https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2018/08/avm-etkinlikleri-icin-sov-onerileri_453.jpg

AVM Etkinlikleriniz İçin 10 Farklı Şov Önerisi Okulların açılmasına az kaldı ve kış etkinlikleri yaklaşıyor! Yeni sezonda AVM etkinliklerinizde yer verebileceğiniz 10 farklı şov önerisini keşfedin!

AVM’ler arkadaşlarımızla buluştuğumuz, yiyip içtiğimiz, alışveriş yaptığımız ve eğlendiğimiz yerler fakat son yıllarda artan sayıları nedeniyle aralarında yüksek rekabetin olduğu da bir gerçek. Bu nedenle AVM’ler insanları kendine çekebilmek için daha fazlasını yapmak zorunda! Bunun farkında olan AVM’ler, yılın farklı zamanlarında farklı hedef gruplara yönelik etkinlikler düzenleyerek, müşterileriyle olan etkileşimlerini arttırmayı hedefliyor.

AVM etkinlikleri son yıllarda oldukça popülerleşti

 

 

AVM’ler arası rekabette ön plana çıkmak, daha yaratıcı işlere imza atmayı, farklı şovlar ile bir cazibe merkezi haline gelmeyi gerektiriyor!

AVM aileler için bir eğlence ortamı

 

 

Farklı ne yapabilirim diye düşünüyorsanız işte sizler için sparklebymarche.com tarafından hazırlanan, AVM’lerde gerçekleştirebileceğiniz 10 özel şov önerisi!

 

 

Uçan Müzisyenler

Uçan Müzisyenler AVM etkinlikleri için daha önce görülmemiş bir seçenek

Davul, keman ve saksofon sanatçıları konuklarınıza bir yandan müzik ziyafeti yaşatırken diğer yandan uçarak görsel olarak da dikkat çekici bir performansa imza atarlar. İster bir davul, ister keman ya da bir saksafon sanatçısı, hepsi uçabiliyor! Uçan müzisyenler, AVM etkinliklerinde unutulmaz bir gösteri yaşatmak isteyenler için ideal.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Kaş Yapayım Derken Göz Çıkartan 10 Absürt Kurumsal Logo

 

 

Şeker Korteji

Şeker Korteji sayesinde AVM etkinlikleriniz renklenecek

Maskeleri, perukları ve aksesuarları ile şekerleri andıran Şeker Korteji, alanında yetenekli sanatçılardan oluşan ekibiyle AVM etkinlikleriniz için eğlenceli bir seçenek!

 

 

Balkan Yakışıklıları

Adeta yürüyen bir orkestra olan Balkan Yakışıklıları, her türlü AVM etkinleri konseptine uyabilecek smokinleriyle karşınızda!

 

 

Bubble Köpük Şov

Bubble Köpük Şov ile AVM etkinlikleriniz renklenecek

Profesyonel animatörümüz tarafından sergilenen Bubble Köpük Şov ile daha önce yaşamadığınız bir deneyim yaşayacaksınız. Özellikle Back to School etkinlikleriniz için farklı bir alternatif!

 

 

Sihirbaz Genco

Sihirbaz Genco ile gizemli bir AVM etkinliği hazırlayabilirsiniz

Profesyonel Sihirbaz Sanatçısı Genco davetlilerinize ilginç ve heyecanlı anlar yaşatacak. Birbirinden farklı numaralarla ister sahnede ister konuklar arasında farklı şovlar yapan sihirbazımız AVM etkinliklerinizde sizlerle!

https://www.youtube.com/watch?v=d6tM_UB0Zl4

 

 

Harikalar Diyarı Sirk Korteji

Harikalar Diyarı Sirk Korteji ile AVM etkinlikleriniz renkli ve eğlenceli hale gelecek

Masallardan fırlamış özel kostümlü bir ekip! Harikalar Diyarı Sirk Korteji, AVM etkinlikleriniz için renkli ve eğlenceli bir alternatif!

 

 

Extreme Rampa Şovları

Ekstreme Rampa Şovları ile AVM eğlenceli bir alana dönüşsün

Extreme rampalardan atlayan bisikletler, roller blade’ler, kaykaylar, dansçılar… Hem enerjisi yüksek bir şov fikri hem de heyecanlı bir gösteri.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  ACE of MICE Exhibition 21-23 Şubat Tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi'nde!

Farklı büyüklüklerde kurulan pistlerle birbirinden farklı gösterileri yapma olanağı sunan Ekstreme Rampa Şovları, AVM’nizin enerjisini yükseltmek için birebir!

 

 

Plazma Kemancı

AVM etkinliğiniz için farklı bir alternatif olan Plazma Kemancı ile tüm odağı üzerinize çekeceksiniz

4,5 metre yüksekliğinde, dev bir heykel görümündeki konstrüksiyon üzerinde bir keman sanatçısı performans yaptığı Plazma Keman Şov, eteğinde yer alan led ekranlarda, AVM etkinlikleri için fotoğraflar ve videolar gösterilebilir. Eteğin içinde yer alan led aydınlatmalar, AVM etkinliğinin konsept rengi ile uyum sağlayabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=0BQPqDkwg2M

 

 

Flash Mob Dans Gösterisi

Flash mob gösterisi ile AVM etkinlikleriniz sürpriz bir şekilde sonlanacak

Konukların arasından bazen bir çalışan bazen bir müşteri ile birden başlayan bir dans şovudur. Proje kuruma özel hazırlanır. Flash mob Dans Gösterisi sosyal medya değeri yüksek bir şov olarak AVM’ler için ideal bir gösteri seçeneği!