https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2018/09/dugun-gunu-astrolojisi-74556gif.jpg

Wedding Planner’lar İçin Düğün Günleri Astrolojisi Evlilik tarihleri çiftlerin geleceklerini nasıl belirliyor? Astrolojik takvime göre düğün günleri astroloji rehberini gelin birlikte keşfedelim!

Batı kültüründe de ama özellikle Hindistan yarımadasında astrolojinin ve dolayısıyla güneş sistemi, ay, gezegenler ve yıldızların doğumdan ölüme kadar bizleri etkilediğine inanılır ve evlilik tarihi de dahil olmak üzere özel zamanlar için astrolojinin yönlendirmesiyle doğru günler belirlenir. Geçmişten günümüze kadar süren bu gelenek hakkında sizin de müşterilerinize söyleyecek bir sözünüzün olmasına yardım edecek düğün günleri astroloji rehberini gelin birlikte keşfedelim!

Yıldızlar burçlar hakkında önemli ipuçları veriyor

 

 

Pek çok çift düğün tarihini belirledikten sonra Wedding Planner’lara başvursa da bazen düğün organizasyonu için en uygun tarih konusunda çiftler sizden yönlendirme bekleyebilir. Bu noktada, onlara farklı bir perspektif sunarak, astrolojik takvime göre alternatif tarihlerin olumlu ve olumsuz taraflarından bahsedebilir ve yapacağınız astrolojik yorumlarla daha doğru bir tarih seçiminin yapılmasını sağlayabilirsiniz!

Astrolojik takvimde evlilik zamanları ve anlamları

 

Şimdi gelin düğün günleri astrolojilerine göz atalım!

 

Koç Evlilikleri: 21 Mart – 19 Nisan

Koç’un ateşli enerjisi, hayatı kışın uyuşukluğundan uzaklaştıran gücü içinde barındırır. Evlenmek için mükemmel bir zamandır, çünkü aşk, baharın taze atmosferinde büyür. Hayatın geri kalanı için çiftlerin birbirine söz vermesi cesaret gerektirir ve koç bunu yapmak için gereken cesareti destekler.

Astrolojik takvimde koç burcu

Ne var ki koç burcu evlilikleri iniş çıkışlarla doğu olabilir, tıpkı koç burcu insanı gibi. Coşkulu ve sabırsız bir çift olacağından tartışmalara gebedir koç burcu evlilikleri. Rutinden uzak, aşk ve romantizmin yüksek boyutta yaşandığı enerjik bir evlilik olacaktır.

Astrolojik takvimde koçlar nasıl bir çif olacak

 

 

Boğa Evlilikleri: 20 Nisan – 20 Mayıs

İlişkilerini evliliğe taşımak isteyenler için, boğa burcu dönemi yavaş, istikrarlı ve koruyucu enerjisi ile yılın evlilik için mükemmel zamanlarından biridir. Boğa burcu döneminde evlenen çiftler birliktelikleri süresince güvenli hissederler ve mutlu olacaklar. Ancak, ilişkilerinin rutine dönmesine karşı her zaman dikkatli olmalılar. Aralarındaki duygusallık, gerek yatakta gerekse dışarıda yeni şeyler yaptıklarında daha da kök salacaktır.

Astrolojik takvimde boğa burcu

 

 

İkizler Evlilikleri: 21 Mayıs – 20 Haziran

İkizler döneminde evlenenler için iletişim anahtardır! Gerçekten konuşkan bir evlilik yaşarlar ve çiftler arasında süregelen bir diyalog olur. Farklı şeylere eğilimli oldukları için yeni aktivitelere katılarak ilişkilerinin enerjisini arttırabilirler. Bazen bağımsız aktiviteler de yapılabilir. Ancak, bağımsız zamanın süresi abartılmamalıdır.

