https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2018/08/dül-torenlerinde-abiye-modelleri_159.jpg

Özel Geceleriniz İçin Size İlham Olacak Ödül Törenlerinden 10 Muazzam Abiye Modeli Gelin geçmişten günümüze bir yolculuğa çıkalım ve ödül törenlerinde özel geceleriniz için size ilham olabilecek 10 abiye modelini birlikte keşfedelim!

Düğün, nişan ya da büyük bir etkinliğe davetlisiniz. Herkesin birbirinin şıklığını değerlendirdiği böyle ortamlara girmeden önce göz alıcı olmayı başarmak için hem moda trendleri hakkında fikir sahibi olmalı, hem de bu trendler ile örtüştürecek doğru bir abiye seçmelisiniz. Böylelikle hayranlık uyandırabilir, güzelliğiniz ile dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Gelin geçmişten günümüze bir yolculuğa çıkalım ve ödül törenlerinde, özel geceleriniz için ilham olabilecek 10 abiye modelini birlikte keşfedelim!

Ödül törenlerindeki abiye modelleri

 

 

Abiyeniz size çok yakışmış olsa da, şıklığınızı tamamlamak için doğru ayakkabı ve çanta tercihinde bulunmalı, kullanacağınız aksesuarlar, takılar ve saçlarınız abiyeniz ile uyumlu olmalıdır. Bazen muhteşem bir elbise giyilebilir ama tek bir yanlış takı ya da ayakkabı ile bir çuval incir berbat da edilebilirsiniz.

Abiyenize yakışacak ayakkabı sçeimi de son derece önemli Abiyenize yakışacak çanta modelleri

 

 

Özel bir davette şıklığınızı konuşturmak için ilham alabileceğiniz, ödül törenlerinden 10 abiye modeline geçelim!

Ödül törenlerinde şıklık yarışı

 

 

1

İtalyan model Eva Riccobono, 2013 Venedik Film Festivalinde giydiği dantel işlemeli tül abiyesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Kırmızı halıyı süpüren kuyruklu elbise, derin göğüs ve sırt dekoltesiyle cesur kadınların tercihi olabilecek türden!

Ödül törenlerinde dekolte abiyeler

Ödül törenlerinde abiye modelleri Eva Riccobono

 

 

2

2014 Oscar töreninde kırmızı halıdaki bu bebek mavi abiyesiyle Lupita Niyong’o, herkesin beğenisini kazanmıştı. Göğüsten ve sırttan V dekolteli bu pileli ipek şifon elbisenin sırrı modelinden çok renginde diyebiliriz. Siyah ve bordo gibi klasik abiye renkleri dışında bir renk düşünürseniz bebek mavisi iyi bir seçim olabilir.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Mercedes Benz Fashion Week İstanbul Başlıyor!

Oscar abiye modelleri

Buz mavisi abiye modelleri

Lupita Niyong oscar ödül töreni

 

 

3

2014 yıllının Altın Küre Ödüllerinde kırmızı halıda yine bir bebek mavisi rüzgarı esmişti.  Caitlin Fitzgerald, Emilia Wickstead marka 50’ler tarzı abiyesini mercan rengi çanta ve yine mercan rengi ayakkabı ile kombine ederken rahat saç modeli ve sade makyajıyla abiyesini modernize etmiş ve göz alıcı bir güzelliğe ulaşmıştı.

Ödül törenlerinde abiye modelleri Caitlin Fitzgerald

Ödül törenlerinde mavi abiye modelleri

 

 

4

Victoria’s Secret güzellerinden Bianca Balti’nin beyaz abiyesi 2017 Venedik Film Festivaline damgasını vurmuştu.  Hacimli kollu, mini eteğin üzerine bindirilmiş yarı şeffaf belden kuşaklı elbisesini gümüş kolyesi, siyah-gümüş çanta ve ayakkabısıyla tamamlamıştı.

