https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2019/01/sevgililer-gunu-hediyeleri_3734.jpg

Sevgililer Günü İçin Harika Hediye Önerileri Hediye, bir hediye olmanın ötesinde hem sizi, hem de ilişkiye bakışınızı yansıtır. Sevgilinize özel bir hediye için birlikte düşünmeye ne dersiniz?

Sevgililer Günü ile alakalı ilk aklınıza gelen çiçekleri ve böcekleri unutun. Daha farklı nasıl bir hediye vermek istiyorsunuz? Hem sizi yansıtacak, hem sıra dışı, hem çarpıcı… Birbirinden farklı sevgililer günü hediyelerini sizler için derledik. Hadi birlikte keşfedelim!

Sevgililer günü için harika hediyeler

 

 

Stil sahibi sevgiliye Tiffany aydınlatma!

Tarzı ne olursa olsun evinde ya da ofisinde bu son derece şık lambalar için mutlaka bir yer ayıracaktır. Yüksek tasarım ve işçilik değeri taşıyan, bulunduğu ortamda hemen fark edilecek bir hediye arıyorsanız Tiffany stili lambalar tam size göre! Art deco stilin esnekliği ve zarafeti ile çok sözü edilecek bir hediye olacağına emin olabilirsiniz.

Sevgilier günü için Tiffany lambalar farklı bir hediye Sevgilier günü için Tiffany lambalar farklı bir hediye Sevgilier günü için Tiffany lambalar farklı bir hediye

 

 

Romantizmi Avrupa’da yaşamak…

Avrupa’da pek çok kentin sevgililer günü hediyesi olabileceği kesin. Akla ilk gelen metropoller yerine keşfedilmeyi bekleyen özel bölgeler unutulmaz bir sevgililer günü yaşamanıza neden olabilir. İki kent önerisi sunalım: Dünyanın en romantik on kenti içinde sayılan Brugge ve Avrupa’nın en klas kentlerinden biri olan Aix-en-Provence.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  21. Yüzyılın En İyi 100 Dizisi

Sevgililer günü için Avrupa seyehari Sevgililer günü için Avrupa seyehari

 

 

İyi bir oyun ya da müzikal izlemenin keyfi paha biçilemez!

Aşk, birlikte düşünmek, birlikte duygulanmak ise sanatla yollar kesişir. Birlikte izlemekten, konuşmaktan keyif alacağınız bir oyunun ya da bir müzikalin bileti muhteşem bir sevgililer günü hediyesidir, emin olabilirsiniz. Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola ve Enis Arıkan gibi önemli isimlerin yer aldığı Alice Müzikali bileti, sevgililer günü için harika bir seçenek! Üstelik Şubat ve Mart ayları boyunca devam ettiği için uygun olduğunuz günü seçmek konusunda rahatsınız. Biletlerin hızla tükendiğini unutmayın tabii! 

Sevgilier günü için Alice müzikali oldukça güzel bir hediye Sevgilier günü için Alice müzikali oldukça güzel bir hediye

Kral Lear (Oyun Atölyesi), Don Kişotum Ben (Baba Sahne) gibi klasiklerin peşine de düşebilir, Pencere (Oyun Atölyesi) ile ilişkileri konuşabilir, 39 Basamak (Mall of Istanbul) ile gerçekten olağanüstü eğlenceli bir gece geçirebilirsiniz.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Haftanın Sanatçısı | Joaquin Phoenix

Sevgililer günü için tiyatro bileti iyi bir seçenek Sevgililer günü için tiyatro bileti iyi bir seçenek Sevgililer günü için tiyatro bileti iyi bir seçenek Sevgililer günü için tiyatro bileti iyi bir seçenek

 

 

Koleksiyon kitaplar…

Çok özel kitaplardan, özel baskılardan söz ediyoruz. Mitoloji ve efsane meraklıları için Kayıp Dünyalar Atlası, en sevdiği ressamların koleksiyonlarından oluşan harika bir set sevgililer günü için iyi alternatifler olabilir!

Sevgililer günü için sanat kitabı Sevgililer günü için sanat kitabı

 

 

İlla klasik mi olsun?

Özel günler için bazı klasik hediyeler daima değerini korur. Asla modası geçmeyen bir parfüm, memnuniyeti garanti şık bir eşarp, son derece popüler bir bere yeniden düşünmek için çok uygun!

Sevgililer günü için tasarım atkı Sevgilier günü için parfüm klasik ama iyi bir seçenek Sevgililer günü hediyesi olarak bere iyi bir alternatif olabilir