https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2018/06/apple-WWDC-2018-başladı_34567890.jpg

Apple WWDC 2018 Başladı! iOS 12 Ve Diğer Yazılım Geliştirmeleri Neler? Apple WWDC 2018'de iPhone'dan iPad'e tüm ürünleri için yeni yazılım gelişmelerini duyuruyor. Dün gece saatlerinde başlayan Apple WWDC'de nasıl yenilikler duyuruldu birlikte keşfedelim.

Apple her sene olduğu gibi bu yıl da Geliştiriciler Konferansı’nda Apple kullanıcılarını ilgilendiren yenilikleri bizlere sundu. Apple WWDC’de en merak edilen gelişme Apple’ın yeni işletim sürümü iOS 12’ydi. Sonbahar aylarında iPhone ve iPad için tanıtılan AR deneyimleri, işlevsel yenilikler ve kullanım kolaylıkları konferansta canlı yayınla tüm teknoloji severlere duyuruldu.

Apple WWDC’de iOS 12 ile gelecek yeniliklerden bahsetti.

 

 

Apple’ın en çok kullanılan aracı iPhone için oluşturulan yenilikler tanıtılırken, konferansın büyük bir bölümünü Apple Watch için tanıtılan yenilikler oluşturdu.

Apple WWDC etkinliğinde Apple Watch’a gelen yenilikleri tanıttı.

 

 

Geçen sene Apple, yeni modeller çıktığında eski modellerini yavaşlattığını kabul etmiş, bu açıklama tüm dünyada olay olmuştu. Apple WWDC etkinliğinde yeni gelecek olan iOS 12 ile birlikte yapılan iyileştirmeler tanıtılırken, eski modellerin de eskisinden daha hızlı olacağının sinyalleri verildi. Yani Apple, bu olaylar sonrasında hiçbir polemiğe girmeden kullanıcılarını mağdur etmeyeceğini açıklamış oldu.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  90. Oscar Ödülleri Sahiplerini Buldu!
Apple WWDC’de yeni gelecek iOS 12 işletim sisteminin yeniliklerinden bahsedildi.

 

 

Apple’ın CEO’su Tim Cook, en önemli yenilikleri bizzat kendisi duyurdu.

Apple CEO’su Tim Cook etkinlikte en çok görünen isimdi.

 

 

Apple WWDC 2018’de yeni gelişmelerin yanında Apple’ın ara ara hakkında gelişmeler duyurduğu iPhone SE 2’yi tanıtacağı bekleniyordu ancak şirket gecede böyle bir tanıtımda bulunmadı.

Etkinlikte Apple’ın beklenen yeni modeli SE 2 maalesef tanıtılmadı.

 

 

Apple tarafında çıkarılacak yeni cihazlar için eylül ayını beklemek zorundayız☺