Ödül töreninde abiye modelleri Bianca Balti

Ödül törenlerinde abiye modelleri Bainca Baltinin beyaz abiyesi

Ödül törenlerinden abiye modelleri Bianca Balti beyaz abiye

Ödül törenlerinde abiye modelleri beyaz

Bianca Balti 2017 Venedik Film Festivali

 

 

5

Sienna Miller’ın 87. Akademi Ödüllerinde giydiği bu abiye yine çok konuşulmuştu. Siyah ve lacivert renklerindeki bu elbise, bel ve göğüs kısmındaki kadife kuşakları ve alt kısmındaki dantel süslemeleri ile sıra dışı bir güzelliğe sahipti. Miller, saç toplama şekliyle elbiseyi başarıyla tamamlamayı bilmişti.

Ödül törenlerinde siyah abiyeler

Siyah abiye modelleri

Ödül törenlerinde abiye modelleri Sienna Miller

Ödül törenlerinde siyah abiye modelleri

 

6

74 yaşındaki Jane Fonda, 2012 Cannes Film Festivalinde bakır rengi, vücudunu saran abiyesi ile herkesten tam puan almayı başarmıştı. Kıyafetinin rengine yakın tonlardaki küpesi, çantası ve ayakkabısıyla gerçekten muhteşem ve ilham alınası görünmüyor mu?

Kırmızı halı abiye modelleri

Jane Fonda Cannes 2012

Ödül törenlerinde abiye modelleri Jane Fonda

Jane Fonda abiye

 

 

7

Blake Lively’nin 2014 Cannes Film Festivalinde giydiği siyah-beyaz straplez abiyesi akıllarda kalan kostümlerden… Saçlarını toplayarak dekoltesini açan Lively, taktığı gerdanlık ve bileklikleriyle şıklığını tamamlamıştı.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  İftar Etkinliklerinizin Baş Tacı: İftar Yemekleri

Ödül törenlerinde ünlülerin abiye modelleri

Ödül törenlerinde abiye modelleri siyah beyaz

Ödül törenlerinde abiye modelleri Blake Lively

Blake Lively

Ödül törenleri yakışan çiftler

 

 

8

Fan Bingbing’in 2015 Cannes Film Festivalinde giydiği beyaz üzerine yeşil çiçek işlemeli, omuz dekolteli uzun elbisesi modacılar tarafından yılın en iyi elbiselerinden biri olarak gösterilmişti. Kollardan sarkarak kuyruk oluşturan kumaşlar abiyeyi daha da gösterişli kılmıştı.

Ödül törenlerinde abiye modelleri

Fan Bingbing Cannes 2015

Ödül törenlerinde ilginç abiye modelleri

Ödül törenlerinde abiyeler

 

 

9

Hillary Swank tarafından 71. Akademi Ödül töreninde giyilen bu lacivert elbise tüm zamanların en iyi Oscar kıyafetleri arasında gösteriliyor.  Göğsü ve kolları tamamen kapalı olan bu uzun elbise sırtta ise cüretkar bir dekolteye sahip. Bizce de son derece şık bir görünüm yakalamıştı Swank bu abiye ile…

Ödül törenlerinde mavi abiyeler

Ödül törenlerinde dekolte abiyeler

Ödül törenlerindeki muazzam abiyeler

 

 

10

Son olarak Oscar törenlerinin en ikonik kıyafetlerinden biri olan ve 2007 yılında Nicole Kidman’ın giydiği kırmızı abiyeye yer vereceğiz. Başından büyük olan omzundaki fiyongu bazıları eleştirse de bu görünümüyle modacılardan tam not almayı başarmıştı. Pırıltılı bilekliği ve çantası ile bantlı kırmızı ayakkabısı kıyafetiyle son derece uyumluydu.

Kırmızı halı abiye modelleri

Ödül törenlerinde abiye modelleri Nicole Kidman

Kırmızı halı abiye modelleri Nicole Kidman

 

Özel gecelerinize ilham olabilecek ödül törenlerinde boy göstermiş ünlülerin abiye modelleriyle sizlerleydik! Sağ taraftaki e-bülten aboneliği sayesinde her yazımızdan ilk haberdar olan siz olun! Görüşmek üzere.