https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2020/01/ace-of-m-i-c-e-exhibition-by-turkish-airlines_1.jpg

ACE of M.I.C.E Exhibition by Turkish Airlines, İstanbul Kongre Merkezi’nde “ACE of M.I.C.E Exhibition by Turkish Airlines” 22-24 Ocak 2020 tarihlerinde, İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenleniyor. Fuar içeriklerini keşfedin!

ACE of MICE”; Türk Hava Yolları isim sponsorluğunda, TÜRSAB ana stratejik partnerliğinde, Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Ticaret Odası, Antalya Tanıtma Vakfı ve KOSGEB desteğiyle gerçekleştirilen dev bir organizasyon. ACE of M.I.C.E Exhibition by Turkish Airlines, bu yıl yedinci kez düzenleniyor. Toplantı, kongre ve etkinlik sektörü profesyonelleri, ACE of MICE kapsamında İstanbul Kongre Merkezi’nde buluşuyor. Dev organizasyon, 22 Ocak 2020 tarihinde başlıyor, 24 Ocak 2020 tarihinde son buluyor. Üç gün boyunca fuara, 15 binden fazla profesyonel ziyaretçinin katılması beklenmekte… Fuarın birinci günü “22 Ocak 2020”de, 41 ülkeden bin MICE profesyonelinin renkli bir partide buluşacağını da hatırlatalım!

Ace of MICE Exhibition 2020

 

 

Amaç, Sektörün Ticari Hacmini Artırmak

ACE of M.I.C.E Exhibition by Turkish Airlines, sektör profesyonellerine benzersiz bir MICE deneyimi yaşatıyor. Amaç, sektörün ticari hacmini artırmak… Uluslararası Hosted Buyer Programı kapsamında yurtdışı pazardan 230 uluslararası incentive firması, PCO, DMC ve kurumsal satın alıcılar, İstanbul’da. Fuarda katılımcı firmalarla B2B görüşme gerçekleştirecek; ayrıca bir ilke de imza atılacak. O da dünyada ilk kez düzenlenecek olan, Vestel ana sponsorluğundaki “Production Talks”. ICC Üsküdar Salonu’nda, özel hazırlanmış sahnede, 22-23 Ocak 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek “Production Talks”ta konuşmacılar; projelerinin hayata geçiş sürecini paylaşacak. “Production Talks” konuşmacıları sunumlarında, ayrıca prodüksiyon sektörünün gelecekte nasıl değişeceği ve şekilleneceği konusunda da bilgi verecek.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  J Fest "Türkiye Jonglörlük Festivali" Yaklaşıyor!

Ace of MICE Exhibition 2020

ACE of M.I.C.E Exhibition by Turkish Airlines, misafirlerin konuşmacılara soru sorabildiği, sunum saatleri haricinde birebir görüşebildikleri, sohbet ettikleri interaktif bir etkinlik. Yalnızca Türkiye’den değil; Avrupa, Orta Asya ile World Expo ve Dünya Futbol Şampiyonası’na ev sahipliği yapmaya hazırlanan Arap Yarımadası’ndan da pek çok katılımcı; ACE OF M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Fuarı’nda yerlerini alacak.

Ace of MICE Exhibition 2020

 

 

İstanbul İçin Yol Haritası

İstanbul MICE Zirvesi’nde, bu büyük kentin, dünya MICE sektörü lideri olması için yapılması gerekenler masaya yatırılacak. İstanbul MICE Zirvesi’nin moderatörü, Turizm Medya Grubu Başkanı Volkan Ataman. Beş ayrı oturumda kimler yer alacak? Incentive firmaları, PCO’lar ve etkinlik ajanslarının yönetim kurulu başkanları, uluslararası zincir otellerin direktörleri, kongre merkezleri genel müdürleri, havalimanları genel müdürleri ile protokol, İstanbul MICE Zirvesi’nde buluşacak. Zirvede, pazarlama ve konumlandırma olarak iki başlık üzerinden İstanbul için bir yol haritası belirlenecek; ardından sonuç bildirgesi yayımlanacak.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Etkinliklerde Biri Bizi Gözetliyor: Drone Devrimi!

Ace of MICE Exhibition 2020

Sektörün Oscar Töreni olarak kabul edilen ACE of M.I.C.E Exhibition by Turkish Airlines, İstanbul Kongre Merkezi’nde… Daha ayrıntılı bilgi için tıklayınız!