https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2019/10/burcuna-gore-gelin-makyaji_112.jpg

Burcunuza Göre Gelin Makyajı Önerileri Burçlar gelin makyajını belirlerse... Ne kullanmalı, farkı nasıl yaratmalı? Uğurlu taşların ve renklerinin etkisinde burcunuza göre gelin makyajı önerileri!

Davetiyeler dağıtıldı, tüm hazırlıklar tamam. Sıra fark yaratacak ayrıntıları eklemekte. Haliyle bütün gözler gelinin üzerinde. Siz de biliyorsunuz ki anlamlı bir ayrıntı büyük resmi değiştirir. Farklı bir makyaj etkiyi daha da artırabilir. Gelin makyajını tasarlarken burçlardan ilham alsak neler olur? Yıldızlar gelinlere yol gösterirse…

Burçlara göre gelin makyajı

 

 

Değişken BAŞAK için ideal renkler sarı ve yeşil tonları

(23 Ağustos – 22 Eylül)

Boşuna ‘değişken’ olarak tanımlanmıyor Başak. Kolay beğenmeyen yapısı, kendi renklerini bulduğunda kararlılığa dönüşür. Başak gelinleri için burcunun uğurlu taşından yola çıkıyoruz. Çok özel bir yeşil olan peridot, bilinen adıyla zebercetin zengin tonları makyajda yol göstersin… Kahve tonlarında makyajdan yanaysanız, doğal görünümlü yeşil bir lens de bu etkiyi sağlamanıza yardım olacaktır.  Bu arada Başak’ın bitkisi nergisten muhteşem gelin çiçeği olacağını da ekleyelim.

Burçlara göre gelin makyajı başak Burçlara göre gelin makyajı Burçlara göre gelin makyajı başak

 

 

Zarif, sanatçı ruhlu ve idealist TERAZİ ve maviler

(23 Eylül – 22 Ekim)

Estetik tutkusu, mükemmeli arayışı bazen tüketiyor onu. Her şey kendi istediği gibi olsun istiyor, ama dengeyi kurmakta da usta. Böyle olunca kıymetli taşları koyu safir diğer adıyla gök yakut, terazi gelininin makyaj tonlarını yönlendirebilir. Terazi gelinleri, gelin çiçeciği için lila güllerden vazgeçmesinler…

Burçlara göre gelin makyajı terazi Burçlara göre gelin makyajı terazi

 

 

Dediğim dedik AKREP için koyu kırmızı tonları

(23 Ekim – 21 Kasım)

Duygularını belli etmez, sessizce bekler, çünkü kararını çoktan vermiştir. Aklı fikri koyu kırmızılarda, şarap tonlarında, patlıcan morlarında. Gelin makyajı için koyu tonlar diye düşünebilirsiniz, fakat ona ne kadar yakıştığını görünce fikriniz değişecek… Renkli gözlere sahip bir akrebe gri tonların yakışacağını da unutmayın! Eh Akrep bu, biraz iddialı olacak elbet… Burçlara göre gelin makyajı akrep

Burçlara göre gelin makyajı akrep

 

 

En tatlı çılgın YAY için morlar

(22 Kasım – 21 Aralık)

Onu hafife almış olamazsınız… Kısıtlanmaktan hiç hoşlanmayan bu ateş burcu gelini elbette ilgiyi bir anda kendisine çekmek isteyecekti. Geçtiğimiz yazın yükselen trendi turkuaz takılı pastoral gelinlerin çoğu tahmin edersiniz ki yaydı. Burcunun rengi mor tonlar gelin makyaji ve çiçeğinde gözalıcı görünecek…

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Pozitif Olmanız İçin 5 Mükemmel Öneri

Burçlara göre gelin makyajı yay Burçlara göre gelin makyajı yay

 

 

Siyah tonlar mı? OĞLAK olmalı…

(22 Aralık – 19 Ocak)

Kararlı mı demeli, inatçı mı bilinmez ama iddialı makyajına çok önceden karar verdiği kesin. Uğurlu taşı olan siyah elmasın izinden giderek ağırbaşlı fakat iddialı bir makyaj stili seçmek Oğlak gelinine çok yakışacak!

Burçlara göre gelin makyajı Burçlara göre gelin makyajı oğlak

 

 

Elektrik mavisine kim cesaret edebilir? Tabii ki KOVA!

