https://www.egleniyormuyuz.com/wp-content/uploads/2019/08/jennifer-lopez-antalya-konseri-2019_3-1280x720.jpeg

Jennifer Lopez Antalya Konseri’nde Hiç Görmediğiniz Kareler ve Dahası Geçtiğimiz hafta "It's My Party" turuyla Antalya'da sahne alan Jennifer Lopez, seyircilere inanılmaz bir konser yaşattı. Konserin ayrıntılarını keşfedin!

TemaCC öncülüğünde 6 Ağustos akşamı Regnum Carya Otel Antalya’da özel bir konser veren Jennifer Lopez, sahne performanslarıyla bizlere unutulmaz anlar yaşattı. Tüm ekip Türkiye’ye iki özel uçakla geldi ve Jennifer Lopez, Regnum Carya’nın 5 odalı, özel havuzlu, kurşun geçirmez camlarla kaplı 3500 metrekarelik villasında kaldı.

Jennifer Lopez Antalya Konseri 2019

 

 

Jennifer Lopez’in konser öncesindeki özel talepleri neler? Konserde kaç kişilik teknik ekip görev aldı? Konserin bilet fiyatları ne kadar? Konser ile ilgili tüm ayrıntıları ve daha önce görmediğiniz özel görüntüleri keşfedin!

Jennifer Lopez Antalya Konseri 2019

 

 

Konserin Teknik Detayları

7 sene sonra ilk kez Türkiye’de konser veren sanatçı, istekleriyle ne denli büyük bir performans sergileyeceğini  belli etmiş oldu. Regnum Carya Otel’de gerçekleşen bir konserde ortalama 70-80 ışık kullanılıyorken Jennifer Lopez, konseri için tam tamına 800 ışık talebinde bulundu. Konserin tüm ses ve ışık  sistemleri Ego Technical Production tarafından yapıldı. Işık oyunları ile muazzam bir atmosfer yaratan Ego Technical, ülkemizde dünya standartlarında bir konser sundu! 90 kişilik ekibi ile ülkemize gelen sanatçıya, Türkiye’den 60 kişilik profesyonel teknik ekip katıldı. Böylece büyük konser için 150 kişilik bir ekip birlikte çalıştı. Konserin tüm teknik koordinasyonunu 4.5G MICE yönetti. Sahnedeki birbirinden etkileyici özel efektler ise Pyro World Antalya tarafından gerçekleştirildi.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir  Beklenen An Geldi! Stranger Things 2. Sezonuyla Karşınızda!

Jennifer Lopez Antalya Konseri 2019

 

 

Jennifer Lopez Konseri Fiyatı Ne Kadar?

Ünlü şarkıcıyı ayakta dinlemeyi tercih edenler ve erken dönem avantajından yararlananlar, konsere 2 bin lira ödedi. Az sayıda kalan biletler ise 7 bin liraya satıldı. Jennifer Lopez’i locadan izlemek isteyenler için 28 loca ayarlandı. Erken dönemde 25 bin Euro olan biletler, konserin son haftası 50 bin Euro’ya yükseldi. Lopez’in özel isteğiyle bir loca kendi misafirine ayırtıldı. Geriye kalan localardan ikisi dışındaki tüm localar doldu.

Jennifer Lopez Antalya Konseri 2019