Minimal düğünler hakkında her şey

Minimal Düğünler Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey Fark yaratacak, akıllardan silinmeyecek sade düğünlerin püf noktası: Minimalizm! Minimal düğünlerle ilgili bilmeniz gerekenleri sizler için derledik!

Minimalizm gittikçe daha fazla benimsenen bir stil olmaya başladı. Yeni nesil dövme tasarımlarından avant-garde pastalara, makyaj stillerinden tatil seçeneklerine kadar her yerde minimalizmin izini bulmak mümkün. Elbette düğünler ve davet organizasyonları da bu rüzgarın dışında kalmadı. Bütün mesele bir tasarım fikri yaratmayı amaçlamak. Peki minimal çizgilere sahip bir düğün nasıl tasarlanır? Nelere dikkat etmek, neleri unutmamak gerek…

Minimal düğünler hakkında her şey

 

 

Beyaz her zaman başrolde

Minimalizm ile düğünlerin en temel ortak noktası, beyaz. Beyaz bir yandan saflığın, barışın, sadeliğin rengi, diğer taraftan tüm renkleri, yaşamın tüm yönlerini içinde barındıran bir füzyon. Beyazı vurgulamakta yaratıcılık size kalmış. Beyazın da bir sürü tonu olduğunu unutmayın. Formda farklılık gösteren birimleri ise aynı tonda beyazı kullanarak uyumlu bir bütün haline getirebilirsiniz.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Hizmette Sınır Yok! Klasik Otellerden Sıkılanlar İçin Dünyanın En Sıra Dışı 10 Oteli

Minimal düğünler hakkında her şey

Minimal düğünler hakkında her şey

 

 

Metalik tasarımlar ile şaşırtıcı sadelik

Beyaz ile metalin uyumunu hayal edin. Gümüş ya da dore metalik etkiler düğün tasarımlarında birbirini izleyen bir çizgide kullanılabilir. Gelinlikten sandalyelere, davetiyelerden düğün pastasına kadar bu metalik etkiyi taşıyarak sade ama iddialı bir ambiyans oluşturabilirsiniz.

Minimal düğünler hakkında her şey

Minimal düğünler hakkında her şey

Minimal düğünler hakkında her şey

 

 

Yakın tonların uyumu

Beyaz gerçek bir mucize. Farklı coğrafyalarda bambaşka anlamlar taşıması bundan. Beyaz, batı kültürlerinde saflık ve iyiliği simgelerken Asya toplumlarında beyaz ölüm ve yas rengi. Ortak kavram, sonsuzluk… Çıkış noktası olarak şunu alabilirsiniz: bir tane beyaz yok, beyazın sonsuz tonu var.

Minimal düğünler hakkında her şey Minimal düğünler hakkında her şey

 

 

Püf noktası: çizgiler oluşturun

Minimalizmin ifadesinde çizgiler oluşturmak önemlidir. Objeleri birbiri ile ilişkilendiren, kimi zaman başka bir nesneyi işaret eden doğrular oluşturmak, gösterişli bir mekan tasarımından daha cesur, daha iddialı bir etki yaratır. İşin özü, çizginin çok çeşitli şekillerde tasarlanabileceğini düşünmek. Bunu yaparken siyahtan yardım almak atmosfere farklı bir hava katabilir.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Cadılar Bayramı Nedir? Cadılar Bayramı'nın Gerçek Hikayesi

Minimal düğünler hakkında her şey Minimal düğünler hakkında her şey Minimal düğünler hakkında her şey Minimal düğünler hakkında her şey Minimal düğünler hakkında her şey

Paylaş
Önceki YazıÖlmeden Önce Mutlaka Görmeniz Gereken Müzeler
Sonraki Yazıİzmir Gençlik Karnavalı 2019 Ne Zaman?
Yorum Yap

Bunlar Da Hoşunuza Gidebilir