Astrolojik takvimde ikizler burcu

Birlikte geçirilen zamana öncelik vermeyi ihmal etmemelidirler. Kalabalık bir aile olmak ikizler evliliklerine göre değildir. Karı kocadan oluşan bir aile ile mutlu olabilirler.

Astrolojik takvimde ikizler burcu

 

 

Yengeç Evlilikleri: 21 Haziran – 22 Temmuz

Ev, yengeç evliliklerinin kutsal mekanıdır. Birbirlerini evlerinde şımartan bir çift olurlar. Birbirlerine güzel sözler ve takma adlar takabilirler. Aile kurumuna bağlıdırlar. Duygusallığın, tabu ve geleneklerin yoğun olduğu bir evliliktir.  Bireysellikten tamamen çıkmaya ve yaşamın bundan sonrasında çift olarak hareket etmeye hazır olanlar yengeç burcu döneminde evlenebilirler. Eve bağlılıkları sosyal yaşamlarını olumsuz etkileyeceğinden sevdiklerine daha fazla zaman ayırmak için gayret göstermeliler. Problemleri çözmeye çalışırken konu dallanıp budaklanabilir ve gereğinden fazla uzayabilir.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Her Sokağı Tarih Kokan, Moda ve Sanatın Kenti: Milano

Astrolojik takvimde yengeç burcu

 

 

Aslan Evlilikleri: 23 Temmuz – 22 Ağustos

Aslan çiftleri çok dramatik, tiyatral ve tutkulu bir evlilik yaşarlar. İki tarafın da güçlü görüşleri vardır ve bunları paylaşma konusunda kesinlikle kendilerini frenlemezler. Çok fazla romantizm ve tutku olması hoş olsa da, bazen drama bağlama eğilimleri olabilir. Bu bir güç mücadelesine yol açabilir, bu yüzden birbirlerine patronluk etmemeye dikkat etmelidirler.

Astrolojik takvimde aslan burcu

Lükse olan düşkünlükleri birikim yapmalarının önünde engel teşkil edecektir. Dışa dönük ve sosyal yaşamı yoğun bir evlilik için aslan burcu dönemi tercih edilebilir.

Astrolojik takvime göre evlilik zamanları

 

 

Başak Evlilikleri: 23 Ağustos – 22 Eylül

Başak son derece organize yaşayan ve rafine tercihleri olan bir burçtur. Bu dönemde evlenen çiftler küçük şeylere dikkat ederler ve onlar için her şey ayrıntılarda gizlidir. Bazen büyük resmi göremedikleri için sorunlar arasında sıkışma eğilimleri olacaktır. Sürprizlere kapalı bir evlilik yaşanır. Riske girmediklerinden iş yaşamları gibi evliliklerinde de istikrar olacaktır. Başak burcu evliliklerinde eleştiri yoğun olsa da bu eleştiriler her şeyi daha mükemmele ulaştırmaya yöneliktir. Duygusallık var ama görünmezdir, duyguların harekete dönüştürülmesi zaman alır.

Astrolojik takvimde başak burcu

 

 

Terazi Evlilikleri: 23 Eylül – 22 Ekim

Terazinin romantik ruhu benzersizdir. Terazi evlilikleri dengeli bir şekilde ve iki tarafın eşit özverisiyle yürütülür. İlişkiyi her şeyin önde tutarlar ve birbirlerini tamamen sahiplenirler. Eşler birbirlerinden çok fazla ilgi bekleyebilir. Bu nedenle soğuk bir yapıya sahip olan kişilerin ikizler burcu döneminde evlenmeleri yanlış bir seçim olacaktır. Tartışmalar yoğun olarak yaşansa da sesler yükselmeden ve sonuca bağlayarak sağlıklı bir şekilde bitirilir.

