Kına gecesi müzikleri

Kına Gecesi Müzik Listeniz İçin En İyi Kına Gecesi Müzikleri Kına gecesinin en önemli unsurlarından biri olan kına müziklerinde favori parçalar hangileri? Ünlü kadın DJ'lerin önerilerinden kına müziklerini keşfedin!

Kına gecelerinin temeli, hiç kuşku yok ki müziği, eğlencesi! Hangi parçayı ne zaman çalmalı, hangi parçalar gelin girişine daha uygun, damat girişine en yakışan müzikler neler? Yeni yılda kına gecenizini unutulmaz kılmak için ünlü DJ’lerin önerilerinden kına gecesi müziklerini sizler için derledik!

Kına gecesi müziklerini sizin için derledik

 

Gelinin Kına Girişi Şarkıları

Kına gecenizin baş rolünde siz varsınız, bu yüzden salona girişiniz harika olmalı! Misafirlerinize unutulmayacak bir başlangıç için nasıl bir şovla giriş yaptığınız kadar, nasıl bir şarkıyla giriş yaptığınız da önemli. Son dönemlerde kına girişleri bir değil, en az iki üç kez yapılır oldu, siz de bu furyaya dahil olun ve gecenize çok yakışacak gelin girişi şarkılarını keşfedin!

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Dua Lipa Antalya Konseri Ardından

DJ Hava Çilingir‘in Kına Girişi Önerileri

 

DJ Neslihan Göktürk‘ün Kına Girişi Önerileri

 

Saray Kınası ile Can Atilla’nın Boğaziçi Rüyaları eşliğinde muhteşem bir kına girişi

 

Kına Yakılırken Çalacak Türküler

Kına gecelerinin en önemli anlarından biri de kına yakma seremonisi. Anne evinden gidişin hüznü, yeni bir hayatın başlangıcının neşesi vardır. Seçeceğiniz müzik bu duygulu ve neşeli ortama uygun olmalı!

 

 

Damat Basma Şarkıları

Damat Basma son yılların en çok tercih edilen kına gecesi eğlencelerinden biri. Gelinimiz giriş yaptıktan, kınası yakıldıktan sonra damat içeri ister davul zurnayla, isterse farklı şekillerde giriyor ve hep birlikte eğleniliyor!

DJ Merve Tezgel‘in Önerisi

“Oy Gelin Oy damat basma şarkılarından favorim. Bazen damadı oturtup gelin karşısında oynuyor, damat kısımlarında ise damat söylüyor gelin oturuyor. Böylece çiftimizin eğlencesi tüm salonu kaplıyor!”

 

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Mercedes Benz Fashion Week İstanbul 2019 Başlıyor!

Ünlü Damat Basma Şarkıları

 

 

After Party Girişi Şarkıları

Geldik gecenin bol eğlenceli, bol oynamalı kısmına. Kına gecenizde after party girişiniz için harika önerilere göz atın!

DJ Hava Çilingir‘in After Party Girişi Önerileri

 

DJ Neslihan Göktürk‘ün After Party Girişi Önerileri

 

DJ Merve Tezgel‘in After Party Girişi Önerisi

 

Roman Havaları

DJ Merve Tezgel‘in Roman Havaları Önerileri

Paylaş
Önceki Yazı2019 Oscar Adayları Belli Oldu!
Sonraki YazıWedding Planner'ların Gelinlere Önerebileceği 10 Yaratıcı Düğün Pastası Fikri
Yorum Yap

Bunlar Da Hoşunuza Gidebilir