https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2019/01/alice-muzikali_657.jpg

Merakla Beklenen Alice Müzikali 7 Şubat’ta Başlıyor! Serenay Sarıkaya'yı Alice rolüyle göreceğimiz Alice Müzikali 7 Şubat'ta prömiyer yapacak! Diğer karakterleri kimler canlandıracak dersiniz? İçeri buyurun!

Lewis Carrol tarafından kaleme alınan, ölümsüz eser Alice Harikalar Diyarı, Serdar Biliş’in yönetmenliği ve Beyhan Murphy’nin koreografisi ile modern bir müzikal uyarlamaya dönüşüyor. Alice Müzikali, dev oyuncu kadrosuyla 7 Şubat’ta Zorlu PSM’de prömiyer yapacak! Kadroda kimler mi var? Kimler yok ki!

Alice Müzikali 7 Şubatta başlıyor

 

 

SERENAY SARIKAYA – ALICE

Alice rolünde Serenay Sarıkaya var

 

 

ENİS ARIKAN – TAVŞAN

Tavşan rolünde Enis Arıkan var

 

 

EZGİ MOLA – KRALİÇE

Kraliçe rolünde Ezgi Mola var

 

 

ŞÜKRÜ ÖZYILDIZ – ŞAPKACI

Şapkacı rolünde Şükrü Özyıldız var

 

İbrahim Selim’in “Kral”, Merve Dizdar’ın ise “Kedi” rolü ile karşımıza çıkacağı Alice Müzikali, kendinize ve sevdiklerinize harika bir deneyim olabilir. Biletler tükenmeden koşun, şayet kapı küçülebilir ya da sizi küçültecek bir kurabiye kalmayabilir!

Alice Müzikali 7 Şubatta başlıyor

Paylaş

Fatal error: Uncaught ArgumentCountError: Too few arguments to function codeless_remove_type_attr(), 1 passed in /home/egleniyo/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 and exactly 2 expected in /home/egleniyo/public_html/wp-content/themes/val-child/functions.php:46 Stack trace: #0 /home/egleniyo/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(286): codeless_remove_type_attr('<!DOCTYPE html>...') #1 /home/egleniyo/public_html/wp-includes/plugin.php(208): WP_Hook->apply_filters('<!DOCTYPE html>...', Array) #2 /home/egleniyo/public_html/wp-content/plugins/autoptimize/classes/autoptimizeMain.php(473): apply_filters('autoptimize_htm...', '<!DOCTYPE html>...') #3 [internal function]: autoptimizeMain->end_buffering('<!DOCTYPE html>...', 9) #4 /home/egleniyo/public_html/wp-includes/functions.php(4339): ob_end_flush() #5 /home/egleniyo/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #6 /home/egleniyo/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #7 /home/egleniyo/ in /home/egleniyo/public_html/wp-content/themes/val-child/functions.php on line 46