(20 Ocak – 18 Şubat)

Yeniliğe meraklı kova, illa ki kendi düğününde de bir yenilik deneyecek! Uğurlu taşı ametist, uğurlu rengi elektrik mavisi olan bir burçtan söz ediyoruz. Biraz isyankar olabilir ama yeniliğe tutkun olduğu için canlı, pırıl pırıl bir gelin makyajı önerisi, hemen karar vermesini sağlayacak. Chrome mavilerden oluşan bir göz makyajı ya da yalnızca mavi eyeliner tercih edilebilir.

Burçlara göre gelin makyajı kova Burçlara göre gelin makyajı kova Burçlara göre gelin makyajı kova

 

 

Şefkatli ve sempatik, yumuşacık tonlar…  Nil yeşili ve BALIK

(19 Şubat – 20 Mart)

Bir su grubu burcu için duruluk, yalınlıktan ayrılmamak gerek. Nil yeşili ve turkuaz tonları bir makyaj, hem sarışın hem esmer gelinler için göz alıcı bir seçenek oluşturacak. Tabii nil yeşilinin sadece tonundan değil, çizgilerinden de ilham alınabilir… Bu romantik burcun kıymetli taşının inci olduğunu hatırlatmaya ise gerek yok. Bunun için gözlere highlight verecek açık tonlar da ideal!

Burçlara göre gelin makyajı balık Burçlara göre gelin makyajı balık Burçlara göre gelin makyajı balık

 

 

KOÇ gelinleri için makyaj önerileri

(21 Mart – 19 nisan)

Bize sorarsanız öncü ve macera ruhlu koç gelininin makyaj tercihlerine pek karışmayın. Sınırlamalardan hiç hoşlanmayan koç için kırmızı vazgeçilmez. Burcunun kıymetli taşları yakut ve elmas ile tamamlanacak kırmızı tonları, Koç burcu gelinlerin makyajı için ideal.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Kurumsal Bayi Toplantıları İçin “Dress Code”

Burçlara göre gelin makyajı koç Burçlara göre gelin makyajı koç Burçlara göre gelin makyajı koç

 

 

BOĞA burcunun vazgeçilmezi, toprak tonları

(20 Nisan 20 Mayıs)

Uyumlu, tahammüllü ve güçlü beğenileri olan boğa için gelin makyajı olarak kızıl kahve tonları düşünülmeli. Burcunun değerli taşı topaz olduğu için boğalar bu tonlarla her zaman kendilerini rahat ve güzel hissederler.  Pastel toprak tonları boğa burcu gelinleri için ideal!

Burçlara göre gelin makyajı boğa Burçlara göre gelin makyajı boğa

 

 

Portakal ve sarı tonları nerede İKİZLER orada…

(21 Mayıs – 21 Haziran)

Ah ikizler ah! Onca renkte dolaşıp karar veremeyen, hepsini aynı anda isteyen heyecanlı ve değişken ikizler… Burcun bitkileri lavanta ve inci çiçeği olunca başlarda eflatun / lila tonları ile beyazdan vazgeçemiyor gibi görünür, fakat sonunda uğurlu renkleri sarı ve portakal renginin tonlarına döneceğine emin olabilirsiniz. Canlı, pırıl pırıl bir gelin olmak isteyecektir… Turuncu tonlu bir allık bu mükemmel makyajın altın anahtarı!

Burçlara göre gelin makyajı ikizler Burçlara göre gelin makyajı ikizler

 

 

YENGEÇ’in tercihi, tabii ki deniz mavisi ve gümüş tonları

(22 Haziran 22 Temmuz)

Burcu yengeç ise, herkesin tek tercihi deniz mavisi ve gümüş tonları olacaktır. En soft maviden en koyuya kadar her tonu hakkını vererek taşıyacaktır Yengeç burcu gelinleri…

Burçlara göre gelin makyajı yengeç Burçlara göre gelin makyajı yengeç Burçlara göre gelin makyajı yengeç

 

 

Hep gösterişli, hep kendine güvenen.

Karşınızda… ASLAN burcu gelini

(23 Temmuz 23 Ağustos)

Uğurlu taşı elmas, pırlantadır ve üstünlük kurmak isteyen ruhu bu taşların boyutları konusunda hiç de mütevazı olma niyetinde değildir. Uğurlu çiçekleri gül ve krizantem, bu burcun kadınlarında beyazın bir tutku olmasını sağlamıştır. Aslan burcu gelinleri için gelin; makyajıyla, her şeyiyle katıksız bir beyazdır.

Burçlara göre gelin makyajı aslan Burçlara göre gelin makyajı aslan Burçlara göre gelin makyajı aslan