https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2020/01/burcunuza-gore-abiye-secimi-2020_1.jpg

Burcunuza Göre Abiye Seçimi Özel bir gecede dikkatleri çekmek ya da çekmemek, işte bütün mesele bu! Burçların uğurlu renkleri abiyelerle buluşursa. Stil, renk ve ayrıntıda gizlenenler.

Arabadan indiniz. Kırmızı halıda ilerliyorsunuz. İçeriden müzik sesi geliyor. Kahkahalar, gürültüler… Eğlenceli ve harika bir gece olacak. Yaklaşıyorsunuz, bekleyen görevliler sizi karşılıyor, kapılar açılıyor. Şimdi müziğin içindesiniz. Veee bütün gözler o anda sizde. Gözlerinizi kapatın ve düşünün. Üzerinizde nasıl bir elbise var? Rengi, boyu, modeli nasıl? Bu soruya yanıt bulmanız için önerilerimiz var. İşte burçların kendi renklerine göre abiye seçenekleri.

abiye

 

 

Oğlak: güçlü, kararlı ve ön planda

Onları hırslı kişilikleri, güvenli duruşlarından tanıyabilirsiniz. Oğlak kadınları için tarz ne kadar vazgeçilmezse siyah da o kadar önemlidir. Uma Turman, Armani’nin siyah koleksiyonundan bu iddialı abiyeyi seçmiş. Sakin, güvenli ama iddialı.

burcunuza göre abiye

 

 

Kova: reformist, çılgın ve isyankar 

Şaşırtmayı seven, dikkatleri çekmekten hoşlanan bir kova ancak elektrik mavisini tercih edebilir. Özgürlüğüne düşkün karakteri, onu kimseye benzememek konusunda yönlendirince, abiyede cesur bir renk tercihi ortaya çıkıyor.

burcunuza göre abiye

 

 

Balık: sempatik, renkli ve çekici

Turkuazın tadını başka kimse onun kadar çıkaramaz. Balık kadınları hem şık olmanın peşindeler, hem de rahatlarına düşkünler. Buna bir doz dikkat çekme takıntısı ekleyelim. Karşınızda beklenmedik ayrıntıları birbiriyle uyumlu kullanmayı beceren ve kendine has bir abiye tasarımı ortaya çıkaran bir balık bulacaksınız.

burcunuza göre abiye

 

 

Koç: hiç tereddütsüz kırmızı

Enerjik ve sınırlamalardan nefret eden koç için abiye seçerken klasik bir tarz benimsemesini, pastel bir renk tercih etmesini bekleyemezsiniz. Hareketli, atletik ve çekici yapısını cesurca dışa vuracağı, girdiği ortamda hemen fark edileceği bir tarz bulacaktır.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Her Sokağı Tarih Kokan, Moda ve Sanatın Kenti: Milano

burcunuza göre abiye

 

 

Boğa:kadife bir kalp ancak pastel tonlarda gizlenir

Her ne kadar kabul etmeseler de boğa kadınları uyumlu, tahammüllü ve sabırlıdırlar. Sıcak ve duygusal yapıları, sesiz ve sakin tavırlarıyla çoğu zaman uçuk mavi tonlarda kendilerini çok rahat hissederler. Abiyeyi en çok seven burç boğa desek herhalde yanlış olmaz…

burcunuza göre abiye

 

 

İkizler: iddialı olmak cesaret ister

İkizler denilince akla sarı ve turuncu tonları gelir, kabul. İkizlerin kararsızlığı, kimsenin aklına gelmeyeni bulmak istemesindendir, hepimiz biliriz. Daha önemlisi, seçtiği abiyenin çizgisi, modeli, tarzıdır. Kimsede olmayan, her şeyi aynı anda barındırabilen, asimetrik ve farklı.

burcunuza göre abiye

 

 

Yengeç: birisi lider olmak mı dedi?

Yengecin aşırı duygusallığından bıktık usandık. Dağınık, kuşkucu ve romantik özellikleri de canımıza yetti! Ama ona en kızdığınız zamanlarda öyle kendine özgü seçimler yapar ki, onun neden hayatınızda olduğunu hatırlatır… iyi ki var. Abiye konusunda çok farklı bir açıya sahip oldukları kesin!

burcunuza göre abiye

 

 

Aslan: sanki hiç çocuk olmadı

Bu kadar olgunluk da biraz fazla değil mi? Hep zarif, hep kusursuz ve hep çok özel. Cesur, dürüst ve kendine güvenli aslan kadınları için abiye seçimlerinde ilk akla gelen renk her zaman siyah oluyor. Ve kabul etmeliyiz ki siyahı en iyi taşıyanlar da aslan kadınları.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  İstanbul'un En Gözde Otellerinin Yılbaşı Dekorları

burcunuza göre abiye

 

 

Başak: şeytan ayrıntıda gizlidir

Yeşilin tüm tonlarına kim tutkun derseniz, elbette başak. Yeşilin peşinden gittiği kadar kusursuzluğun da peşinde olan başak abiye seçimlerinde uçuşan kumaşlardan çok kalıplı net çizgilerden hoşlanır.

burcunuza göre abiye

 

 

 Terazi: iddia, taşıyabilenindir

Terazi kadınları için ilk söylenen şey yetenekli ve sanatçı ruhlu oluşlarıdır. Pek çok işi iyi yaparlar gerçekten de. Bir terazi kadınının gözden kaçan özelliği ise kendine has bir tarzı olmasıdır. Yalın ve elegant tarzı her zaman hayranlık toplar. Abiye seçimlerindeki sadelikte müthiş bir iddia vardır aslında..

burcunuza göre abiye

 

 

 Akrep: Seksi ve unutulmaz

Abiyeler bazen birbirlerine benzeyebilirler. Fakat bir akrep kadınının giydiği abiye daima hatırlanır. Şarap kırmızısı, akrep kadınları için çoğunlukla müthiş bir abiye seçimidir. Hiç de haksız sayılmazlar, çünkü bu rengi iyi taşıyorlar.

burcunuza göre abiye

 

 

 Yay: ombre kimin aklına gelir ki?

Kimin mi aklına gelir? Tabii ki bir yay kadınının. Çünkü neşeli, sportif, dışa dönük, hayal gücü yüksek bir yay için ombre çok caziptir. Abiye ile uyumu da müthiş! Yay burcunun uğurlu rengi olan mor tonlarında ombre oldukça zarif.

burcunuza göre abiye