İyi İlkbahar – Yaz Erkek Parfümleri

Cadılar bayramı şarkıları

Peki 31 Ekim’de bu dünyaya gelenleri nasıl karşılamalı? İskelet ya da hortlak makyajlarının yapıldığı, zombi kostümlerinin giyildiği, vampirlerin ortalıkta dolaştıkları, şeker çikolata dağıtılan bir Cadılar Bayramı partisinde ne tür parçalar atmosfere destek olabilir? Sizler için geçmişten günümüze, halloween temasına uyacak tam tamına 100 şarkılık bir playlist hazırladık! Bol cadılı bir bayram diliyoruz!

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *