https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2019/01/2019-kaftan-trendleri_100-1280x1010.jpg

2019 Kaftan Trendleri Geçmişten günümüze değeri devam ettirilen kına gecelerinin son dönemde en önemli parçası haline gelen kaftanları ve kaftan trendlerini sizler için derledik!

Son dönemin en çok ses getiren dizisi Muhteşem Yüzyıl ile Osmanlı kültürü esintileri yeniden canlandı ve dönemin saray modasını yansıtan ihtişamlı kaftanlar, kına gecelerinde gelinlerin tercihi olmaya başladı. Osmanlı zarafetini yansıtan kırmızı kadifeler, farklı renklerde ve kumaşlarda üretilen modern kaftanlar… 2019 kaftan trendlerini sizler için derledik!

2019 kaftan trendlerinde hem geleneksel hem de modern çizgiler mevcut

 

 

Zümrüt yeşilinin hakimiyeti

2013’te yılın rengi seçilmesinden bu yana, hayatımızın her alanında yer alan zümrüt yeşilini, 2019 yılında da kaftanlarda göreceğiz. Kırmızı ve mor ile güzel bir uyuma sahip zümrüt yeşili, kına gecenizde kaftanınıza çok yakışacak!

2019 kaftan trendlerinde yeşil tahtından vazgeçmiyor 2019 kaftan trendlerinde yeşil tahtından vazgeçmiyor

 

 

Kırmızı asalet

En vazgeçilmez kaftanlardan olan kırmızı tonlu kaftanlar, 2019 yılında da gelinlerin favorilerinden biri olacak! Osmanlı sultanlarının zarafetini üzerinizde taşımanız için kırmızı, çok asil ve harika bir seçim! Saray Kınası’nın kırmızıdan yeşile, gelenekselden moderne birbirinden eşsiz kaftanları için tıklayın!

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  61. Grammy Ödülleri'nde Kırmızı Halıda Öne Çıkanlar

2019 kaftan trendlerinde kırmızı her daim moda 2019 kaftan trendlerinde kırmızı kaftanlar her zaman moda

 

 

Kaftanda renk cümbüşü!

Kırmızılar, yeşiller, morlar, pembeler, sarılar ve turuncular… 2019’da en klasiğinden en iddialısına her renkten kaftan bizleri bekliyor. Peki ya rengarenk bir kaftana ne dersiniz? İkiden fazla rengin iç içe geçtiği kaftanlar bu sene oldukça moda olacak, bizden söylemesi! Mor, turuncu ve su yeşilinin harmanlanmasıyla tasarlanan bu kaftan, kına geceniz için farklı bir alternatif olabilir!

2019 kaftan trendlerinde renkli kaftanlar son derece moda 2019 kaftan trendlerinde rengarenk kaftanlar oldukça moda

 

 

2018’in rengi tahttan inmiyor!

2018’in rengi mor, yeni yılda da kaftanlarda gözde renklerden biri olmaya devam edecek! Menekşe tonların ağırlıkta olduğu, taşlarla bezenen kaftanlar, kına gecenize çok yakışacak! Saray Kınası’nın bu mor kaftanı, kollardan süzülen mor peçekler ile modern bir tarza sahip.

2019 kaftan trendlerinde mor kaftanlar öne çıkıyor 2019 kaftan trendlerinde mor kaftanlar öne çıkıyor

 

 

Kadifenin İhtişamı

Kaftanlar, Osmanlı döneminde ağırlıklı olarak kadifelerden yapılıyordu. Osmanlı geleneğini sürdürebileceğiniz, aynı zamanda size görkem katacak kadife kaftanlar, 2019’un en trendlerinden biri!

2019 kaftan trendlerinde lacivert kadife kaftanlar oldukça moda 2019 kaftan trendlerinde lacivert kadife kaftanlar oldukça moda

 

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Dizi İzleyebileceğiniz 5 Dijital Platform ve Dahası

 

Toz pembe bir rüya

Kaftanlarda soft tonlara yer yok mu sanıyorsunuz? Özellikle pembenin tonlarıyla tasarlanan kaftanlar, yeni sezonun trendlerinden biri olacak! Bordo tonlarıyla görünümü tamamlanan kaftanlar, kına gecenizde sizi bir periye dönüştürmeye hazır!

2019 kaftan trendlerinde kırmızı ve pembe tonlar

 

 

İddialı gelinlerin tercihi: sarı tonlu kaftanlar!

Sarıya bayılıyoruz ve eminiz ki yeni sezonda, siz de ona bayılacaksınız! Her türlü renkle uyum sağlayabilen sarı tonları, özellikle ilkbahar ve yaz kına gecelerinizde ışıldamanızı sağlayacak. Saray Kınası’nın 2019 trendleri için tasarlanan kaftanlarını keşfedin! Yeni yılda muhteşem bir kına geceniz olsun! 

2019 kaftan trendlerinde sarı iddialı ama iyi bir tercih