https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2018/09/apple-etkinliği-2018_1764.jpeg

Apple Etkinliğinde Bizleri Neler Bekliyor? Apple bu gece gerçekleştireceği etkinlik ile 3 yeni iPhone modelini ve daha fazlasını bizlere sunacak! Nasıl yenilikler bizi bekliyor, birlikte keşfedelim!

Apple bildiğiniz üzere 12 Eylül’de yeni modellerini tanıtacağını duyurmuştu. Yeni modellerin tasarımı kadar modellere ne isim konacağı da büyük merak konusu! Gelin bu gece saat 20.00’de başlayacak etkinlikte tanıtılacak yenilikleri birlikte keşfedelim…

Apple geçen sene eylül ayında İphone X u tanıtmıştı

 

 

iPhone Xs

En merakla beklenen model şüphesiz ki iPhone Xs (tabii ismi böyle olacaksa) modeli. Geçen sene Eylül ayında çıkan iPhone X modelinin bir üst modeli olacak cihazın nasıl yeniliklerle geleceği merak konusu. Tıpkı iPhone X gibi 5,8 inçlik bi ekrana sahip olacağı tahmin ediliyor.

Apple yeni modellerini bu günkü etkinlikte tanıtacak

 

 

 

iPhone Xs Max

iPhone X ailesinin en büyük üyesi olacak iPhone Xs Max’i Plus modelleri gibi düşünebilirsiniz. Ekran olarak 6.5 inç gibi dev bir OLED ekrana sahip olması bekleniyor. Apple, OLED ekranın maaliyetinin hayli fazla olduğunu, bunun telefon fiyatlarına yansıdığını belirtmişti. Böylesine dev OLED ekranlı bir cihazın fiyatı dudak uçuklatacak gibi duruyor.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Her Sokağı Tarih Kokan, Moda ve Sanatın Kenti: Milano

Apple iPhone Xs Max modeli heyecanla bekleniyor

 

 

iPhone Xr

Ailenin en küçük modeli olacak iPhone Xr, uygun fiyatlı olması beklenen yeni cihaz. Yeni modelin 6,1 inç ekrana sahip olması bekleniyor. Apple, iPhone Xr ekranını OLED yapmaktan kaçınarak bizlere daha uygun fiyatlı bir telefon sunabilir.

 

 

Apple Watch Series 4

Önceki saat ekranlarına göre yüzde 15 daha büyük bir ekrana sahip olacak model, özellikle sporla uğraşanlar için hayli merak konusu.

Apple Watch lansmanda tanıtılacak yeni cihazlardan

 

 

Airpods 2

 

2016 yılından bu yana kablosuz kulaklık deneyimi sunan Airpods’un suya dayanıklı, Siri ile uyumlu ve yeni kablosuz çip gibi özellikler barındıracağı tahmin edilen Airpods 2 modeli, yine bu gece tanıtılacak yeni ürünler arasında.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Bitişi Olmayan Bir Yolculuk: Theysayadventure

Apple bu gece airpods 2 yi tanıtacak