Astrolojik takvimde terazi burcu

 

 

Akrep Evlilikleri: 23 Ekim – 21 Kasım

Güneş, akrep burcundayken gerçekleştirilen evlilikler güç gösterine dönüşmezse son derece tutkulu bir şekilde  devam eder. Bu tutkunun hem duygusal hem de cinsel boyutu olacaktır.  Akrep aynı zamanda güç ve kontrolün simgesidir ve kıskançlık krizleri büyük sorunlara neden olabilir. Bu dönemdeki evlilikler sabır gerektirir yoksa çok gürültülü tartışmalar yaşanır. Fakat kesin ayrılıyorlar dendiği anda tekrar barışmaları herkesi şaşırtacaktır. Tutkuları onların ayrılmasına izin vermeyecektir.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Etkinliklerinize İlham Olabilecek 10 Markanın Farklı Vitrin Tasarımları

Astrolojik takvimde akrep burcu

 

 

Yay Evlilikleri: 22 Kasım – 21 Aralık

Yay döneminde evlenen çiftler, çok maceraperest ve dünyayla barışık bir şekilde yaşarlar. Muhtemelen çok fazla seyahat ederler,  beraber kurslara gidebilirler. Kendilerini geliştirmeye her iki taraf da oldukça açıktır. Bazen çok fazla risk alabilirler ki bu özellikle finansal açıdan evliliği zor duruma sokabilir. Evliliğe duygusal bir macera gözüyle bakabilirler, eğer evlilik rutine dönüşürse bu evlilikte önemli kırılmalara neden olabilir.  Ev dışında vakit geçirmekten hoşlanan çiftler için yay döneminde evlilik doğru bir seçim olacaktır.

Astrolojik takvimde yay burcu

 

 

Oğlak Evlilikleri: 22 Aralık – 19 Ocak

Oğlak burcu dönemindeki evliliklerde mantık ve gelenekler hakim olacaktır. Bu nedenle aile yaşamları çok sağlam temeller üzerine oturur. Çiftler işkoliktir ve para evlilik boyunca fazlaca konuşulan bir konudur. Plan ve programsız bir yaşamlarının olmaması ilişkide istikrar sağlasa da bir süre sonra monoton bir evliliğe dönüşebilir. Cinsellik tutkulu değildir. Dışarıdan soğuk bir evlilik görüntüsü verebilirler. Her iki tarafın da üzerinde çalışması gereken şey, daima geleceğini planlamak yerine, şimdiki zamanın tadını çıkarmaktır.

Astrolojik takvimde oğlak

 

 

Kova Evlilikleri: 20 Ocak – 18 Şubat

Kova burcuna denk gelen evlilikler alışılagelmişten uzak ve modern olarak tanımlanabilir. Birbirlerinin en iyi arkadaşı olurlar ama aynı zamanda birçok partiye ev sahipliği yapan çok sosyal bir çifttirler. Dışarı çıkmanın ve büyük bir kalabalığın arasında olmanın tadını çıkarırlar. Sorunlar yüzeysel olarak tartışılacağından aralarındaki problemler ileride daha çözümsüz hale gelebilir. İki taraf da özgürlüğüne düşkündür ve birbirlerini de serbest bırakma eğilimleri vardır. Bu durum aile yaşamlarını arka plana itmelerine ve evliliklerinde sorunlar yaşamalarına neden olabilir.

Astrolojik takvimde kova burcu

 

 

Balık Evlilikleri: 19 Şubat – 20 Mart

Balık fantazinin, hayal gücünün, romantizmin ve yaratıcılığın burcudur. İlişkilerini bir rüyaydaymış gibi yaşarlar ve bu rüya bir gün biterse yaşayacakları hayal kırıklığı da çok büyük olur. Hataları görmezden gelmeye eğilimli olurlar, sık küsüp barışmaya müsait bir evlilik yaşanabilir. Astrolojik takvimde balık burcu

Romantizm onların olmazsa olmazlarıdır. Sosyal yaşamları yoğun olsa da evlerinde baş başa kalmaktan da büyük mutluluk duyarlar. İlişkide zaman zaman kıskançlıklar yaşanabilir.

Balık burcu