https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2018/10/benim-festivalim-2018_334.jpg

Benim Festivalim 2018 Başlıyor! Sadece Gençler Girebilir! Türkiye'nin tek 21 yaş altı festivali 'Benim Festivalim' bol müzikli ve bol eğlenceli içeriğiyle 20 Ekim'de Küçükçiftlik Park'ta gerçekleşecek!

Gerçekleştiği ilk sene 10 bin katılımcıyı ağırlayan Benim Festivalim festivali, gençlerin yeniden akın edeceği sanatçılarla dolu programıyla 20 Ekim’de Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek! Sahnede Türk rock müziğinin devi Teoman; Çok çok, Dudak gibi dillere pelesenk olmuş şarkıları ve farklı sahne şovlarıyla Edis; O Sen Olsan Bari, Yalnız Çiçek, Dipsiz Kuyum gibi şarkılarıyla rekor kıran Aleyna Tilki ‘Benim Festivalim’de performanslarıyla bizleri mest edecek!

Benim Festivalim afiş

 

 

Alternatif rock müziğin yeni temsilcilerinden Yok Öyle Kararlı Şeyler ve cover’larıyla bizi kendine bağlayan Ekin Beril festivalde performanslarını sergileyecek.

Benim Festivalim Edis

 

 

Gençlere hitap eden bir çok etkinlik, festival süresince devam edecek. Türkiye’nin en büyük inovasyon topluluğu Makers Türkiye, kodlama ve 3D tasarım atölyesi gerçekleştirilecek. Söyleşiler ve kay kay alanıyla festivalde eğlence tavan yapacak! Hafta sonunuz için müthiş bir alternatif, bizden söylemesi!

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Nuri Bilge Ceylan'ın Cannes Film Festivali'nde Yarışan Filmi Ahlat Ağacı Vizyonda!

Benim Festivalim Aleyna Tilki